Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-27 13:46
Spisywane tak ale rozliczane ma być według wersji papierowej. Byc może teraz dopiero,po tych spisach prasy będą rozliczenia na kasach ale te następne.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-27 13:49
Piszesz bzdury, w Zabrzu Kolporter o 17 się zamyka a w Inmedio (rozmawiałam z babkami) fakt pracują dłużej ale są tam zatrudnione co najmniej 2 osoby a nawet więcej. Poza tym mają umowy. Kolporter w Carefour ma dłużej ale dlatego że godziny otwarcia są takie a nie inne. Nie widziałam na mieście otwartego Kolportera w niedzielę

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-27 16:21
Na ten moment ogłosił zamknięcie Sales Power. Za dużo pytań było

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-27 18:36
Wiesz, mijam kiosk kolportera i widzę zamknięty codziennie o tej samej porze wiec wątpię żeby kogoś było na to stać. Poza tym nawet gdyby któreś punkty tak miały to czy to ma znaczyć że będziemy kolejnym obozem pracy? Inaczej nie da sie tego nazwać, przynajmniej w miejscach z wydłużonym czasem pracy.
Tak bardzo zabolała ich prawda że własnie zamykają sales. Mam nadzieję że niektórym wielkanocne śniadanie nie przejdzie przez gardło. Chorzy,pazerni na kasę

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-28 23:28
Matuchno, ja1, proszę Cię. Wielcy nie siedzą po 8 godzin ale w takich warunkach nie chcieliby siedzieć i 4. Puste kioski a Ty siedź 12 albo i 14 godzin. Nie możesz sobie sama sprowadzić towaru, zdana na łaskę mimo wszystko nieudaczników siedzisz i szlag Cie trafia.Mogę siedzieć i 15 ale towar,kochana, towar. Wiesz ile miałam dzisiaj przed dostawą papierosów? 402 paczki i to nie te których szukają. Ci którzy tym zarządzają nie mają w ogóle najmniejszego pojecia o handlu. To że drugi kiosk biorę to wcale nic nie znaczy.Nie lubię siedzieć i czekać z założonymi rękami. A ja w ogóle jestem postrzelona i czasem rzucam sie na głębsze wody :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-04 22:27
bzdura, znam osobę która dostała wolne i kiosk był zamknięty. Wszystko zależy od KSa

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-05 12:33
Z górą? Marzenie i to z tych marzeń które się nie spełniają

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-05 12:35
Zapomniałam dodać ze też się na nie wybieram.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-05 13:51
Przecież to proste jak budowa cepa,ksero wpłat robię i im posyłam albo skanuję i wysyłam mailem.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-05 13:54
No właśnie że nie,żaden pogrzeb.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-05 17:16
Wyslij ksero i napisz ze oryginały przedstawisz w sądzie. Kasa wysłana i oni powinni mieć kopie,a nie to wyciągi z banku i wszystko

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-05 17:20
jesteœ ze Œlšska??

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-14 17:26
Może któraś z Pań Agentek albo z Panów Agentów wyśle swoje CV na stanowisko dyrektora
http://www.pracuj.pl/praca/dyrektor-regionu-warszawa,oferta,2876181
Firma poszukuje :) oczywiście Firma Ruch

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-18 19:03
Ktoś pytał o kontrolę z tego ich biura bezpieczeństwa. Dzisiaj byli w Zabrzu nie wiem w ilu kioskach, w jednym na pewno

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-18 22:52
to babka z facetem. Przyjeżdżają,stoją w kolejce i obserwują. Gdy dojdą do lady to sie przedstawiają, pytają o rózne rzeczy, sprawdzają min.gaśnice, mówisz co jest nie tak w kiosku,co zepsute,oni to piszą, rezultat z tego żaden.Tyle że potem zamykasz kiosk i liczysz pieniądze w kasie, muszą się zgadzać z wydrukiem.Sprawdzają odprowadzanie utargów, czy masz wydruki że po wypłacie z kasy została określona ilość czyli te ich 300zł,czy masz wpłaty -potwierdzenia,a potem liczenie biletów, papierosów. Nie wiem, czy to ma być inwentaryzacja kontrolna? jak przyjadą to postoją po drugiej stronie lady. Nie wierzę nikomu z ruchu i nie mam ochoty wpuszczać ich za ladę.

Najnowsze wpisy