Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-01 23:47
Możesz coś więcej o spisie?Jak Ci sie nie zgadzało? jak spisywali. Nie chcesz pisać tutaj to napisz na maila. Jak słyszę co jest na niektórych kioskach, o swoim nawet nie mówię, to naprawdę strach się bać.Skąd jesteś?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-02 13:55
skąd jesteś? na Śląsku o markerach nic nie wiem.Tak jak i o taśmach.Przysłali te same koperty co były cały czas.
Piszecie tak jakbyście chcieli sensacje wywołać. Juz kiedys pisałam że jak ktoś coś pisze to niech pisze to jasno a nie takie - miałam spis nie potrafią rozliczyć.A moze napisac jak ten spis robiono? przecież nie wszyscy go mieli po raz drugi.Taki kłopot? to nie pisz wcale spisie jak tak ma to byc napisane

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-02 14:01
Możesz sobie prosić,na tym forum jest dziwna zasada. Wrzuca się coś, jedno zdanie i na tym koniec. I jak się potem dziwić że Ruch ma kioskarzy za debili jak nie potrafią konkretnie napisać. Pewnie mają niezły ubaw że ktoś rzuci hasło a cała reszta jak pieski skomli o dokładniejszy opis sytuacji.Sorry ale nie da się tego inaczej napisać. Każdy z nas wie jak czekamy na opis kolejnego spisu a tu wchodzi za przeproszeniem taki myślący inaczej i pisze -miałam/łem spis, nic się nie zgadza. NO jest to mądre? Na pewno nie. Kolejny zaraz napisze że nikt nie siedzi non stop na kompie.Owszem, nie siedzi i nie musi.Wystarczy ze od razu napisze sie konkretnie jak było i tyle.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-02 14:45
mam latać po mieście z kasą? to już jest najbardziej debilny pomysł na jaki mógł ktoś wpaść.A przepraszam bardzo, czyja to jest kasa? moja czy Ruchu? jak dla mnie to pieniądze mogą leżeć w kiosku do czasu aż przyjedzie po nie ich pracownik, np KS. Podpisze odbiór gotówki i wszystko. Mało jest napadów? Tylko idiota i to taki całkowity idiota może na to wpaść. A kto będzie odpowiadał za kradzież kasy? a co jak zostanę kaleką? Czas poszukać innego zajęcia. albo otworzyć swój własny kiosk bo to jest parodia handlu a nie handel.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-02 14:49
US sprawdza i owszem ale wątpię żeby miał się do czego doczepić jeśli chodzi o sprzedaż w kiosku.Jeśli już to o prowadzenie własnych ksiąg rozliczeniowych. Nabijam na kasę sprzedaż więc mogą mnie pocałować. Jeśli chodzi o Ruch to już nie jest takie oczywiste. Widzę to na przykładzie papierosów a u innych jeszcze biletów. Towar źle spisany na co dowody mam w ręce. A oni wg pani z Ruchu sprawdzają z tym co w SAPie, tyle tylko że w SAPie sa cuda. Nie pisz wiec że nie ma się czego bać, bo to Ty będziesz udowadniać że nie ukradłaś ich towaru.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-02 23:02
Mam sobie zamknąć kiosk na godzinę albo dłużej i maszerować z kasą do banku czy na pocztę? a przepraszam kto mi z to zapłaci? Firma która zbiera kasę to nie tylko zbiera z kiosków ale też i ze sklepów. Sama widziałam ich pod Rossmanem. Żółta flaga, ta firma jest naprawdę załosna. Sprzedali i roztrwonili cały majątek jaki dostali a teraz szukają oszczędności? A może ci nieudacznicy zmniejszyli by swoje pobory bo jak dotąd to nic nie zrobili pożytecznego a wprost przeciwnie. Jeśli to będzie faktem wtedy naprawdę ożna powiedzieć ze firmą zarządza debil, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie każe ludziom latać z kasę rzędu kilku jeśli nie kilkunastu tysięcy. Kara? o tak, to najlepiej im wychodzi.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-03 19:20
przestań bajki pleść. Znajomy miewa sny na jawie, może czas zmienić dilera.
Zanim napiszesz pomysl

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-03 19:21
Spytaj Szymańskiego

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-03 19:36
Ciekawe co na to urząd skarbowy. Dziennie wpłata na konto własne a potem przelew na Ruch. Na pierwszy rzut oka, pranie brudnych pieniędzy. Dlaczego pieniądze które nie są moja własnością bo nie są i tu się chyba zgadzamy,mam wpłacić na swoje konto? Towar jest Ruchu, ze sprzedaży tego towaru sa pieniądze a one też są Ruchu.
Wiesz co, ciągle mam wrażenie że jesteś jednym z KSów. Cos za dużo informacji posiadasz. Gdyby to był mój kiosk, i mój towar to owszem ale towar ani kiosk nie jest moją własnością. To jest chore i przeżarte tak jak mózgi tych co kombinują jak jeszcze upodlić ludzi w kioskach. Jak oni mogą spojrzeć w lustro, jak im przez gardło przechodzi kawa przy biurkach gdy wiedzą że to na ich posadki zapieprzają rzesze ludzi w kioskach. I nie broń ich @ja1 bo to jeszcze bardziej będzie potwierdzać, ze masz bliższe kontakty z Ruchem niż nam się wydaje.
Rada żeby się ubezpieczyć jest szczytem bezczelności tego kto to mówi. Jak się zarabia tysiące to można się ubezpieczać a jak się ma tysiąc lub mniej na czysto z kiosku to o jakim ubezpieczeniu mówić?
Ciekawa jestem gdzie będą szukali kasy gdy roztrwonią pieniądze uzyskane ze sprzedaży ostatniej posiadłości i nie będzie na czynsz że o towarze już nie wspomnę.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-03 19:41
no i właśnie, a kto powiedział że muszę mieć komputer,że muszę zakładać konto w drogim banku bo akurat on jest blisko.Ciekawe co by zrobili gdyby wszyscy zaprotestowali i powiedzieli że nie odnoszą pieniędzy. To pieniądze Ruchu i niech Ruch się o nie martwi a jak nie, to dziękujemy za współpracę.Widzicie ich miny? wszyscy mówią dziękuję, nie taka była umowa.
A może kierownicy powinni jeździć po kioskach i zbierać kasę. Mają służbowe samochody. Cóż za problem. Każdy w 1,5 godziny objedzie swój teren i Ruch, co najważniejsze, będzie miał swoją żywą gotówkę

