Forum

Komentarze użytkownika "###zeppelin"

Komentarze użytkownika: ###zeppelin

zeppelin / 2009-01-21 21:21 / Tysiącznik na forum
Byłbyś zaszczycony gdybym Ci pozwolił czyścić buty i nie pozwalaj sobie z tym "chłopcze" gnojku. Co do konwersacji to osoby z Twoim poziomem intelektualnym śmiertelnie mnie nudzą. To kto miał rację przekonamy się w ciągu następnego roku. Silny trend wzrostowy jak widać zauważyły już półmózgi i to jest mocny sygnał do jego odwrócenia.
zeppelin / 2009-01-21 21:37 / Tysiącznik na forum
Z tymi butelkami to masz wielką rację .. trafia mnie to, ze w krótkim czasie zaśmieciliśmy całą Polskę. Wszyscy byli przyzwyczajeni do szklanych opakowań w czasie komuny i utrzymanie tego było dość proste trzeba było tylko rozsądnych i wybiegających w przyszłość regulacji prawnych. Teraz wycofanie tych gór butelek plastikowych byłoby trudne nawet ze względu na mentalność jak to nazywają Niemcy "Wegwerfenmentalitaet". U nich z tym walczą już od lat.
zeppelin / 2009-01-21 21:58 / Tysiącznik na forum
przede wszystkim nie powinnas podochodzic do tego emocjonalnie ;)
zeppelin / 2009-01-21 22:00 / Tysiącznik na forum
ten biały proszek już od dawna ... jak będziesz coś wiedział, że przestali dostawać to dawaj znać :)))
zeppelin / 2009-01-21 22:41 / Tysiącznik na forum
mów za siebie to po pierwsze a po drugie przed wysłaniem czytaj co napisałeś bo wrzucasz tylko aroganckie śmieci ...
zeppelin / 2009-01-21 22:43 / Tysiącznik na forum
witaj bebe ;) już sprawdzam :)
zeppelin / 2009-01-21 22:48 / Tysiącznik na forum
tyle razy mówiłem, że nie muzyczny ;) wybaczam Ci dzisiaj (z okazji imienin) ;)
zeppelin / 2009-01-21 23:03 / Tysiącznik na forum
aż się zaczerwieniłem :)))))) dawno mi nikt nie powiedział, że mnie lubi :))) a imię ... Franciszek ;))))) co do muzy to też bardzo lubię :)))
zeppelin / 2009-01-21 23:07 / Tysiącznik na forum
Nie będzie wyjścia ... trzeba będzie nadal zaklinać kasę ;) a różowo niestety już było ...
zeppelin / 2009-01-26 22:03 / Tysiącznik na forum
Moim zdaniem czytających nie jest o wiele więcej niż piszących. Jak już ktoś zaczyna regularnie czytać to w końcu odważa się też pisać.
zeppelin / 2009-01-28 22:28 / Tysiącznik na forum
I tak trzymać! trzeba się jakoś pocieszać w dobie kryzysu ... ;)
zeppelin / 2009-01-30 23:16 / Tysiącznik na forum
:))) właśnie miałem o tym napisać :))) w czasie hossy na forum nie było tylu trolli. ludziska zaopatrzyli się w akcje pod koniec hossy a po poltora roku bessy w końcu nie wytrzymali i sprzedali. Teraz złości ich samo słowo giełda a swoje frustracje wyładowują na forach... ludzie nie są tacy złośliwi i niemili z natury, złość ma swoje źródło ... straty, straty, straty ...
zeppelin / 2009-01-30 23:24 / Tysiącznik na forum
zdajemy sobie sprawę ale zastanawiamy się czy to będzie koniec świata? pewnie po ilku kwartałach w plecy w końcu pojawi się światełko w tunelu ... teraz trzeba go tylko wypatrywać i nie poddawać się nastrojom. Ja mam zamiar zrealizować swoją strategię: w tym roku wejdę na max w akcje. Jak okaże się, ze jest o wiele gorzej niż myślimy to trzymam na wszelki wypadek ładny kawałek ziemi uprawnej żeby móc się wyżywić ... ale mam nadzieję, że to grubo przesadzony i zbyt czarny scenariusz.
zeppelin / 2009-01-30 23:26 / Tysiącznik na forum
to znaczy, ze straciłeś 50% wartości portfela? :PP
zeppelin / 2009-01-31 23:25 / Tysiącznik na forum
Witaj kwarku, czy to nie jest samozwańcza nominacja z tym UTG? :)))
Pozdro

Najnowsze wpisy