Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-24 21:19
Pomyśl sam, przecież nie raz było tutaj pisane ze ruchowscy mają agentów za zera, z czym absolutnie się nie zgadzam, uważam że jest dokładnie odwrotnie. No ale jak można mieć dobre zdanie o kimś kto nawet jednego zdania nie potrafi porządnie napisać żeby nie zrobić błędu. Co za filozofia sprawdzić w słowniku?
Nie jestem ani nie mam zamiaru być nikim wielkim w małym kiosku. Skąd Ci to przyszło do głowy?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-24 21:23
zgłasza się do ks kończące się daty. Nie miałam jeszcze końca ważności leków ale pewnie wcześniej czy później tak będzie. Nie zamierzam zapłacić za coś co było przysyłane niczym do hurtowni. Kolega ma przeterminowane leki i wiem że miały pójść do likwidacji. Musze go spytać co się z nimi stało bo faktycznie, można obudzić się z ręką w nocniku

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-24 23:11
Na takie warunki też bym się nie zgodziła. Widzisz i to jest nasza wina bo nie potrafimy się zjednoczyć i wspólnie się sprzeciwić. Co zwolnią wszystkich?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-24 23:37
Też bym nie podpisała. To jest chore. No i to jest dowód na to co oni mogą zrobić a co my. Gdyby wszyscy sie zjednoczyli i wszyscy sprzeciwili to co, wszystkich zwolnią?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-24 23:38
2 razy podobnie. Nie był widoczny ten pierwszy komentarz i napisałam jeszcze raz. Cuda jakieś czy co

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-26 17:35
a po jakiego diabła mi biuro rachunkowe?? sama potrafię rozliczyć wszystko co jest związane z tego typu działalnością a że wcześniej pracowałam w kadrach a później zajmowałam się rozliczeniami z pfronem i obliczaniem wynagrodzenia to potrafię zrobić to sama

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-26 17:36
Kto dostał aneks do umowy z wydłużonym czasem pracy w dni robocze,soboty, niedziele i święta??

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-26 19:00
No widzisz :) przynajmniej tyle :)
Ciekawe w którym momencie będą kazali zapłacić za prasę tylko jak wskażą o które tytuły i numery gazet chodzi.
Nie wiem skąd jesteś ale u nas prasa ma być na remanentach rozliczana wg wersji papierowej a nie wg stanów na kasie. Tyle wiemy na pewno.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-26 21:03
coś więcej?? do kogo skierowane? u mnie wyświetla sie jako pierwszy post i trudno zrozumieć do czego to przypisać

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-26 22:07
Miałam w listopadzie ale bez prasy i od razu wiedziałam ile jest bo było że nadwyżki tyle,na minus tyle i wyszła różnica. Powiedziano mi że na ten moment jest to moje manko 240zł ale już pisałam że mam podwójnie zaksięgowany tytoń (6p.x42zł)i po wyjaśnieniu tej sprawy powinna być superata ale że to Ruch............ to różnie może być

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-26 22:09
ok :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-26 22:50
ale Ty masz ludzi do roboty,chodzi mi o kogoś kto jest sam w kiosku. Czy przypadkiem nie pisałaś, że nie będziesz mieć wydłużonych godzin?
I na pewno jesteś z tego powodu zadowolona

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-27 04:52
To akurat Śląsk.
Dla Ruchu żadne znaczenie,dla Agenta owszem bo bardzo często pracuje sam. To jest polski obóz pracy,i chyba o to chodzi zeby Agenci zrezygnowali a oni obsadza kioski swoimi i znajdzie się wtedy towar. Nie mam tej dzikiej umowy,jak dotąd

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-27 06:22
Śląsk, 40 pdf miało dostać takie aneksy

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-27 09:31
Miało być PSD,nie zauważyłam że zmienił na pdf. PSD nieznane określenie w moim telefonie :D

Najnowsze wpisy