Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-25 21:00
Nikogo to nie bawi bo jak może bawić brak prasy w kiosku.
I jeszcze jedno, nie wiem jak z innymi ale nigdy nie miałam problemu z dostaniem prasy. W Kolportażu (Mysłowice) jest bardzo miła Pani i zawsze pomoże. Nie pamiętam żebym nie dostała jakiegoś pisma czy gazety.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-25 21:05
Koszty przerosną zyski. Ogrzewanie i oświetlenie to będą astronomiczne kwoty a przecież te nowe kioski są rozświetlone niczym choinki w Boże Narodzenie. Szkoda tylko że nijak ma się to do towaru w kiosku

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-26 19:02
Chyba Cię rozczaruję, waga działa w obie strony.Jeśli dostaniesz paczki przekraczające ta wage to zgłaszasz. Poza tym, masz podany numer telefonu, zadzwoń. Ja dzwoniłam i na wszystko co mnie interesowało otrzymałam odpowiedź. Może jednak należy poczekać, zobaczyć i dopiero zabierać głos. A może coś, co jest problemem dla jednego, dla dziesięciu innych osób juz nim nie jest.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-26 22:22
jasne, premię. Chyba coś Ci zaszkodziło. Napisałam to co usłyszałam że waga działa w obie strony. Też spytałam czy teraz na kioskach pojawią się wagi bo ja nie mam wyczucia ani wagi ani prędkości samochodu, skąd ma wiedzieć czy to jest 12 kg czy może już 15. I czy przypadkiem nie powinno byc tak że my również powinniśmy dostawać paczki do 12kg. Odpowiedź była ze tak, paczki mają być do 12kg a jeśli jest więcej to mamy to zgłaszać.
ZADOWOLONA?
Jak myślisz, co miałam napisać po takiej rozmowie? że my musimy odbierać paczki po 30 kg a odsyłać do 12? Niektórzy chyba juz zatracili kontakt z rzeczywistością. Mam zmienić fakty żeby ładnie wyglądało na forum? Tak? Napisałam to co usłyszałam. I jeszcze jedno, to nie była rozmowa tylko z infolinią bo to co tutaj napisałam to rozmowa z koordynatorem (kobieta) Nie wystarczyło mi to co usłyszałam na infolinii i chciałam żeby podano mi adres do kogoś do kogo mogę wysłać maila, bo chcę wiedzieć więcej. Dostałam nr tel. do koordynatorki właśnie. I tyle w tym temacie. Czytać trzeba ze zrozumieniem.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-26 22:37
Właśnie dlatego zadzwoniłam bo nie podoba mi sie to co dostałam. To znaczy samej makiety nie widziałam bo przychodzą jeszcze stare specyfikacje ale wystarczyło mi to co zobaczyłam w tej instrukcji którą dzisiaj przysłali. A że jestem u********* kobietą to zaraz zaczęłam dzwonić. Pisali żeby zgłaszać uwagi no to zgłosiłam, że jest to do kitu a ten geniusz c to wymyślił powinien dostać Nobla i ze wątpię w to żeby było to ułatwieniem. Ponieważ odpowiedź na infolinii jakoś mnie nie przekonywała to dlatego spytałam o maila do kogoś wyżej. Nie podoba mi się to, ale dokąd sama tego nie zobaczę to co mogę powiedzieć? Narazie jestem na nie, po przeczytaniu tych wszystkich opisów. To wyliczyć, tamto przemnożyć, inne dodać. Takie kręcenie się po omacku. Nie podobają mi sie ani te dokumenty, ani te na prenumeratę teczkową. Tylko ze niczego to nie zmienia. Oni tego nie wycofają a my możemy sobie popyszczyć na forum i tyle. Nie ma jedności bo każdy dba tutaj o własny tyłek. Trudno jest zebrać grupę na terenie jednego miasta, więc co chcecie zmienić i w jaki sposób.
Wszyscy narzekają na noszenie pieniędzy na pocztę ale noszą. I tak jest ze wszystkim

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-26 22:39
Pokaż gdzie napisałam że mi sie podobają te dokumenty, no gdzie? pokaż gdzie napisałam że dostaję małe paczki. No gdzie to pisze? i nie wmawiaj mi czegoś czego nie napisałam