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-03 19:46
przestań pleść bzdury, nie zdążą, stan się wyrówna. Kpisz czy o drogę pytasz. Mój stan jakoś nie chce się wyrównać a z tego co wiem to dopiero początek bajzlu. Po jakimś czasie to niby po jakim? to ma grac a nie ze się wyrówna. Przyjdą na inwentaryzację i co? Nie wiedzieć dlaczego????? wiedzieć, wiedzieć, żeby kioskarz zapłacił teraz skoro nie dało się z niego wcześniej ściągnąć.Jak Cię tak czytam @ja1 i nie tylko to tutaj to naprawdę mam wątpliwości co do tego za kogo chcesz tu uchodzić. A ten system to potrzebuje pół roku na to zeby pokazywać prawidłowe stany?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-03 19:49
i jeszcze, tak funkcjonują pipidówki a nie Firmy. W normalnych Firmach pieniądze odbiera inkaso. I tak jest normalnie bo to są pieniądze a nie hot dogi

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-03 19:52
Kiedys już pytałam i jeszcze raz zapytam. Pytania do kioskarzy z Warszawy, czy macie umowy o prace w kioskach, bo jakoś tak to wygląda i czy Wy też latacie z pieniędzmi do banku bądź na pocztę.
Może ktoś z Was zbierze się na odwagę i odpisze

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-04 20:08
@ja1 podsuwa "mądre rady" jak np. konto w banku blisko kiosku. Ciekawe co ma zrobić kioskarz jak w pobliżu nie ma kiosku, wybudować? czy zaadaptować jakiś budynek już stojący i zrobić z niego bank. No np jak Marcin P. Ale o tym tak przy okazji, dla pokazania jak mądre inaczej są te rady a teraz do sedna. Już wczoraj pisałam że wpłaty na własne konto nie są najlepszym rozwiązaniem bo może być mowa o praniu brudnych pieniędzy np.czy też wysokie obroty na rachunku a w zeznaniu podatkowym minimum,i .t.p. rzeczy że o GIFie nie wspomnę. Dzisiaj zadzwoniłam do u.s. i co się okazało? Kobieta potwierdziła to wszystko. Można mieć problem z us w razie kontroli, poza tym podatek od pieniędzy, o ile dobrze zrozumiałam, bo auta jeździły jak wściekłe, na koncie. Mogą potraktować to jako ukryte dochody, a wtedy kara, odsetki o podatku to rozumiem że nie mszę pisać.Owszem, potem można to wyjaśniać tylko co z tego jak najpierw trzeba zapłacić a potem dochodzić zwrotów. Kto pamięta przedsiębiorcę Kluskę? Zniszczyli go a potem okazało sie że był uczciwy ale już nie odbudował tego co mu zabrano.
Kolejna sprawa, latanie z pieniędzmi po mieście. No dowcip jak diabli. @ja1 powie że można sie ubezpieczyć bo tak pewnie powie i Ruch. Problem w tym ze, przyznaję dzwoniłam tylko do jednej firmy, nie bardzo kwapią sie do ubezpieczenia a mało tego, powiedziano mi ze jeśli chodzi o Ruch, mimo że mówiłam że to chodzi o nasze ubezpieczenie, to małe szanse na zawarcie ubezpieczenia. W końcu pani powiedziała ze musiałaby się zorientować bo to takie dziwne ubezpieczenie.Nie wiem tylko co w tym miał robić PKD, niby od niego miało zależeć czy i za ile można się ubezpieczyć. Miała zadzwonić ale nie zadzwoniła. Może dowiedziała się ze nici z takiego ubezpieczenia, że nie da rady się ubezpieczyć. Nie ma się co czarować, wielkich pieniędzy to oni nie mogą się po nas spodziewać. Jak widać na załączonym opisie, marne szanse na rozwiązanie tego problemu bez szkody dla nas. I nie wierzę w to że jak pójdę na pocztę to ktoś przepuści mnie bez kolejki. Mam może powiedzieć,przepraszam państwa ale ja z wpłata z Ruchu,bardzo mi się śpieszy bo za brak sprzedaży nikt mi nie zapłaci. I to mają byc specjaliści. Uchowaj mnie Boże od takich orłów, geniuszów. Wolę po podstawówce myślącego niż po studiach idiotę

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-04 20:09
miało być: "jak w pobliżu kiosku, nie ma banku.."

Najnowsze wpisy