Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-11 10:54
Śmieci wytwarzane w kiosku są własnością Ruchu,jak tego jasno nie napiszecie zostaniecie z tym samochodu

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-03 18:27

pod
warunkiem.....bez psa,one zasługują na dobrą
opiekę

dokładnie tak,bez psa

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-01 23:27
a po co Ci to? mówiłeś że nie podpisałeś umowy. Po co sie denerwować kwotami które mogaprzyprawić o palpitacje serca

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-01 22:09
Nie nie myli sie tylko jak nie jestem czegoś pewna to mówię chyba albo nie zabieram głosu wprost przeciwnie do niektórych tutaj. Nie sprzeczam sie jak nie jestem pewna, za to jak wiem ze mam rację to idę jak niektórzy mówią po trupach. Zrozumiałeś?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-01 22:07
chyba nie myślisz że przekopiuję Ci umowy. Mam dwie, w jednej jest a w drugij nie ma. Już kiedyś Ci pisałam, że chcesz uchodzić za wszystkowiedzącą ale tak nie jest. Znam masę osób, które nie mają tego zapisu. To są praktycznie wszystkie znane mi osoby z umowami do 2011r.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-30 23:15
ciut się mylisz, niedługo na pewno będzie co czytać :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-30 17:34
@ja1, jak miło Ciebie widzieć. Nadal pracujesz w Ruchu? Widzę ze zasób informacji Ci się powiększył.
Widzisz chyba jednak Ty masz błędne informacje albo jako pracownik Ruchu masz to inaczej ujete. Wiem co pisze w umowie to raz, a dwa może i było wcześniej ale tylko w odniesieniu do PRACOWNIKÓW. Na dwa kioski są dwie umowy oczywiście z różną datą i zakaz nie jest na obu. Moja droga, wiem co mam w ręku :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-30 00:06
tak, masz podane konkretne godziny w jakich kiosk ma być otwarty. Teraz przy nowych umowach czy aneksach do umowy, niezastosowanie sie do godzin otwarcia jest powodem do zabrania kwoty gwarantowanej czy jak oni ja tam nazwali.
Oczywiście ze można otworzyć na ciotkę nawet tylko ze zapis mówi tez że nie możesz również pracować a nie tylko że nie możesz prowadziić dzialalności.
To jest przegięcie.Oni uważają ze wspólpraca z ich firmą dostarcza takich informacji że inni tylko czyhają zeby się czegoś dowiedzieć , ciekawe czego, bo chyba nie sposobu prowadzenia handlu.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-29 22:51
no oni uważają że mają takie prawo bo kiosk ich,towar ich, kasa ich. My jesteśmy od zap....na ich luksusy

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-29 22:38
za braki towaru w kiosku? czy może za manko w towarze? nawet jak ajent nie złoży zamówienia to i tak ten "cudowny" system sam nadzieli wg sobie znanych zasad.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-29 22:36
bo była testowa - oficjalna wersja a tak naprawdę to chyba za dużo prawdy zaczęto tam pisać. A prawda w tym przypadku była bardzo niewygodna

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-29 22:33
No nie bardzo stawiajcie obok bo ta cudowna firma wpisuje teraz zakaz konkurencji i że przez rok po zakończeniu z nimi współpracy a także w trakcie jej trwania, nie możesz prowadzić takiej samej działalności ani podjąć pracy o tym samym profilu.Najkrócej jak można napisałam. Oczywiście pracownik jak ma zakaz konkurencji to mu wypłacają za to kasę, w naszym przypadku nie ma o tym mowy. Wpisują że nie otrzymasz za to kasy

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-28 21:23
ma nadzieję ze odpowiemy ajent bo jest chyba pracownikiem :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-28 21:22
patrząc z mojego obecnego punktu widzenia to najlepiej wcale a jeśli już to w przyszłym roku

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-28 19:24
a na to pytanie to musi chyba odpowiedzieć Ruch. Uważaj, bo możesz wcale nie dostać kasy. Jesteś pracownikiem tego ajenta, jak Ruch mu nie przeleje kasy to Ty jej też nie dostanieśz. Dziwna sytuacja

Najnowsze wpisy