Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 19:29
jeszcze nie dostałam i na pewno nie zamierzam przyjść do pracy w dniu w którym pies z kulawą nogą nie zajrzy do kiosku bo jeśli juz to ludzie polecą do marketu. To trzeba mieć mózg przeżarty zeby wymyślic niedzielę handlową w kioskach. Ktoś w tej firmie chyba z małpą na mózg sie zamienił. Jakim to towarem chcr Ruch zaimponować klientom?? głupich kartek nie można dostać w kiosku, znaczków po 4,60 i można wymieniać bez kńca, ze o sztangach papierosów nawet nie wspomnę bo okres świąteczny to odwiedziny z Niemiec i nie tylko a wtedy nikt nie kupuje paczki czy dwóch ale pytają o całe sztangi ale to już za skomplikowane do zrozumienia dla niektórych dyrektorów w tej firmie. Oni uważają ze samo otwarcie kiosku to kasa bo inaczej tego wytłumaczyć się nie da. Otóż panowie dyrektorzy, żeby otworzyć kiosk w niedzielę to TRZEBA go ZATOWAROWAĆ w tio co chce kupic klient a ten po Wasze batoniki nie przyjdzie

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 19:21
jest zwiuązek ale dla pracowników a ajenci nimi nie są

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 19:20
ochroniarz w markecie praca do upadłego. Niedawno opisywana w Fakty i Mity. Pracujesz po 300 i wiecej godzin za 5zł przy dobrych układach. Poczta niestety listonoszy nie potrzebuje bo będzie zwalniać. Już teraz daja odprawę jesli ktoś zdecyduje się odejść. Mam klienta i info od niego. Zastanawia sie co robić, poza tym muszą wykonać plan sprzedaży żeby dostać premię.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-12 20:55
Na kasach pojawiła sie Księga Agenta z 18.11. polecam zapoznanie sie z jej treścią. Nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać. Kogoś intyeresowało uas8, jest tam tez opisany ale zacznijcie od początku. Oczami klienta....no klient widzi to czego ta firma nie chce dostrzec, ze brakiem towaru w kioskach okazuje mu sie lekceważenie a oni chcą nas uczyć kultury. Chyba czas zacząc myślec o zmianie bo nie da sie pracować z intelektualnymi ślepcami

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-12 20:18
Ruch już nawet jasnowidzem zostaje :D świetny żart. Oni uznają ze zostaje mi 500zł a tu masz ci los, 5 klientów z rachunkami albo doładowania do licznika czy też bilety miesięczne. BNo przeciez to jest nienormalne

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-12 19:21
Czy dostaliście info że niedziela 22.12. jest tzw. niedzielą handlową i kioski mają być otwarte tak jak w soboty?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-12 19:18
Kto nie dostał prowizji niech dzwoni i pyta co jest bo.....podobno brak jest wpłat utargów i dlatego niby te punkty nie dostały przelewów. Sprawdźcie czy to prawda.
Jest to niezgodne z prawem bo jest czystym wybiegiem żeby zapłacić później, no chyba że faktycznie te osoby nie wpłacały utargów. Jeśli była wpłata proponuję wystawieć wezwanie do wypłaty a potem odżałować na prawnika i przez niego skierować sprawę do sądu np.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-10 23:26
i to dobrze....

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-10 23:25
Czyżbys narzekała? porażka? No proszę taki zawód. Powiem Ci coś, to dopiero początek :D

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-10 23:23
tak, i akurat dziecku wyświetla się mój profil, i oboje przy jednym kompie siedzicie. Weź sie sama ogarnij. Paranoję to może Ty masz. No wiesz, można mieć 30 kilka i czuć sie jak staruszka a można 70 kilka i mieć wigor jak osiemnastka. Na osiemnastkę się nie czuję ale tak na trzydziestkę to i owszem. I zawsze lepiej czuc się i zachowywac jak młódka niż być takim nadętym "ja"

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-05 22:10
Jesteś gorsza od innych. Podszywasz się pod swoje dziecko (czy aby nie jest to przestępstwo? "Zakładanie fałszywych profili, podszywanie się pod inną osobę – to coraz częstsze zagrożenia, jakie możemy spotkać w Internecie." Profil nie jest fałszywy ale nie jest Twój a dziecka!!!)
i podglądasz profile innych osób. Ja pod nikogo się nie podszywam i profili innych osób nie podglądam.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-03 21:10
chcąc wejść na Sales rok temu tez sprawdzan czy jest sie ajentem Ruchu i jakoś Ci to nie przeszkadzało. Powtórzę Ci jeszcze raz, nikt nikogo nie zmusza do podawania czegokolwiek. Czy to jest jasne czy powinnam Ci napisać wielkimi literami bo zdaje sie masz problem z rozumieniem czytanego tekstu.
Życzenia jakoś fałszywie zabrzmiały........

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-03 21:04
Boże ja1 czy Ty czytałaś o tym zakazie w umowie z Ruchem? To przeczytaj i nie pisz bzdur i nie mieszaj ludziom w głowie. Jeśli myślisz że ludzi etutaj to analfabeci to jesteś w błędzie bo czytać potrafimy i ze zrozumieniem też, przynajmniej ja na pewno. Otóż nie możesz założyć sobie kiosku i po to jest dodany zakaz konkurencji żeby ajenci nie otwierali kiosków bo tak właśnie dotąd było. Rezygnacja z kiosku i 5m dalej otwarty kiosk z taką samą działalnośćią. Zastanawiam się ile masz lat, 30 parę? Tworzysz historie chcąc wypaść na wszystko wiedzącą ale błąd. Zbyt mało informacji posiadasz i w dodatku niedokładne. Ani o umowach nie wiesz wszystkiego, ani o zakazie konkurencji ani o tym skąd biorę dane ale tworzysz historie. Może zacznij pisać powieści albo jakieś opowiadania.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-03 20:26
Ja1 czy Ty naprawdę jesteś tak ograniczona? jeśli ktoś chce wejść do grupy to wiadomo że jakoś sie nazywa i pod jakimś nazwiskiem figuruje na Fb. Przecież nie musi odpowiadać na pytania, prawda? nikt nikogo do tego nie zmusza. W którym momencioe nastąpiło naruszenie danych osobowych? To nie my piszemy do różnych osób, to te OSOBY piszą do nas a to jest różnica. Wgląd w dane osobowe, kpisz czy o drogę pytasz?? Dane udostępniają same te osoby, wiec skończ z tymi zaczepkami. Może napisz do firmy żeby usunęli z drzwi nazwiska ajentówm,co ?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-03 20:20
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła w Twoim przypadku, a na miejscu każdej osoby na tym forum, nie podałabym Ci nawet swoich inicjałów.

Najnowsze wpisy