Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-09-01 16:31
emerytka?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-09-01 12:28
ja załatwiałam w piątek. Zgroza. Musisz znać index, mutację i jeszcze wpiera Ci że Fakt z czwartku ma tez mutację i masz ją podać. Na sobotniej dostawie miałam informację ze przyjęto do realizacji i były wypisane pozycje które zamówiłam. No może sie dopiero uczył ale to była droga przez mękę

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-08-25 12:23
czyli gadanie KSa że tu plus a tam minus ale to się wyrówna jest mamieniem? przyniosłam sobie baterie R14 i byłam tak głupia ze dałam je spisac? bo innego wytłumaczneia w takiej sytuacji nie widzę skoro nikt nie wpadł na pomysł, że coś im się pokręciło w tym "cudownym" systemie.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-08-25 12:20
moja droga,poczytaj co napisałaś i nie dziw sie potem ze ktoś Ci zwraca uwagę

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-08-25 12:15
musiałam sie zalogować żeby to napisać. Nikt nie został rozliczony?? Ty masz naprawdę jakieś problemy. Wyobraź sobie, ze są podane 3!! spisy i tak, pierwszy z wprowadzenia do kas z ub.r. drugi ten cząstkowy, ja akurat miałam cały, trzeci końcowy. I do tego noty na poszczególne remanenty. Do tego pisemko że ma sie 14 dni na złożenie reklamacji. Nie złożysz czykli zgadzasz się i masz zapłacić. Znam 3 osoby które mają wystawione różne kwoty, 5tys z groszami, tysiąc z groszami i ok.200zł. Więc to Ty siejesz tutaj propagandę, nie wiesz to nie oddzywaj sie albo sprawdź u źródła bo juz nie po raz pierwszy sie zdarza że chcesz zabłysnąć informacjami i gaśniesz. RTak więc nawiasem mówiąc nie masz wiedzy w tym temacie, chyba odsunięto Twoją osobę na boczny tor i info nie dociera. Miłej niedzieli :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-22 20:51
Masz problem ? Zapraszamy wszystkich ajentów i współpracujących na nasze forum. Warunkiem jest rejestracja. Jest nas coraz wiecej.
Jeśli sami sobie nie pomożemy to nikt nam nie pomoże:


http://www.ra.pun.pl/message_list.php

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-18 09:57
Napisałam do Ciebie na fb. Tak myślę ze to Ty do mnie pisałaś

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-13 23:07
isia, zapraszam :) wolisz pozostać anonimowa? to jak chcesz walczyć o poprawę warunków? czy list który będzie wysyłany też podpiszesz nickiem?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-13 21:57
no to pokaż kto tutaj jest ajentem?Każdy może się za niego podać. Każdy anonimowy i z takimi anonimowymi osobami na pewno nikt nie będzie chciał rozmawiać. Tam przynajmniej organizujemy spotkania na żywo, znamy sie nie tylko z jednego miasta. Nawzajem sobie pomagamy. Potrafimy zrobić przerzuty nawet z odległych miejscowości. Wiemy kto jest kim a tutaj? Poczytaj wpisy

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-13 21:30
Tutaj gdzie każdy zdąży przeczytać zanim zdążysz pomyśleć. Poza tym tutaj nie wiesz kto jest ajentem a kto go tylko udaje. Pod listem owszem, możemy sie podpisać ale daruj żeby snuć plany w świetle można powiedzieć kamer

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-10 10:07
Jestem :) przespałam 10godzin. W pracy padła mi komórka i przez 2 godziny byłam odcięta od świata,co miało też dobre strony.

Poproszę o numer i może żeby nie było problemu to godziny w których można zadzwonić :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-28 12:10
a w jakim jeszcze innym miejscu??? możesz coś więcej??

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-28 11:00
Bardzo przykro ale tutaj czytać może każdy a nie o to nam chodziło gdy było zakładane konto na fb. Bardzo sprytnie, nic nie robiić ale korzystać owszem, wedle powiedzenia pokorne cielę dwie matki ssie. Nic z tego. Chcesz mieć wiedzę i pomoc musisz założyć konto, i tak właśnie niektórzy zrobili :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-28 10:57
czasem wpłata jest księgowana na jakimś innym koncie. Tak było w moim przypadku. Ruch,sądząc po powstałych spółkach ma pewnie też kilka kont i możliwe że tak właśnie księgują nasze wpłaty.Powiedzcie im następnym razem żeby sprawdzili swoje konta ii poszukali wpłaty

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-11 10:59
Sami miało być

Najnowsze wpisy