Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-28 10:31
W Zabrzu kilkanaście minut temu wizyta biura bezpieczeństwa Ruchu. Byli u córki. Te pieniądze z paliwa i ich pensji daliby na towar

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-23 19:12
Być może opacznie zrozumiałam komentarz i dlatego taki a nie inny mój wpis, co patrząc na to co się tutaj wypisuje, nie powinno specjalnie dziwić. Tak się składa, że dla mnie podstawą w kiosku są bilety jednorazowe,miesięczne,wyroby tytoniowe, prasa, a potem cała reszta. Nie wyobrażam sobie braku biletów a już w tym drugim kiosku to absolutnie. Tam ich dawno w normalnych ilościach nie widziano. Tak, rozkręcam ten kiosk i zostaje to zauważone przez klientów no i jest to bardzo miłe (zaraz zaczną się zapewne ataki ale to problem atakujących, mnie to naprawdę lata) Siedzę w kiosku nie po to żeby sobie w nim siedzieć tylko po to że ma mi to przynieść korzyści, zyski krótko mówiąc, a że samo się nic nie zrobi, to trzeba samemu coś w tym kierunku zrobić. Gdybym tego nie potrafiła to na pewno nie siedziałabym w tym kiosku. Przestanie mi to odpowiadać - odejdę. Ślubu z Ruchem nie brałam ale w pustym kiosku siedzieć nie zamierzam.
Teraz bilety są nadzielane centralnie na podstawie sprzedaży i oczywiście KSi mają możliwość korekty w obie strony. Trzeba tylko chcieć, no i trzeba o swoje tez zawalczyć.
@ j 23 znowu nadaje - a można wiedzieć skąd jesteś? Na forach chyba nie ma Pani/Pan, prawda?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-20 20:34
dla Pani S. największym problemem nie jest brak biletów miesięcznych bo takowe posiada. Problemem było przekonanie warszawiaków że w kiosku zmienił się ajent i ten, a raczej ta która objęła ten kiosk nie uznaje powiedzenia "nie ma" bo w swoim pierwszym kiosku zawsze miała i bilety, i papierosy. Gdybyś potrafił czytać to wiedziałbyś że jako jedna z nielicznych nie narzekałam specjalnie na zaopatrzenie kiosku. Niestety drugi kiosk to była totalna klapa i dopiero zaczyna się rozwijać. Może Tobie nadział z Warszawy 4 biletów by wystarczył ale nie mnie. Nie wiem skąd jesteś ale tak się składa że na Śląsk bilety nadziela Warszawa i to ze poprzednik miał jakieś ochłapy to był jego problem, u mnie to nie przejdzie. mamy 2 kioski i jakoś ten pierwszy nie sprawia problemu, jest w nim wszystko,a w drugim zaczyna się poprawiać,ale nic samo nie przychodzi. O wszystko trzeba samemu zadbać a nie tylko siedzieć przed kompem i pisać anonimowo na money a najlepiej jeszcze obrażać innych. A co do robienia zamówienia to jest to strata czasu w sytuacji kiedy praktycznie cały towar jest nadzielany automatycznie. APO Automat "wie najlepiej" co kto potrzebuje, po co więc się męczyć

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-15 19:49
zauważyłam, niestety. Na fb jest o wiele lepiej. Tam sa przynajmniej konkrety i sprawdzone informacje. Jak ktoś coś napisze o tym co sie dzieje np. w Gdańsku to wiemy że tak jest a tutaj? byle zabłysnąć jak najgorszą informacją bo to jest news

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-15 19:47
jeszcze raz napiszę, nie biadolę, wprost przeciwnie próbuję wyciągnąć drugi kiosk na powierzchnię :) biadolą tutaj inni bo do tego sie przyzwyczaili. Anonimowo można przecież pisać co ślina na język przyniesie. Powodzenia życzę :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-12 23:04
Ty to nie wszyscy. Siedzieć i się użalać,narzekać na Ruch i cały świat to bardzo łatwo ale podpisać się własnym nazwiskiem to już nie. Tchórze tak postępują. Była możliwość wypowiadania się ale po co skorzystać. Łatwiej było pluć i negować wszystko anonimowo. Jesteś tchórz nad tchórze. IP kompa nie oszukasz, nawet pod jednym nickiem tchórzu wystąpić nie potrafisz.
I jeszcze jedno, naucz się wreszcie pisać poprawnie bo przez takich jak Ty wtórnych analfabetów traktują pozostałych jak upośledzonych

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-11 20:54
Ktoś tu manipuluje wpisami. Zniknęły dwa moje wpisy i to co o komentarzu j23... jest bez sensu w tym układzie

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-11 20:19
Mocny (mocna) jesteś w gębie gdy możesz anonimowo wypisywać swoje bzdury. Wiochą sam jedziesz, w dodatku z pisownią masz problemy. Jednego zdania nie jesteś w stanie poprawnie napisać.
No i to IP jakieś znajome. Potrafisz tylko nicki wymyślać i na tym kończy się Twoja inteligencja.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-11 20:13
Ten komentarz (powyżej) jest dla:
j 23 znowu nadaje / 91.239.248.*

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-10 21:35
Mogę Ci odpowiedzieć bo jestem w podobnej sytuacji. W kiosku jak w piekle, tylko smrodu smoły brakuje, a Firma ma to w nosie.Ciekawe kto zapłaci za batoniki które szlag trafi. Zaczęłam sprawdzać co z tymi zgłoszeniami które były zbierane i okazało sie ze wszystko poszło do Warszawy i że ma być UWAGA!!!! ogłoszony przetarg!!! Coś co powinno być zrobione w lutym dopiero będzie ogłaszane teraz, no chyba ze zrobiono to w ostatnich dniach

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-06 23:48
a jednak osoby wchodzą na FB do grupy Ajentów. Ludzie czytajcie dobrze. Jeśli faktycznie jest się Ajentem to na pewno da sie wejść

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-06 23:46
widzę że niektórzy są jednak na fb. Propozycje zostały przedstawione :) a zamówienie z jutrzejszą dostawą to już w ogóle porażka

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-05 00:29
jak fajnie że jesteś bo już myślałam że to o Tobie mówiły panie, odchodzi babka z Bytomia, miała 2 kioski

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-03 23:12
a gdzie jest ja1?? zrezygnowała?? nie wierzę

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-30 22:26
spytaj wysyłając maila. Chcemy pomagać w sporach z Ruchem.

Najnowsze wpisy