Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-01 22:07
chyba nie myślisz że przekopiuję Ci umowy. Mam dwie, w jednej jest a w drugij nie ma. Już kiedyś Ci pisałam, że chcesz uchodzić za wszystkowiedzącą ale tak nie jest. Znam masę osób, które nie mają tego zapisu. To są praktycznie wszystkie znane mi osoby z umowami do 2011r.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-01 22:09
Nie nie myli sie tylko jak nie jestem czegoś pewna to mówię chyba albo nie zabieram głosu wprost przeciwnie do niektórych tutaj. Nie sprzeczam sie jak nie jestem pewna, za to jak wiem ze mam rację to idę jak niektórzy mówią po trupach. Zrozumiałeś?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-01 23:27
a po co Ci to? mówiłeś że nie podpisałeś umowy. Po co sie denerwować kwotami które mogaprzyprawić o palpitacje serca

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-03 18:27

pod
warunkiem.....bez psa,one zasługują na dobrą
opiekę

dokładnie tak,bez psa

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-11 10:54
Śmieci wytwarzane w kiosku są własnością Ruchu,jak tego jasno nie napiszecie zostaniecie z tym samochodu

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-11 10:59
Sami miało być

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-28 10:57
czasem wpłata jest księgowana na jakimś innym koncie. Tak było w moim przypadku. Ruch,sądząc po powstałych spółkach ma pewnie też kilka kont i możliwe że tak właśnie księgują nasze wpłaty.Powiedzcie im następnym razem żeby sprawdzili swoje konta ii poszukali wpłaty

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-28 11:00
Bardzo przykro ale tutaj czytać może każdy a nie o to nam chodziło gdy było zakładane konto na fb. Bardzo sprytnie, nic nie robiić ale korzystać owszem, wedle powiedzenia pokorne cielę dwie matki ssie. Nic z tego. Chcesz mieć wiedzę i pomoc musisz założyć konto, i tak właśnie niektórzy zrobili :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-28 12:10
a w jakim jeszcze innym miejscu??? możesz coś więcej??

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-10 10:07
Jestem :) przespałam 10godzin. W pracy padła mi komórka i przez 2 godziny byłam odcięta od świata,co miało też dobre strony.

Poproszę o numer i może żeby nie było problemu to godziny w których można zadzwonić :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-13 21:30
Tutaj gdzie każdy zdąży przeczytać zanim zdążysz pomyśleć. Poza tym tutaj nie wiesz kto jest ajentem a kto go tylko udaje. Pod listem owszem, możemy sie podpisać ale daruj żeby snuć plany w świetle można powiedzieć kamer

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-13 21:57
no to pokaż kto tutaj jest ajentem?Każdy może się za niego podać. Każdy anonimowy i z takimi anonimowymi osobami na pewno nikt nie będzie chciał rozmawiać. Tam przynajmniej organizujemy spotkania na żywo, znamy sie nie tylko z jednego miasta. Nawzajem sobie pomagamy. Potrafimy zrobić przerzuty nawet z odległych miejscowości. Wiemy kto jest kim a tutaj? Poczytaj wpisy

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-13 23:07
isia, zapraszam :) wolisz pozostać anonimowa? to jak chcesz walczyć o poprawę warunków? czy list który będzie wysyłany też podpiszesz nickiem?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-18 09:57
Napisałam do Ciebie na fb. Tak myślę ze to Ty do mnie pisałaś

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-22 20:51
Masz problem ? Zapraszamy wszystkich ajentów i współpracujących na nasze forum. Warunkiem jest rejestracja. Jest nas coraz wiecej.
Jeśli sami sobie nie pomożemy to nikt nam nie pomoże:


http://www.ra.pun.pl/message_list.php

Najnowsze wpisy