Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-10-02 16:26
Niedziele dlatego że jak wygrają przetarg na Śląską Kartę i bilety to taki jest wymóg KZK GOP i jak powiedział mi jeden pan, tym razem nie jest to wina Ruchu bo to jest warunkiem zapisanym w przetargu. Jakis debil nie ma pojęcia jak wygląda popołudnie w sobote a o niedzieli to szkoda gadać i wpisuje bzdety.A Ruch nie sprzeciwi się, nie napisze że to nierealne ze wględu na to że kioski są jednoosobowe. W którym kraju europejskim jest coś takiego że trzeba pracować w niedzielę? To tylko w tym popi...kraju trzeba pracować w niedzielę bo jakaś dupna damulka mleka zapomniała kupić albo biletu na tramwaj

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-10-02 19:47
a wcześniej pracowałeś na starej umowie?
A może jesteś całkiem nowy? Gratuluje "odwagi" Tylko idiota przychodzi tutj do pracy

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-10-03 20:29
alex1029 / 83.242.86.* / 2014-10-02 19:50 + - 0usuń
"A ja mam inne info na ten temat..."No to poczytaj:

14. Punkty sprzedaży Elektronicznych biletów okresowych muszą być czynne w dni robocze minimum od godziny 6.00 do 18.00. W soboty oraz w niedziele i święta 50% punktów musi być czynne przez co najmniej 6 godzin. Dopuszcza się zamknięcie punktów Wykonawcy w dni ustawowo wolne od pracy w danym roku. Wykonawca dostarcza do KZK GOP wykaz punktów sprzedaży zawierający godziny ich otwarcia w dni robocze oraz soboty, niedziele i święta w momencie rozpoczęcia świadczenia usług określonych w niniejszej umowie. W przypadku zmian godzin otwarcia punktów
15. Wykonawca informuje KZK GOP w formie pisemnej z wyprzedzeniem 14-dniowym o zamiarze czasowego/zupełnego zaprzestania sprzedaży w danym punkcie sprzedaży. KZK GOP w zależności od sytuacji podejmie decyzję, co do pozostawienia/demontażu/przeniesienia Terminala Opłat i Doładowań będącego na wyposażeniu punktu. Wykonawca ponosi koszty demontażu i zainstalowania urządzeń w innym punkcie sprzedaży.
c10 Załącznik nr 4 do SIWZ - Ogólne warunki umowy
ze strony http://bip.kzkgop.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=2487

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-10-03 20:42
Ruch nie jest Twoim jedynym źródłem utrzymania to znaczy ze zatrudniasz ludzi w kiosku? Za 4,50 na godzinę? bo znam takich. Co do UAS 8 to już dzisiaj wiem ze nie przyznasz sie nigdy do porażki na tej umowie. A co do mnie to ja nie biadolę :) 17.07. oddany ostatni kiosk a od 1.09. prowadzę własną działalność, dokładnie to samo ale spokojnie bez nerwów i bez wykorzystywania ludzi

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-10-04 17:03
i o to chyba im chodzi, niektórzy ledwo 3-5 rachunków mieli w miesiącu a tera muszą trzaskać ponad 30. Tak myslę czy n ie chodzi o to faktycznie zeby zabrać premię bo chyba trzeba wadium wpłacić do przetargu na ŚKUP i to jest fajna kasa. Jak nie alarm że pieniadze nie są odprowadzane i zatrzymana prowizja a to zawsze daje czas na zapłatę np. czynszu bo termin goni a ajentowi da sie po terminie i cicho i tak siedzi. Masz rację widzisz i nie grzmisz. Nowobogaccy bossowie
36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
na koniec starsze

Najnowsze wpisy