Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2009-01-11 14:56 / Tysiącznik na forum
Nie wiem czy wiecie, że w naszym kodeksie drogowym są również znaki oznaczające wjazd tylko dla samochodów z numerami parzystymi i nieparzystymi. To nie ma nic wspólnego ani z demokracją ani z kryzysem.
zeppelin / 2009-01-11 15:01 / Tysiącznik na forum
Za składanie samochdów mogą na przykład wybudować studnie czy system nawadniania i nawadniać uprawy. Żeby jednak składać samochody trzeba wcześniej dużo zainwestować w edukację a tam jest powszechny problem analfabetyzmu. Wszelka praca, która jest dostępna to duży postęp w stosunku do tego co jest. Nie chcesz chyba powiedzieć, że w obecnej sytuacji najlepiej zostawić Afrykę samą i niech sobie umierają z głodu i od bratobójczych wojen?
zeppelin / 2009-01-12 18:55 / Tysiącznik na forum
Musisz sobie tylko zdać sprawę z tego, że jak deweloperzy będą masowo bankrutować to mieszkania nie będą tanieć. Spowoduje to tylko zastój. W Polsce za dużo ludzi nie ma własnego mieszkania, w wielkiej płycie żyją po 2 rodziny w jednym mieszkaniu. Dlatego bankructwa deweloperów to nie jest dobra informacja dla tych, którzy czekają na spadek cen mieszkań.
zeppelin / 2009-01-12 18:57 / Tysiącznik na forum
Nie ma to jak kretyńskie opinie ... lecz się człowieku!

Re: Euro traci w oczekiwaniu na obniżkę stóp

zeppelin / 2009-01-12 19:11 / Tysiącznik na forum
A może popołudniowa wyprzedaż wynika z prognozy ujemnego PKB dla Polski? ... to wydaje się ważniejszą informacją niż osłabienie EUR/USD, tym bardziej, że złotówka tak samo mocno osłabia się właśnie względem EUR.
zeppelin / 2009-01-12 19:26 / Tysiącznik na forum
Tajemnica spekulacji nasza walutą tkwi w opcjach walutowych. Każda byle okazja jest wykorzystywana do osłabiania PLN. Spekulacje mają jednak to do siebie, że nie trwają długo.
zeppelin / 2009-01-12 19:53 / Tysiącznik na forum
Wszyscy rzucili złotówkę i nie zajmują się nią, żadnych spekulacji! - gratuluję poczucia humoru.
zeppelin / 2009-01-12 19:54 / Tysiącznik na forum
No super! :)) a dobrze policzyłeś procenty? :P ;)
zeppelin / 2009-01-18 21:44 / Tysiącznik na forum
samochodowe to dopiero będą mieli. właśnie zastanawiam się nad zmianą fury i chcę wziąć nową na kredyt w CHF - niech się sama trochę spłaci :)) za starą trzeba kupić akcje. Przemyślałem to i nie da się wymyśleć niczego lepszego :P
zeppelin / 2009-01-20 22:47 / Tysiącznik na forum
Sorry ale teraz wypada raczej napisać, że jeszcze nie mam akcji a nie już nie mam akcji .. ale to może tylko moje poglądy ...
zeppelin / 2009-01-20 22:56 / Tysiącznik na forum
Ten scenariusz jest moim zdaniem bardzo prawdopodobny. Emocje na walutach są widoczne gołym okiem i w tym tempie trendu długo nie da się utrzymać. W tej chwili to może nie być jeszcze ten moment ale za drobne kupuję na małych spółkach. Początek wzrostów obstawiam na marzec (może troche dlatego, że wtedy zwolni mi sie gotowka na akcje ;))
zeppelin / 2009-01-20 23:01 / Tysiącznik na forum
Narty i snowboard, siatkówka, taniec - to tak w zimie :) w lecie narty zamieniam rolki a cały rok dobra muza i clubbing :)
zeppelin / 2009-01-20 23:05 / Tysiącznik na forum
na IDM jak spadnie do 1 zł wygląda jakby to miało być dno ... ;)
zeppelin / 2009-01-21 20:59 / Tysiącznik na forum
Jak coś tak szybko rośnie to spadek jest nieubłagalny ... wieczna hossa tylko u vox'a :)
zeppelin / 2009-01-21 21:02 / Tysiącznik na forum
a co znaczą te gwiazdki? :P ;)))

Najnowsze wpisy