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-26 22:47
że jest gorzej to ślepy zauważy tylko powiedz co to da że tutaj wszyscy narzekamy? czy coś sie zmieniło? Nie. To musi być cos innego. Może na Śląsku łatwiej będzie zebrać się w grupę i coś stworzyć?To jest postawione na głowie i to chyba na głowie pijanego bo się chwieje i chwieje. A o czekaniu to odnosiło sie do tych dokumentów. Usłyszałam dzisiaj że jak bedziemy dzwonić to oni bedą pomagać. Tylko ze nikt nie wziął pod uwagę ze za telefony się płaci a w kiosku nie ma grubych tysięcy a marne grosze wiec kto będzie płacił za te rozmowy

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-28 20:48
poczytaj wszystkie posty w dół, jak znajdziesz 30 osób to już będzie sukces
Najłatwiej krzyczeć anonimowo na forum i na tym się to kończy.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-28 22:12
Coś chyba pomyliłeś. Każdy przedsiębiorca opłacający składki ma prawo skorzystać z płatnego L4. To po pierwsze. Po drugie "żaden przedsiębiorca nie ma urlopów" Ty chyba się szaleju najadłeś. Dobry żart, każdy przedsiębiorca korzysta z urlopów, nie ma takich idiotów którzy zapieprzają całe życie, gdzie tam całe życie, cały rok, bez urlopu. Nawet prowadząc jednoosobowe firmy. Krawcowa,szewc,czy nawet sklep.Znam taki tez. Znam też wielu przedsiębiorców i każdy z nich raz w roku wyjeżdża na urlop, wiec nie pieprz głupot. A przy okazji, ile to godzin dziennie pracujesz? Kolejna rzecz, Ruch jest zleceniodawcą,tak? Polecam artykuł w Rzeczpospolitej z 23 marca b.r. żółte strony,praca i świadczenia. A czyż nie pracujemy dla Ruchu? a dla kogo wykonujemy usługę sprzedaży? Ciekawe czy wiele czynności nie nosi znamion umowy o pracę. Podpisujemy umowę między firmami? wiesz co, albo Ty jesteś niedoinformowany albo po prostu głupi. Powiedz mi kiedy to jeden partner umowyu nakazuje drugiemu wykonywanie wielu czynności pod groźbą kary z rozwiązaniem umowy włącznie a drugi nie ma nic do powiedzenia? no nie. Ma. Przecież może rozwiązać umowę bo nałożyć kary na Ruch żaden z nas nie może, mimo że nie otrzymujemy zamawianego towaru, nie możemy nałożyć kary za zagubione dokumenty itd .A więc działa to tylko w jedną stronę. Co Ty możesz wiedzieć o pracy po 12 godzin, nie wiem skąd Ci się wzięło 10, wysłuchiwaniu obelg od klientów, o braku podstawowych artykułów czyli biletów i papierosów a zawalaniu kiosków towarem który nie schodzi. Krótko mówiąc powiem Ci bardzo brzydko. Zamknij buzię i nie zabieraj głosu bo nie masz zielonego pojęcia o pracy w kiosku.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-28 22:15
i jeszcze jedno, żeby nie było niedomówień. Lubię to co robię a dokąd lubię to pracuję. Lubię też swoich klientów i widzę że oni mnie też. Nie ma tu nic z chwalenia. Mam tego dowody, jest to miłe. Jeśli dochodzi do spięć to zawsze był to przypadkowy klient, któremu sie wydawało że stojąc po drugiej stronie może wszystko.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-29 09:05
Myślałam ze czegoś nie rozumiesz ale Ty nie chcesz nic zrozumieć. To o czym piszesz to czysty wyzysk nie mający nic wspólnego ze zdrowym partnerstwem w biznesie. Dyskusja z Tobą jest stratą czasu,Ty nie masz najmniejszego pojęcia o dzisiejszej pracy w kiosku. Chcesz dyskutować za pomocą e-mail a nawet nie jesteś tutaj zarejestrowany więc o czym tu mówić.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-31 23:00
nowy właściciel? chyba miałeś sen. Właściciel, nawet jak sie zmieni to co to da? zarząd zostaje ten sam. No chyba ze zaczną się czystki

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-31 23:00
no i krzyżyk na drogę

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-02 07:39
Na kasie jest już faktura za październik :)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-02 18:32
U mnie się zgadza. Przeliczyłam a ponieważ jestem taki niewierny Tomasz to pstrykałam zdjęcia raportów :))

Najnowsze wpisy