Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2008-10-04 11:50 / Tysiącznik na forum
Chodzilo mi miedzy innymi o to:

http://www.rp.pl/artykul/200002.html
zeppelin / 2008-10-05 13:23 / Tysiącznik na forum
Szczerze to włosom nie służy stres związany z posiadaniem kwitów bytka i generalnie gra na giełdzie ... ;)

A co do środków to działają wtedy jak jesteś przekonany co do ich skuteczności - efekt placebo i tu ma zastosowanie. Spróbuj Dercos Aminexil - jest teraz taki wygodny w stosowaniu spray albo radical - ampułki.
I więcej sportu a mniej giełdy!!! ;)

Re: GPW: Tydzień silnych emocji

zeppelin / 2008-10-05 19:59 / Tysiącznik na forum
Naczytalem sie wpisow na temat nieruchomosci i nie wiem co o tym sadzic ... skat ten temat? ... dopoki w jednym m3 z duzej plyty beda mieszkaly po 2-3 rodziny a tak to wyglada miedzy innymi w Nowej Hucie w Krakowie, to popyt na mieszkania bedzie. Z tego co widze o spadku cen pisza raczej Ci ktorzy chcieliby kupic mieszkanie po to zeby miec wlasne niz Ci, ktorzy chcieliby w nie zainwestowac. Powiem szczerze, ze dla mnie to nieistotne czy mieszkam w mieszkaniu za 600 tys. czy w mieszkaniu za 300 tys (jesli ceny spadna o polowe). Ten drugi wariant wydaje mi sie wrecz korzystniejszy bo mniej bedzie mnie kosztowało ubezpieczenie i podatek. Poza tym bedzie mi latwiej zamienic go ewentualnie na lepsze chociaz poki co nie mam takiej potrzeby. Jesli nie bedzie wielkiego kryzysu gospodarczego, ktory sprawi, ze ludzie straca prace to kryzys ze splacaniem kredytow raczej nam nie grozi. Wbrew pozorom u nas wcale nie bylo latwo z dostaniem kredytu mieszkaniowego. Mam osobiscie kiloro znajomych, ktorzy zarabiajac po studiach po okolo 1500-2000 netto nie mogli dostac kredytu na mieszkanie i pomimo, ze mieli prace to wyjechali na wyspy zeby tam zarobic na mieszkanie i wrocic. Jestem za silnymi spadkami cen mieszkan bo to wbrew pozorom byloby korzystne dla ludzi a przede wszystkim dla gospodarki bo wiecej osob byloby stac na kupienie mieszkania co pomogloby gospodarce. Czy spadek bedzie? - sadze ze nawet jak bedzie to niewielki ... Nie dyskutuje natomiast z tym czy w tej chwli jest dobry moment na spekulacyjny zakup mieszkania - dla mnie to oczywiste, ze nie. Na kazdym rynku spekulacje maja to do siebie, ze latwo na nich stracic.

Re: GPW: Tydzień silnych emocji

zeppelin / 2008-10-05 20:07 / Tysiącznik na forum
Psychika ludzka to jedna ze slabszych stron gatunku :)
W czasie kiedy ceny akcji byly wywindowane do nieba na forum byli sami optymisci. Im ceny nizej tym nawet najbardziej optymistycznie nastawieni zmieniaja sie w niedzwiedzi. A przeciez nie da sie ukryc, ze im mocniej spada tym blizej dna. Przeciez kazdy najmocniejszy spadek zwieksza prawdopodobienstwo zarobienia na gieldzie w przyszlosci ... A jak slysze, ze juz nie bedzie hossy to jestem wrecz spokojny o przyszlosc :) KGHM po 120 wydawal sie bezpieczna inwestycja a jak spadl ponizej 50 to juz nie ma chetnych ... echh
zeppelin / 2008-10-05 20:10 / Tysiącznik na forum
owszem, moze spasc i jeszcze nie kupuje ale na pewno jest to teraz bezpieczniejsza inwestycja niz rok temu ...
zeppelin / 2008-10-05 20:12 / Tysiącznik na forum
Jezeli bedzie trudniej a zapotrzebowanie na mieszkania jest bardzo duze to bedzie to windowalo ceny wynajmu i bedzie mozna zarabiac kupujac i wynajmujac. Jakby nie bylo i tak najdrozej bedzie to kosztowalo najbiedniejszych ...
zeppelin / 2008-10-05 20:17 / Tysiącznik na forum
moze i naiwnie ... bardziej naiwne wydaje mi sie bieganie w stadzie, kupowanie na szczycie hossy i sprzedawanie w bessie tak jak robi to wielu dawcow kapitalu do ktorych mam nadzieje nie zapisales sie jeszcze...
zeppelin / 2008-10-05 20:21 / Tysiącznik na forum
Z dywidenda w przyszlym roku moze nie byc tak rozowo ale mam nadzieje, ze kurs spadnie jeszcze z 10 zł mysle, ze to bedzie okazja na dobry zakup ...
zeppelin / 2008-10-05 20:31 / Tysiącznik na forum
Ostatnio przystosowuja nawet garaze na wynajem dla studentow. Nie mowie o piwnicach itp bo to juz wyzszy standard. Ceny wynajmu w ostatnim roku wzrosly z 20% ...
Nie chce byc zle zrozumiany ale nie widze jakos tego spadku cen mieszkan o polowe - chyba ze rzeczywiscie nastapi katastrofalne zalamanie gospodarcze na swiecie. USA i ich spekulacje to jednak nie caly swiat. Indie, Chiny i bogate kraje arabskie przejma paleczke i pociagna gospodarke swiatowa.... taka mam nadzieje

Re: Górnicy w KGHM zarabiają nawet 9 tys. zł. To zbyt mało?

zeppelin / 2008-10-05 20:42 / Tysiącznik na forum
Jak nie chca za tyle pracowac to zawsze moga zmienic prace na bardziej oplacalną. Jak nie znajdzie sie u nas chetnych do pracy to moze wprowadzic jakies kontrakty dla pracownikow z Chin. Mysle, ze jest wielu chetnych do pracy za 3000 $/
mies.
W glowach im sie poprzewracalo tak samo jak gornikom ...
zeppelin / 2008-10-05 20:45 / Tysiącznik na forum
Teraz to kupuje, sprzedaje i zarabiam na takich podpalonych emocjami jak Ty ... :P
zeppelin / 2008-10-05 20:46 / Tysiącznik na forum
najciekawsze, ze czasowo wszystko raczej bedzie sie zgadzalo ... to zawsze wyglada na teorie spiskową :)
zeppelin / 2008-10-05 20:48 / Tysiącznik na forum
jak to jakie plany? :)
zalezy od otwarcia - jak duzy minus to kupujemy rano i sprzedajemy po poludniu. ja plus - to zamykamy notowania i zabieramy sie do pracy :)
zeppelin / 2008-10-05 20:55 / Tysiącznik na forum
Masz racje max. 3maj sie!

Re: GPW: Tydzień silnych emocji

zeppelin / 2008-10-05 21:52 / Tysiącznik na forum
Proponuję konkurs na to komu lepiej dziala Ctrl+C i Ctrl+V. Ciekawe czy jako watek da sie wkleic cala gazete lub ksiazke ...

Najnowsze wpisy