Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2008-11-05 23:23 / Tysiącznik na forum
Polska nie jest równa Japonii w 1970? ... to ja już zaczynam się gubić :)))
zeppelin / 2008-11-05 23:14 / Tysiącznik na forum
Zobaczysz Longu Twoje zachcianki się spełnią tylko nie w jeden dzień ... ;)
zeppelin / 2008-11-05 23:12 / Tysiącznik na forum

bo głąbie nie zaczaiłeś jak pisałam że systemy są już na
S i jak najwyżej brać S ale kiedyś zatrybisz ,


a to się teraz nazywa kultura? wygląda raczej kulturwę ...
zeppelin / 2008-11-05 23:03 / Tysiącznik na forum

pewnie zostali z akcjami i se sprawdzali wirtualnie ile już
zarobili


ciekawe co autor miał na myśli pisząc to zdanie bo ja q... nie rozumiem ...
zeppelin / 2008-11-05 22:59 / Tysiącznik na forum
Po co w ogóle takie pitolenie? Każdy kupuje sprzedaje za swoje i może robić co mu się podoba. Nie widziałem żeby ktoś się chwalił, że zarobił 100%. Ja mam nawet ostatnio zasadę, że nie mówię o transakcjach bo to przynosi pecha. Jak mi się uda zarobić to siedzę cicho bo jak się pochwalę to zaraz zawalę. Nie rozumiem natomiast tonu napompowanego balona, który, ma się wrażenie, w każdej chwili może pęknąć ...
zeppelin / 2008-11-05 22:52 / Tysiącznik na forum
100% to może nie, ale parę procent można było wyciągnąć kiedy zamiast gapić się w monitor zareaguje się w odpowiednim czasie ...
zeppelin / 2008-11-05 22:50 / Tysiącznik na forum
Ja też myślę podobnie, to czas spekulantów, ostatnio realizowane są scenariusze najmniej prawdopodobne ... Jak wszystko będzie zgodnie z normą to jutro wystartujemy z dużych minusów a skończymy na "+"
zeppelin / 2008-11-05 22:23 / Tysiącznik na forum
Eee tam ... u nas na giełdzie zostali tylko twardziele :) Jutro jazda na północ jak nic ;)
zeppelin / 2008-11-05 22:22 / Tysiącznik na forum
Pytanie ... - prawie identyczny ;)

Re: GPW: Inwestorzy zrealizowali zyski

zeppelin / 2008-11-05 22:21 / Tysiącznik na forum
Witajcie :))

Poczytałem poniżej i nieźle się ubawiłem tym słownikiem. A prawdziwy ci on :))) Sam zauważyłem, że używam połowy z tych określeń :). Nawet siorbanie mi się przyjęło choć początkowo miałem odrzut ;)
zeppelin / 2008-11-05 11:15 / Tysiącznik na forum
Ale popatrz u nas ... C/Z i C/WK - wiele papierów z C/WK 0,3 i mniej. C/Z 1 -5. Daleko w dół już nie poleci. Na pewno teraz jest bezpieczniej na giełdzie niż dwa lata temu...
zeppelin / 2008-11-05 11:13 / Tysiącznik na forum
Gorzej już jest, jeszcze z pół roku zamieszania i koniec świata będzie odwołany. To że w Polsce coś może gorzej iść to tylko wina medialnej nagonki i ostrożności ludzi i firm. Przecież kryzys światowy może wywrzeć realny wpływ dopiero za jakiś czas ... a to co się teraz dzieje jest w głowach ludzi ...
zeppelin / 2008-11-05 11:02 / Tysiącznik na forum
Co Ty pitolisz Longu ... jak Twoje inwestycje są uzależnione tylko od prezydenta USA to może rzeczywiście nie ma sensu takie inwestowanie ... Oczekiwałbym od Ciebie kierowania się bardziej racjonalnymi przesłankami i nie poddawania się emocjom ...
zeppelin / 2008-11-05 00:26 / Tysiącznik na forum
Czemu się boisz? Na sinusoidzie można nieźle zarobić ...
zeppelin / 2008-11-04 19:45 / Tysiącznik na forum
Spokojnie, czasu na tankowanie moze być aż nadto. Może się okazać, że przyszły rok minie pod znakiem tankowania ;)

Najnowsze wpisy