Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-05 18:57
pomarzyć piękna rzecz :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-06 16:46
Na poziomie jest pisanie poezji że jest ok, masz oparcie w KS, to nic że z prowizją na dno, itp. No jest po prostu ekstra i nie rozumiem o co chodzi,przecież nawet jak nie macie towaru to uśmiechem załatwicie wszystko. TO czytają wszyscy i potem właśnie jest jak jest, no bo jak ajenci piszą ze wszystko gra to znaczy że nie trzeba nic zmieniać. Mam bilety,mam jeszcze papierosy,mam chusteczki i słodycze, nie mam powodu do narzekania. Miałam też szybko na kasie fakturę. To wszystko nie znaczy że jest idealnie. No ale jak dalej chcecie tutaj, anonimowo użalać się nad brakami to proszę bardzo, tylko że tym sposobem niczego nie osiągnięcie. Organizowanie zebrań?? Spotkanie? 4? 5 osób? to wszystko. Kioski są rozrzucone po kraju. Bardzo często nie znamy się pracując w tym samym mieście, w jaki więc sposób ktoś chce to zmienić?Wszystko pięknie wygląda gdy pisze sie anonimowo, jaki to wstrętny Ruch, jak to nas gnębią ale napisanie tego samego i podpisanie się imieniem i nazwiskiem? o nie,tego juz nikt nie chce zrobić albo mało kto.
Piszesz że awantura na sales? No jak ktoś Ci napluje w twarz zawsze możesz powiedzieć z e deszcz pada, jak ktoś Ci przyśle smsa i będzie tam odpier**** ode mnie i mojego ks, możesz mu podziękować i przeprosić za to że napisałeś/aś o premii jaką poetka powinna dostać od swojego ksa za peany.
Ośmieszaniem jest pisanie jak to sielsko anielsko jest w kioskach i jak w zastępstwie jednego artykułu można klienta nakłonić do kupna innego. Skoro tak, to DLACZEGO narzekacie że nie ma towaru? nie ma vicków, sprzedaj wrc klientowi albo coś co masz, może gumę do żucia. To jest dla mnie żałosne. Pisanie takich tekstów.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-12 22:44
związek to chyba nie ale jakieś stowarzyszenie to można. Tylko jakos nie chce mi się wierzyć żeby się udało

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-16 20:19
http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/idzie-do-wiezienia-za-9-tys-zl-zaleglosci-wobec-zus,1883947,4141

Wszystko w tym kraju jest chore

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-16 20:52
Nie, nie są otwierane na poczcie.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-16 21:48
dobre :D

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-19 17:01
Wasza ks wiatr przecież awansowała, teraz jest:
Kierowniczka ds. Zarządzania Segmentami
WARSZAWA

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-19 17:02
Testuje i niektórym wydłuża godziny. W tygodniu do 20 a w sobotę do 17

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-31 16:32
Ja też

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-31 16:52
A mnie dzisiaj powiedzieli, że zostawić bo jutro przyjdzie 3 a będzie pisało że nr 4

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-01 18:59
Na Śląsku wybierano oddziały pocztowe najbliżej kiosku i tam zgłaszano oddawanie utargów. Była podpisana umowa pomiędzy Ruchem a Pocztą Polską. Jeśli w pobliżu jest Alior Bank to kasa oddawana jest w banku. Nie wiem jak w innych miastach, ale tam gdzie zanoszę pieniądze, są one przyjmowane bez kolejki. Podaję kopertę, babeczka pisze - przyjęto bez sprawdzania zawartości, stempel,podpis i wszystko.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-04 10:10
Chyba nikt a podobno w lutym mieli płacić. Nie powiedzieli tylko w którym roku

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-07 17:00
a chociażby po to, żeby napisać otwarcie pod własnym imieniem co o tym myślę. Nie sztuka pisać tutaj i sie wymądrzać

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-07 17:48
Mam przelew :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-07 17:51
A Tobie pomaga że tutaj piszesz? Co Ci to daje?
A to, że tam pisałam to zrobili mi za to cały remanent.
Nie chowam się za nickiem, mówię to co myślę pod własnym imieniem. Taka jest między nami różnica

Najnowsze wpisy