Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-04-29 20:07
coś długo chodzą te słuchy i nic z tego nie wynika bo póki co jakoś to działa. Kasa na konta wpływa więc nie jest znowu tak tragicznie, co nie znaczy że mogłoby być lepiej

Re: RUCH

Gr_s / 2012-04-29 22:55
oczywiście że z braku kasy,ostatni brak doładowań to też brak zapłaty przez Ruch. Limity bo niby za dużo towaru na kioskach i zamrożone pieniądze,tylko że jak się ma takie ceny to trudno znaleźć klienta który to kupi. Mydło Arko, przecież to jest dobre mydło i co? nie ma. Jest za to Dove i Palmolive. Może w Warszawie takie mydła kupują w kioskach ale u nas nie. Głupich chusteczek nie można dostać,kopiko zniknęła. Jaka szkoda że klient zamiast dzwonić do Ruchu i tam wyładować swoją złość to robi to często w kiosku.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-04-30 21:55
wartościowo? no to świetnie wygląda, szczególnie jak się popatrzy że ceny fajek są z kosmosu bo żadna paczka nie ma takiej ceny jaka jest podana w spisie

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-01 12:38
Kolporter i PKN Orlen podpisały umowę na sprzedaż doładowań do telefonów

http://www.portalspozywczy.pl/handel/teksty/,69261.html

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-01 20:29
to ciekawe ile mają tych dużych salonów? na centralnym i lotnisku?jak oni jeszcze duuuuużo muszą się nauczyć

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-02 19:17
zadzwoniłam do forcomu że nie mam marlboro w zamówieniu i może po godzinie papierosy w zamówieniu się pojawiły. Może wystarczyłoby czasem samemu zatroszczyć się o własny interes? To wszystko idzie makabrycznie ale jak tylko będzie się narzekać to na pewno nic z tego nie będzie. Co do gazet to u nas był na specyfikacji komunikat że pojawią sie najszybciej jak to będzie możliwe po 2 maja. Wiem, zaraz będzie że pisać można wszystko, owszem można ale jest to jakieś wytłumaczenie. Co do klientów to trzeba było dać im nr telefonu do Ruchu i niech dzwonią i pytają dlaczego nie ma gazet. A naklejek też nie miałam. Zadzwoniłam i powiedzieli ze tak przyszły. Uprzedzałam klientów zanim kupili gazetę i nie było żadnej awantury. Może właśnie dlatego że wiedzieli zanim kupili gazetę

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-02 20:00
Nigdzie nic nie pisze że sie dogadali więc chyba nic z tego

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-02 20:44
Nie jest ok ale naklejek nie było raz a poza tym moi klienci wiedzą że to co oni potrzebują to ja mam,a na pewno jeśli chodzi o gazety.
A naklejki miałam ściągnąć według Ciebie z drukarni? to jest dopiero śmiechu warte.Takim systemem nie trzeba długo ciągnąć bo naklejki w Fakcie się skończyły i mogą teraz dokupić resztę w paczkach i póki co ich nie brakuje, więc swoją ironię możesz zostawić dla innych

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-02 20:45
a co do konkurencji to własna bo kioski Ruchu są w pobliżu

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-05 17:29
Czegoś nie rozumiem, macie problemy z klientami ze nie potrafią zrozumieć? no to mam szczęście, bo to mnie klienci współczują że nie zarobię i daremnie stoję w kiosku. Na pewno znajdzie się jakiś nawiedzony który wyskoczy z "buzią" ale jak dotąd wszystko jest ok, o ile można tak nazwać tą chorą sytuację.
Ciekawa jestem kiedy zaczęli te negocjacje w sprawie umowy? 2 dni przed końcem poprzedniej?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-05 17:33
Czy ktoś ma taką pozycje w raporcie księgowym sprzedaży: "nieznana grupa księgowa"?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-05 17:37
Byle szybko, w poniedziałek programy tv że o innych nie wspomnę

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-05 22:39
pierwszy raz zobaczyłam w raporcie za kwiecień a teraz sprawdzam codziennie i to jest.Forcom póki co, nie wie co to takiego, podobno papierosy ale to nie jest pewne na 100% No w każdym bądź razie do prowizji nie było wliczone

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-05 22:41
jestem za

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-06 16:53
Zgadzam się, prowizja
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25

Najnowsze wpisy