Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-09 18:04
wkurza to mało powiedziane

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-09 19:32
A dlaczego nie? Niektórzy mają umowy o pracę i zakładają czy prowadzą już działalność gospodarczą. Co to ma do rzeczy? Płacisz podwójnie na NFZ bo i z etatu i z działalności bo to złodziejskie państwo nie odpuści

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-09 19:33
bo niektórzy mają 5% a może i więcej

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-09 19:34

Wam to burze zrobi ruch....w Fiacie dostaną choć
odprawy

A Tobie nie zrobi?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-09 19:51
Dostałam w czwartek

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 15:03
Ja 1 no widzisz jaka Ty jestes jednak niedoinformowana. Wyobraź sobie że"w nagrodę" za pisanie na Sales o moich hurtowych dostawach wszystkiego tylko nie tego co zamawiam,miałam spis towaru,tyle ze bez prasy i nikt nie pytał czy chcę czy nie. Zamilknij lepiej bo chcesz uchodzić za wszystkowiedzącą a nic z tego,jak widać nie wychodzi. Po prostu,znowu chciałaś zabłysnąć i znowu gaśniesz jak przysłowiowy pet.
Co do mojego pisania to niestety z powodu "szybkości" tepsy czy Orange,muszę czekać na podłączenie internetu w nowym miejscu internetu albo zapłacić karę za zerwanie umowy. Wszystkim wymądrzajacym się tutaj odnośnie Sales,proponuję pisanie tam,o tym jak faktycznie wygląda sytuacja w kioskach. Tylko ze łatwo pisze się anonimowo tutaj ale już pod własnym nazwiskiem to strach,prawda? Niestety,o ile na Money wejdę z telefonu bez problemu to na Sales juz nie. Wiem co tam piszą bo kolega mi przekazuje. Szlag mnie trafia ze nie mogę tam napisac chociaż ja akurat mam bilety i mam jeszcze papierosy ale jest wiele innych głupich "pomysłów" góry który wołają o pomstę do nieba

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 15:09
Remanent miałam 27 listopada a wynik to -240zl z tym ze mam podwójnie zaksięgowany tytoń 6 szt. po 42zl Sprawdzajcie mmki,z jednej mmki tytoń zaksiegowal się 2 razy na szczęście ten tytoń, dostałam tylko raz w tamtym roku i to z przerzutu wiec proste do sprawdzenia.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 15:18
Sam jesteś leszczem. Gazety czytają normalni ludzie ale co Ty możesz o tym wiedzieć. A ludzie nie chcą też kupować w biletomatach tylko w kiosku ale to do Ciebie też nie trafia. Ty,jak rozumiem,w kiosku sprzedawalbys dekodery i alkomaty.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 15:24
To jest płyta Barbie Mariposa

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 15:33
Tak,to jest to Barbie,ma naklejkę Świąteczna Megaredystrybucja nr 1/2012

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 15:34
:)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 20:09
Nie porównuj mnie do ja1 bo to jakby równać dzień do nocy. Od 14 grudnia nie mam Internetu z powodu przeprowadzki ale z tego co wiem to po tym jak przestałam pisać na Sales,to teraz znowu jest tam sielsko anielsko. Tak się składa ze poza mną jeszcze tylko 3 babki i ojciec dyrektor,pisaliśmy co naprawdę dzieje się w kioskach. Reszta milczy albo pieje z zachwytu więc nie przypisuj sobie zasług. A wiem bo tam pisałam i właśnie z tego powodu miałam spis co mi zresztą powiedziano.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-03 10:57
Tą premię miałaś osobno podaną czy doliczoną do FMCG?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-04 22:48
zawsze jakiś promyk nadziei. Wczoraj dostałam tylko jedną sztangę l&m blue sslim też z nową akcyzą. Paczka 12,80
Też miałam wczoraj rozliczenie

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-05 18:56
od firmy tytoniowej premia??? możesz coś więcej napisać ?

Najnowsze wpisy