Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-14 00:02
A może to właśnie błąd? Nie podpisanie umowy.
dlaczego nie wejdziesz na fb? Obawiasz się czegoś?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-14 22:05
Mnie chyba możesz uwierzyć, jak Ci powiem że nikt z Ruchu nie ma tam wstępu. Każdy jest sprawdzany. Niestety ale musimy dbać o to żeby nikt niepowołany tam nie wszedł. Argument bym Ci podała ale to jest miejsce gdzie każdy może przeczytać wszystko https://www.facebook.com/ruch?fref=ts
Pod zdjęciem Ruch zaprasza na kawę znajdziesz zdjęcie :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-14 22:10
No widzisz, a nam sie udaje. Jesteśmy na etapie tworzenia organizacji i już bliżej końca.
To ze Wam się nie udało nie znaczy ze nikomu się nie uda.
Na Śląsk przyjechały na spotkanie osoby z dolnośląskiego. Przecież nie na wycieczkę, prawda??
Teraz Twój Ruch :))

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-16 17:14
Jak ja lubię TĄ "SOSNOWIEC" :D
Wszyscy będą płakać, przeklinać, a i tak umowy podpiszą i do grupy nie dołączą. No bo po co? Inni niech załatwią za mnie ten problem,tak? A niby dlaczego inni? Czy 20 osób może załatwić sprawę kilku setek ajentów?
Wszystko to piszące tutaj to panienki, "chciałabym i boję się" No to powodzenia. Nowe umowy uwłaczają ludzkiej godności ale niektórzy nie mają wyjścia i należy uszanować ich decyzje.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-16 18:24
dali Ci tą umowę do ręki? masz ją czy tylko pokazano i powiedziano że dostaniesz ją po podpisaniu?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-16 23:11
To ich całe biuro bezpieczeństwa a raczej biuro bumelantów, w piątek znowu było w Zabrzu. Jeszcze nie wszystkie kioski zaliczyli.Tyle wyrzuconej kasy

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-16 23:51
no własnie usunięto wpisy grubego. Może jakaś kultura wypowiedzi tu powróci

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-17 20:06
po raz pierwszy :) to już coś :) W Zabrzu jak dotąd nikt nie dostał takiej umowy. Wiem że 6, o ile dobrze zrozumiałam, zostało rozwiezionych. Jest tam kwota gwarantowana, tzw. stała. no i trzeba wykonać plan sprzedażowy. Czyżby powrót do przeszłości? Wtedy też były modne plany, głównie pięcioletnie. Mimo wszystko uważam, że powinniśmy się zjednoczyć. Nie rozumiem tego strachu. Przecież nikt nie będzie sam. Będziemy razem. Jak długo można pozwolić sobie na takie pomiatanie?? Z drugiej strony jak widzę że osoby z którymi rozmawiam, najpierw sie decydują że tak, że przyjdą na spotkanie, że chcą coś zrobić a potem szukają byle pretekstu żeby się z tego wymigać to robi mi się niedobrze. I Wy chcecie żeby Was szanowano?? Jesteście śmieszni, boicie sie własnego cienia i najlepiej poujadać jak pieski na anonimowym forum, bo tyle tylko niektórzy potrafią. Chcecie płacić ich manka? proszę bardzo, chcecie kupować towar żeby wyrobić normę? proszę bardzo. Tylko nie dziwcie się potem ze KSi mają Was za zera

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-17 23:05
mówiłam ze zapraszam na fb a Ty się bronisz jakby miał ktoś Cię połknąć :) nie gryziemy, przynajmniej jeszcze nie :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-18 08:41
Ja1, skąd Ty wiesz czy moje punkty są objęte nową umową czy nie. Jak zapewne wiesz mamy profil na fb i tam są osoby z całej Polski i stad wiemy co jest w umowach. Kwoty stale są różne w zależności od miejscowości. No i najciekawsze,widać nie wiesz wszystkiego ale na Śląsku te umowy też zostały juz dane. A o tym co w nich jest każdy moze przeczytać w księdze agenta, jest na pulpicie. Folder księga agenta i w niej wersja z dnia 13 maja 2013 strony 116-117.Oczywiście ze cieszylabym się z braku nowej umowy ale niestety tego szczęścia mieć nie będę. Nie wiem skąd Ty masz te wszystkie informacje ale widać ze odbiegają od rzeczywistości. Te umowy,jeśli wejdą w życie,a podobno od 1.07. u nas,to tak jak wcześniej napisałam,są poniżające dla pracujących w kioskach ludzi. To wstyd i hanba dla rządzących Ruchem. Tylko ze wstydem u niektórych to jak w powiedzeniu o pluciu w oczy. A na koniec,moze warto przypomnieć sobie treść listu Prezesa,jest jeszcze na pulpicie. Kiedy ta poprawa,kiedy satysfakcja o której raczył Pan Prezes pisać

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-18 22:32
dalej nie chcesz do nas dołączyć?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-19 21:30
Podjąłeś decyzję co do swojej osoby, może warto zrobić też coś dla innych?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-20 23:59
wejść do stowarzyszenia a tymczasem na fb :) chyba z Twoich stron nie ma u nas jeszcze nikogo

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-21 00:02
ja1 i co teraz powiesz. Masz wyżej info które potwierdzam mimo że jestem ze Śląska ale wiem od koleżanek i kolegów z Warszawy że to prawda i wiemy też co jest w tych umowach. Co teraz powiesz? no i nie odpowiedziałaś mi skąd wiesz ze moje psd nie będą miały tej umowy. Te umowy będą miały wszystkie psd tylko nie wiem co na to prawo bo to już zaczyna być bardziej czuć zakamuflowaną umową o pracę

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-22 22:17
W Piekarach??? czyżby Piekary to nowy nabytek ja1? Widzę że Ci się firma rozrasta a ponieważ nienawidzę krętactwa to muszę coś przekopiować. Nie wiem jak inni ale ja pisząc tutaj pisze prawdę. Nie muszę podawać swojego imienia nazwiska. Podałam swoje dane gdy się rejestrowałam na money,niektórzy z piszących tutaj wiedza że jestem tym kim podaję że jestem, wprost chyba przeciwnie do Ciebie ja1 bo z treści Twoich wpisów wynika że albo jesteś tak ograniczona żeby nie powiedzieć debilna albo jesteś KSem.
A teraz do rzeczy, jakie Piekary? no chyba że j23 mylnie połączył Twoje zainteresowanie jakimś punktem o którym ktoś pisał że jest czy będzie do wzięcia, coś w tym stylu niedawno tutaj było. Tak sie składa że mam Twoje maile z ub.r. z okresu gdy MMki zatwierdzał już KS i oto Twoje @:
20.08.2012 Witaj..mam kilka punktow i na kazdym schodza inne fajki moze poprostu przyjade i zobacze co masz a co moze mi sie sprzedac..tylko nie wiem czy dobrze pamietam ale jestes gdzies z okolic Katowic? bo jesli daleko to nie bede jechac po kilka paczek bo mi sie nie oplaci..ja mam punkty w Bytomiu i Katowicach..a kto jest u Ciebie kierownikiem jesli moge spytac? pozdrawiam Ja 1 22.08. Witaj..no masz tych fajek troche ..jak sie takie cos uchowało u Ciebie..wezme ok 11 pozycji tj.ponad 100 fajek moze troche wiecej ale nie przez kierownika tylko sama moge przyjechac..wiec podaj mi adres i jutro moge sie zjawic..pozdrawiam Ja 1

Najnowsze wpisy