Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-18 22:53
Nie wiem, chyba jedno bo słychać o tych samych osobach. Lotna brygada, kolejni darmozjadzi.Na to ruch kasę ma.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-18 23:25
Kto powiedział że nie wolno? Nie mam towaru a gdzie indziej on leży i co? ma zgnić? a jak mam 2 kioski to co? Kto takie bzdury opowiada ze nie wolno?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 17:53
ika, skąd jesteś?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 19:13
a ja właśnie to mam w umowie z marca. Na starej umowie na pierwszy kiosk tego nie ma, natomiast teraz juz tak. Więc nie pieprz jak nie wiesz. Znajdź kogoś kto podpisał umowę teraz i zobaczysz. A wszystko niby prawnie dozwolone

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 19:15
Jak zamykali Sales założony został profil na fb ale dostęp mają tam tylko faktyczni Ajenci, byli też. Musimy jednak mieć pewność że to nie jest nikt z Firmy

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 19:33
fred, a coś więcej, chociaż krótko, o jaki spór chodzi? wszystko jest ok dokąd jeszcze jesteś w tej firmie. Gorzej jak już odejdziesz i nie masz dokumentów,informacji z kasy. W dodatku wiele osób zostawionych samych sobie. A manka są na "fajną"kasę

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 19:39
Niedawno działało takie forum dla ajentów i pracowników Ruchu. Wszystko było pieknie, sielanka wprost panowała, do czasu aż weszło nas tam kilka osób i zaczeliśmy pisać jaka jest rzeczywistość w kioskach. No i zamknęli forum że niby to było testowe. Zanim zamknęli to szybko powstał profil na fb i część osób z tego forum sales przeniosła się tam, a reszta to dupolizajce albo wpisane przez ks ajenci, pewnie nawet nie wiedzieli że tam są. No i teraz na fb próbujemy się wspierać. Skoro nie daje się nic założyć oficjalnie to chociaż w ten sposób. A ze jest to profil zamknięty to nikt z Ruchu tam nie przeniknie

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 19:42
Tak, pracownikowi musisz zapewnić odszkodowanie a tutaj Ruch wpisał że z tytułu tego zakazu nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie.Ale właśnie na coś wpadłam,wynagrodzenie nie a odszkodowanie????

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 19:46
Tak, umowa nie działa jak zawiera niedozwoloną klauzulę

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 19:47
@renata80, gdzie są Twoje wpisy?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 19:51
Ty chyba mówisz o oficjalnym profilu Ruchu jako firmy a my mamy swój profil jako Ajenci

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 20:08
No właśnie, wg nas jest on bezprawny ale już przepisy mówią różnie. Wystarczy pogrzebać w internecie. Szczerze to nawet przeoczyłam ten zapis, to była druga umowa i interesowało mnie czy stawki zgadzają sie z tymi które mi podano wcześniej. Wyszło teraz i to własnie dzięki osobom na fb :)
Nie moge zrozumieć jak oni sobie to wyobrażają. Mam swoją działalność i co? mam ją zamknąć na rok, a niby dlaczego? teraz nie potrafią dotrzymać warunków umowy, pozbawiają nas zarobku i jeszcze potem może mam stanąć pod kościołem?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 20:12
z prostego powodu, nie ma chętnych. Już nie jeden raz była o tym mowa. Mało, my w Zabrzu nawet się zebraliśmy ale nie było tyle osób ile by mogło być. Każdy narzeka, biadoli, przeklina, ale jak przychodzi co do czego to podkula ogon i czeka. Tylko na co? że ktoś inny za niego coś zrobi? To nawet nie musi byc stowarzyszenie pokrzywdzonych, to moze być stowarzyszenie ajentów. Trzeba napisać statut, zebrać ludzi, wybrać władze i zarejestrować w Sądzie. Tylko tyle albo aż tyle

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 21:14
No właśnie znalazłaś i już wiesz jak sprawdzamy :D

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 21:17
pisałyśmy do Ciebie :)

Najnowsze wpisy