Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 21:21
dokładnie tak renata. A co do internetu to chodzi o wpisy prawników i powoływanie sie na ustawy. Przynajmniej można je szybciej znaleźć

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 23:40
trzeba czytać ze zrozumieniem,nikt nie napisał że jesteśmy pracownikami. Ale też nie ma takiego prawa które zabrania nam prowadzić własną firmę.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-22 19:20
pierwsze rozliczenia już są...niestety

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-22 19:30
FB już jest :) odkąd ogłosili zamknięcie sales

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-27 21:08
Skąd ta wiadomość?? jakoś nie słyszałam żeby na Śląsku kogoś zwalniali

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-27 22:59
Szanowni Forumowicze.
Miło mi zaprosić wszystkich chętnych do powstającego właśnie stowarzyszenia które min. skupiać będzie osoby pracujące na umowach agencji sprzedaży. Już teraz można wysyłać swoje zgłoszenia na adres:
spa@e-stowarzyszenie.pl
SPA znaczy Stowarzyszenie Pokrzywdzonych Agentów i jest nazwą tymczasową. Tyle razy była o tym mowa na tym forum aż wreszcie słowo staje się ciałem. Stowarzyszenie będzie zrzeszać nie tylko osoby będące agentami ale także pracujące w kioskach na innych zasadach. Czekamy na zgłoszenia :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-28 15:19
zastanów się co piszesz. Nikt Ciebie nie zmusza do zapisywania się gdziekolwiek. Patrząc na poziom dyskusji na tym forum, to nie dziwi sposób w jaki traktują agentów ksi i inni z Ruchu. Bandą nierobó owszem, możesz nazywać tych których nie znasz a do innych to szanowna pani jeśli nie znasz to nie ubliżaj. Jeśli ktoś chce poświecić swój prywatny czas i robić to bezpłatnie to już chociażby dlatego należy mu się szacunek. Nikt nie powiedział że będzie brane wynagrodzenie. Ale też nikt nie powiedział, że osoby które się tym zajmą, będą dokładały swoje pieniądze żeby móc bronić interesów np. "@ beatka -ja "
Poczytaj trochę o działaniach stowarzyszeń a potem zabieraj głos. Pisać tutaj i obrażać innych anonimowo jakoś potrafisz ale już coś konkretnego zrobić to podkulić ogon i schować się do mysiej dziury, czekając aż inni rozwiążą problem. Chamstwa nie tolerujemy więc tego typu osoby nie są mile widziane. Nikt z założycieli stowarzyszenia nie jest pracownikiem Ruchu, wszyscy to ajenci kiosków lub osoby pracujące w kioskach. Stowarzyszenie ma siedzibę, czy też będzie mieć po rejestracji, we Wrocławiu. Jeszcze jakieś pytania??

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-28 15:20
nierobów- miało być. "W" się zgubiło :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-28 16:18

grubym,, / 82.115.78.* / 2013-04-28 15:36 + - 0usuń
ty jesteś najglupsza na ty forum
weź s***** j

do kogo to było?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-28 20:42
jest profil na FB - Ruch.Ajenci i jest to profil zamknięty. Nikt obcy nie zobaczy treści jakie tam są. Oczywiście zapraszamy ajentów i osoby pracujące w kioskach

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-28 21:49
spojrzyj w lusterko a będzie do Ciebie. Nawet poprawnie nie potrafisz pisać. Można pomyśleć że jakiś analfabeta nam się trafił. I to jest dowód na to co pisałam wcześniej. Trudno traktować poważnie agenta który poprawnie wysławiać się nie potrafi

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-28 21:59
kto niby po 14 godzin robi??chyba kogoś z kimś mylisz. I za 2zł to może sama pracujesz. Od lizania dupy sama może jesteś bo w myśl powiedzenia, każdy sadzi wg siebie. Kobieto, weź się ogarnij bo wstyd przynosisz innym. A co to takiego bis? bo normalnie to związane jest z powtórką np.jakiegoś utworu

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-28 22:03
beatka-ja / 82.115.78.* / 2013-04-28 21:41

grubym/ / 82.115.78.* / 2013-04-28 21:42

WIDZICIE to samo? jest jeszcze ta końcówka i wcale nie zdziwiłabym się gdyby była taka sama. Uważasz się za taką mądrą / za takiego mądrego?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-28 22:08
Mówisz o sobie? wiem kochana. Teraz możemy przejść do mnie ale niestety poniżej pewnego poziomu nie schodzę i dlatego jest nam nie po drodze. Musisz jeszcze dużo się nauczyć ale i tak nie dorównasz. Żałosna mała dziewczynka

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-28 22:10
w sam raz ta krowa pasuje do nicka "gruby m.."
Tak chyba na 2 przeglądarki z jednego kompa jedziesz

Najnowsze wpisy