Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-10-04 17:03
i o to chyba im chodzi, niektórzy ledwo 3-5 rachunków mieli w miesiącu a tera muszą trzaskać ponad 30. Tak myslę czy n ie chodzi o to faktycznie zeby zabrać premię bo chyba trzeba wadium wpłacić do przetargu na ŚKUP i to jest fajna kasa. Jak nie alarm że pieniadze nie są odprowadzane i zatrzymana prowizja a to zawsze daje czas na zapłatę np. czynszu bo termin goni a ajentowi da sie po terminie i cicho i tak siedzi. Masz rację widzisz i nie grzmisz. Nowobogaccy bossowie

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-10-03 20:42
Ruch nie jest Twoim jedynym źródłem utrzymania to znaczy ze zatrudniasz ludzi w kiosku? Za 4,50 na godzinę? bo znam takich. Co do UAS 8 to już dzisiaj wiem ze nie przyznasz sie nigdy do porażki na tej umowie. A co do mnie to ja nie biadolę :) 17.07. oddany ostatni kiosk a od 1.09. prowadzę własną działalność, dokładnie to samo ale spokojnie bez nerwów i bez wykorzystywania ludzi

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-10-03 20:29
alex1029 / 83.242.86.* / 2014-10-02 19:50 + - 0usuń
"A ja mam inne info na ten temat..."No to poczytaj:

14. Punkty sprzedaży Elektronicznych biletów okresowych muszą być czynne w dni robocze minimum od godziny 6.00 do 18.00. W soboty oraz w niedziele i święta 50% punktów musi być czynne przez co najmniej 6 godzin. Dopuszcza się zamknięcie punktów Wykonawcy w dni ustawowo wolne od pracy w danym roku. Wykonawca dostarcza do KZK GOP wykaz punktów sprzedaży zawierający godziny ich otwarcia w dni robocze oraz soboty, niedziele i święta w momencie rozpoczęcia świadczenia usług określonych w niniejszej umowie. W przypadku zmian godzin otwarcia punktów
15. Wykonawca informuje KZK GOP w formie pisemnej z wyprzedzeniem 14-dniowym o zamiarze czasowego/zupełnego zaprzestania sprzedaży w danym punkcie sprzedaży. KZK GOP w zależności od sytuacji podejmie decyzję, co do pozostawienia/demontażu/przeniesienia Terminala Opłat i Doładowań będącego na wyposażeniu punktu. Wykonawca ponosi koszty demontażu i zainstalowania urządzeń w innym punkcie sprzedaży.
c10 Załącznik nr 4 do SIWZ - Ogólne warunki umowy
ze strony http://bip.kzkgop.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=2487

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-10-02 19:47
a wcześniej pracowałeś na starej umowie?
A może jesteś całkiem nowy? Gratuluje "odwagi" Tylko idiota przychodzi tutj do pracy

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-10-02 16:26
Niedziele dlatego że jak wygrają przetarg na Śląską Kartę i bilety to taki jest wymóg KZK GOP i jak powiedział mi jeden pan, tym razem nie jest to wina Ruchu bo to jest warunkiem zapisanym w przetargu. Jakis debil nie ma pojęcia jak wygląda popołudnie w sobote a o niedzieli to szkoda gadać i wpisuje bzdety.A Ruch nie sprzeciwi się, nie napisze że to nierealne ze wględu na to że kioski są jednoosobowe. W którym kraju europejskim jest coś takiego że trzeba pracować w niedzielę? To tylko w tym popi...kraju trzeba pracować w niedzielę bo jakaś dupna damulka mleka zapomniała kupić albo biletu na tramwaj

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-29 22:27
a może to kobieta, która podpisała moje wypowiedzenie będąc od 3 dni na urlopie, i jeszcze w tym samym dniu gołębiem pocztowym z Warszawy je dostarczono

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-29 22:10
http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-umow-warszawa,oferta,3592102?utm_source=ja_ulubieni_pracodawcy&utm_medium=email&utm_campaign=ja_ulubieni_pracodawcy_oferta_18797102

Może ktoś chętny na stanowisko ? jak myślicie, na czyje miejsce poszukują nowej osoby ?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-23 19:04
były dawane takie dokumenty do podpisu,przynajmniej na Śląsku, taka lista obecności ze szkolenia i na tej podstawie szkolący dostawał potem kasę, 150zł za osobę

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-20 14:58
no może kaesom płacili taką kasę i dlatego chcą ją odzyskać, nie daj sie. Wyłudzenie jak nic

