Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-26 21:23
Chyba coś ci sie pomyliło. Kobieta poprawia na oczach obcych makijaż? Zawsze możesz pójśc do marketu. Powodzenia

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-26 18:23
Chyba pisałam, że to jest przerzut "starej akcyzy"

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 22:29
no właśnie, Ty chcesz marsy bo Ci pójdą a ja się zastanawiam jak je sprzedać. To samo 40 white. Też mam ich za dużo jak na ten punkt. I jest to normalne? Nie.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 22:26
może to jest początek zmian? tez nie dostawałam tego co zamawiałam ale tak źle jak Wy piszecie, to nie było.
Kiedyś musi być lepiej. Może to jest ten moment?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 22:23
żeby pozbyć się tych papierosów to mogłabym je nawet wysłać pocztą, ale niestety nie da się. nie wiem jak je sprzedam. Stoją prawie 2 tygodnie i żaden Mars nie poszedł

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 22:21
mogę Ci zdjęcie zrobić i wrzucić żebyś sobie zobaczyła, czy zobaczył. A w tej chwili mogłabym Ci podać numer dokumentu ale chyba nie myślisz że jestem tak durna żeby to napisać. PZ nr PZ#####/mm/rr, z dnia 25-07-2012
To powinno Ci teraz wystarczyć.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 21:52
szkoda bo ja z drugiego końca Polski. Chętnie bym Ci to przerzuciła bo nie wiem kiedy to sprzedam.Dostałam je ze zlikwidowanego punktu.U mnie takie papierosy nie idą, niestety.Mam jeszcze westy fusion ale te to pojedyncze sztuki 4-5 paczek

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 21:37
a co tutaj jest do komentowania? stoja papierosy z naklejona akcyzą. Chcesz to Ci zrobię przerzut. Cristal,Marsy, 40- 3 rodzaje,L&M czerwone,Iris,Caro niebieskie i czerwone, fajranty. To tak z pamięci. Nie rozumiem co jeszcze chcesz wiedzieć. Zarejestruj sie tutaj to zaproszę Cie do siebie i zobaczysz co mam a czego nie mam.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 21:32
czy tu gdzieś pisze że mi dobrze? coś się komuś pomyliło. Nie jest mi dobrze bo nie zarabiam tyle ile warta jest ta praca.No chyba ze 1900 brutto to są kokosy A to ze dostanę taki towar, to nic tutaj nowego. Inni też dostali.
Był okres, że przez prawie pół roku viceroye to było marzenie, żeby je dostać. Piszę że mi dobrze? nie, piszę że dostanę to co napisałam wyżej. Nie tylko ja dostanę taki towar. Może tutaj jest lepsze zaopatrzenie, nie wiem. Ale nie rozumiem jednej rzeczy. Większość narzeka że nie dostaje towaru, to może wyjaśnij mi jak to jest. Bo przecież nie jestem jedyna co taki towar dostanie ale reszta woli nie pisać żeby nie być narażonym na takie właśnie docinki. Przecież lepiej wygląda gdy sie pisze że jest źle,tragicznie i w ogóle nie ma nic. Moge się zgodzić że nie wszędzie jest tak samo, że są na pewno braki ale może coś się zmienia, skoro jednak pojawia się normalny towar? Poprzednie dostawy składały się z części tego co zamówiłam i reszty której nie zamawiałam.Tak było chyba przez 3 czy 4 tygodnie. Ta dostawa jest pierwszą w całości składającą się z zamówionego przeze mnie towaru. A to czy ktoś wierzy w to czy nie to już tego kogoś problem. I jeszcze jedno, tutaj są osoby które wiedzą że ten towar mam na pz. Ja się nie chwalę, ja tylko podaję fakty

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 20:45
z tego samego co Ty :)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 20:32
no przyznaję, byłam w szoku

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 20:12
nie wiem co widzisz w tym śmiesznego. To jest fakt. Nie powiem, jestem zadowolona

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 20:00
Wszyscy piszą o ciągłych brakach w dostawach. No to chyba teraz co niektórzy będą zdziwieni.
Moja pz zawiera bilety miesięczne w ilościach które zamawiałam, bilety jednorazowe no i papierosy. Oprócz 3 rodzajów LD i cameli niebieskich, pozostałe z zamówienia mam na pz. I tak Lucky Strike C&R,czerwone,niebiekie, 23, WRC oba, męskie bez f. brillanty, routy 100,slimy,Viceroye switch, 23+1 czerwone i niebieskie, 100 czerwone i niebieskie, classic czerwone i niebieskie,Menthol sslim i Blue sslim Sobieski niebieski,L&M Forwardy i Menthol,Marlboro Gold i Edge, Vogue Menthe Eclat, West Ice,Winston XS Blue,Marlboro Mint StreamMnt. Szczerze? to na czym mi zależało dostanę. W sumie 72 pozycje i nic czego nie zamawiałam. To jak to jest? Jest towar czy go nie ma. Gdzie jest prawda? Czytam, nie matego, tamtego. Może zamawiałam akurat to co maja w magazynach, nie wiem.Wiem, że to co dostanę,również ilości tego towaru mnie zadowala. Owszem, nie jest to wszystko, brakuje też biżuterii, bransoletki, kolczyki, baterii(pojedynczo pakowanych) Liona, balonów, płaszczy p-deszcz. Ale to idzie przeboleć

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 18:53
co by nie pisać to i tak nie ma nikogo, jak dotąd, kto miałby inne zdanie. A może Pan Kliś przyjechał na kontrolę bo ciągle były niedobory w prasie, co? Facet jest jak widać w porządku wiec szukanie czegoś na siłę chyba nie ma sensu.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 00:30
nie wiem o co chodzi, to fakt ale widzę że mimo iż są tu osoby ze Śląska, to nie widać nikogo kto miałby z nim "zatarg"
Władza prawie zawsze uderza, tylko że ja tego pana poznałam teraz a nie kiedyś tam. Może znowu mam szczęście?

Najnowsze wpisy