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-19 19:36
Jak zwykle, znowu chcą oskubać ajenta. Nie wiem do kogo mogłabyś napisać. Pawda jest taka że tego zapisu w Twojej umowie być nie powinno. Pisałam jakis czas temu zeby uważać na podisywanie umów bo oni ciągle szukają sposobu na zarobienie kasy kosztem ajenta. To czystye złodziejstwo,jak można chcieć kasę od kogoś kto nie był szkolony przed rozpoczęciem? Znam osoby które były na starej umowie i dano im propozycję nie do odrzucenia, UAS 8 a w niej zapis o tym tysiącu dla naiwnych. Kto sie postawił że przecież szkolenia nie było bo ja tu juz pracuję nie od dzisiaj, temu ten zapis z umowy usunięto a kto był naiwny to ma umowę z zapisem haraczu. To jest wyłudzenie kasy. Chcesz odejść, napisz wypowiedzenie i zaznacz w nim że kwota 1000zł Ciebie nie dotyczy bo nie byłaś szkolona jako ze wcześniej w tym samym kiosku byłas pracownikiem i szkolenie nie było przeprowadzone przez Ruch a przez pracownika ajenta u którego pracowałaś. O ile dobrze pamiętam to osoba która prowadzi szkolenie ajentów, w tzw. kiosku szkoleniowym dostaje ok 150 zł i od dawna ten tysiąc wygląda na naciąganą kwotę. Gdyby robiono Ci trudności to spróbuj z prokuraturą, może da sie to podciągnąć pod próbę wyłudzenia, bo jak to inaczej wytłumaczyć? Paczki, listy, obciążanie przeterminowanymi towarami, ubezpieczenia a do tego jeszcze tysiąc za szkolenie którego nie było. Kiedy ktoś z tym zrobi porządek? Bezczelność zarządzających tą firmą nie zna granic. Nie daj się

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-16 00:47
Dokładnie tak. Za pisanie na ich profilu PRAWDY, usunięto wszystkie moje komentarze i zablokowano komentowanie ich jakże mądrych wpisów. Są tak samo mądre jak te wszystkie wytyczne. Pan jakiś radca,próbował mnie straszyć sądami za pisanie o Ruchu a adwokat u którego byłam powiedział że pisac mogę wszystko pod warunkiem że będą to fakty a nie opowieści z księżyca. No to piszę a mam na czy sie opierać. Tym wszyskim powinny zainteresować się już dawno wszystkie kontrolujące firmy urzędy. A przy okazji proponuję sprawdzić czy nie musicie zapłacic podatku od podarowanych 30% za wpłatę reszty niedoboru. Ruch chcąc uzyskać jakiekolwiek kwoty z rozliczanych w chmurach inwentaryzacji, przedstawiał propozycje "darujemy 30% przy spłacie pozostałych 70"Nowe umowy na których można sie przejechac, praca może być i po kilkanaście godzin, bo przecież jest zapis w umowie. Nowy nie wie za jakie pieniądze będzie pracował, widzi tylko podstawę. Reszta przy okazji :)

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-15 19:58
Ruch ma ubezpieczoną gotówkę i chyba do wysokości 2tysięcy zł więc jeśi to jest prawda to kolejne wyłudzenie od ajenta kasy. Nie pierwsze i nie ostatnie zapewne. Wszystko co napisałaś to prawda tylko widzisz jest jeden problem. Jedni ajenci mają lepiej drudzy gorzej i nie zawsze ci co mają gorzej / lepiej , chcą sie do czegoś, nawet bardzo słusznego, przyłączyć. Dziwna sytuacja, wszyscy narzekają skomlą a jak chcesz im pomóc coś zmienić to chcowaja się w swoich skorupach...

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-15 00:39
masz 100% racji. Niedaleko jest kiosk w którym od kwietnia jedna siedzi cay czas ale ta druga osoba zmieniła sie już 4 razy

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-09 22:35
i żeby nie było, odeszłam bo nie godziłam się z takim traktowaniem a kiosk nie dawał tez godziwego utrzymania a raczej nawet namiastki utrzymania. Owszem, to było ryzyko i nie ma co ukrywać. Jakby nie było, marne bo marne ale jakieś pieniądze były. Tylko ze czasem chleb ze smalcem lepiej smakuje niż bułka z szynką w takich warunkach. Głupoty dłużej nie można było znosić, ja sie przynajmniej do tego nie nadaję a w tej firmie co wytyczna to wieksza głupota i za wszystko odpowiada ajent. Ile jkiosków zostało tej cudownej firmie? firmie którą zniszczyli "managerowie" Po mnie odeszły jeszcze 3 osobya w najbliższym czasie będą kolejne wypowiedzenia. Następnch jeleni złapią, bo po tym co słyszałam, jak to przedstawia się nowym osobom współpracę to trudno się dziwić. Cygaństwo w żywe oczy. Szczególnie jeśli chodzi o wynagrodzenie. Nie ma sie co dziwić że znajdują chętnych bo jak nowy słyszy że kończący ajent zarabiał 3 tysiące a odchodzi bo znalazł pracę w swoim zawodzie to co? nie będzie chętnego?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-09 22:21
ech tam, chyba nie ma tak źle, niektórzy mają po kilka kiosków i nie narzekają. Szukają nawet przez tablicę ludzi do pracy. Może trzeba zacisnąć zęby i pracować?
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25

Najnowsze wpisy