Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-27 19:58
Wrocław: Mennica Polska 20.09.2012

http://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=3643

A jak się to ma do Ruchu, który również narzucił:
-daty wystawienia faktur
-sposób ich wystawienia
a przecież to przedsiębiorca który wykonał usługę wystawia fakturę i może to zrobić na druku jaki mu odpowiada. A może się mylę?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-27 20:01
To nic nie da. Helpdesk nie jest w stanie poprawić stanów. Niby z jakiej racji miałby to zrobić? Czy ich pracownik był na spisie w kiosku? Nie. Nie ma więc możliwości poprawienia danych. Niestety

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-27 21:13
sam sobie idź do kolportera

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-27 21:57
Narzekam? znajdź taki mój wpis. Nie podoba mi sie kilka rzeczy, m.in. latanie z pieniędzmi i narzucanie nam kiedy i jak mamy wystawiać faktury a to juz można nazwać przegięciem. Pokaż mi drugą firmę, która mówi kiedy i jaką fakturę ma jej wystawić partner biznesowy- posługując się terminologią Pani Rzecznik. Przepraszam bardzo, ale to ja wykonuję usługę dla Ruchu i to ja wystawiam fakturę na podstawie danych zapisanych w kasie. Rozumiem ze Ruch chce odwlec moment zapłaty ale to nie Ruch będzie miał problemy jak nie zapłacę w terminie składek do ZUSu, poza tym są jeszcze inne terminowe zobowiązania. My nie siedzimy na walizkach z pieniędzmi. Może porównamy wypłaty ajenta i któregoś z dyrektorów że o Prezesie nie wspomnę. My chcemy mieć swoje pieniądze w terminie!!!!! I tylko tyle albo może aż tyle????

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-28 20:58
Ale Helpdesk nie zmieni Ci stanu,nie mają takich uprawnień. Swoje papierosy mam pod kontrola. Zrobiłam coś na kształt kartoteki magazynowej. Wszystkie papierosy sa spisane alfabetycznie. Stan wyjściowy to ten ze spisu. Potem są rubryki przyjęć a na koniec miesiąca suma wszystkich dostaw minus sprzedane czy przerzucone i stan w PSD. Dostawy mam na papierze, nawet się zgadzają z PZ w kasie,sprzedane są w kasie i muszą odpowiadać faktycznie sprzedanym bo są to dane dla Urzędu Skarbowego. Stan na papierze musi grać z tym na kasie. Proste. Poświęciłam trochę czasu i mam dokładniejsze dane niż Forcom. Jeśli znikają papierosy to sa to cuda ale ja w takie cuda nie wierzę Te cuda mają czyjeś imię
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Gr_s.]

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-01 19:38
jakie potwierdzenia wpłat? Chyba Cię pogięło. To jest mój dowód wpłaty do banku czy teraz na pocztę

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-07 17:38
branie pieniędzy za podpisanie umowy to korupcja, to sugerujesz? a więc powinnaś zgłosić to do prokuratury. Taki masz obowiązek.Nie można bezkarnie pleść co ślina na język przyniesie czy co uroi się w głowie. No chyba że cierpi się na chorobę psychiczną. Nie jestem młoda a wprost przeciwnie. Kiosk prowadzę od ub.roku i nikomu nie dawałam żadnych pieniędzy. Nie wyobrażam sobie, w którym momencie można dać kasę i niby komu? Może to Ty, zaczynając dawno temu,jeśli w ogóle pracujesz w kiosku,dawałaś komuś kasę za załatwienie pracy. W takim razie moja droga, popełniłaś przestępstwo. Popieram gorollkę - mamba.
I przestań pieprzyć że komuś za darmo coś się należy,też sądzisz wg siebie? bo póki co, to na kioskach nic za darmo nie ma. Chyba że miałaś na myśli stanie po 12-13 godzin w kiosku bez papierosów,biletów. Tak, to jest stanie za darmo, za to nie dostaje się pieniędzy. Nie ma sprzedaży=nie ma prowizji. Skąd Ty się urwałaś?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-13 19:29
i zawsze mieć towar w kiosku?? Stuknij się w to co ludzie mają na karku (podpowiem, w głowę) a potem ul. Wronia 23 Warszawa tel. na recepcję 225861498, poproś Prezesa np i spytaj dlaczego nie ma w kiosku towaru. A jakbyś była na Śląsku i trafiła na mnie, to bardzo chętnie pokazałabym Ci swoje zamówienia i faktury z dostaw. Dopiero wtedy mogłabyś coś powiedzieć. Problem jednak w tym, ze wtedy musiałabyś zamknąć swoją buźkę. I ostatnia rada, spojrzyj na siebie jako klienta. Wam się wydaje że kim jesteście? Każdy z nas też jest klientem ale nie wyobrażam sobie ze mogłabym być tak bezczelna i chamska jak niektórzy z Was. Na szczęście w moim kiosku z takimi osobnikami nie mam do czynienia, czasem, raz na miesiąc może się trafić nawiedzony ale jest to obcy klient. Tak więc pretensje o brak towaru j.w. a co uprzejmości to jakoś nie bardzo Ci wierzę.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-18 08:32
Do zwrotu idzie Disney przedstawia dod.bransoletka, gdyby ktoś szukał to chodzi o Merida waleczna.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-21 21:31
Znawcy,wielcy menadżerowie a byki takie walą że szok. Jak świat światem farmaceuta, farmaceutyki, farmaceutyczny pisało się przez "U" ale nasi wielcy,biorący zapewne kupę kasy, piszą "farmacełtyki"
Czepiam się? Może, ale od niektórych osób wymagać należy poprawnej pisowni.
Ten pechowy wyraz pochodzi z komunikatu na kasie

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-24 20:02
Jak myślicie, prawdziwe? Ciekawa rozmowa kioskarza z reklamacją

http://www.youtube.com/watch?v=OgpdC_-DBOI

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-24 22:43
Tak?????????????????? a niby gdzie tak jest? bo jakoś nic nam o tym nie wiadomo

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-24 22:49
Podpisałeś ta nową umowę? widziałeś ją? może podaj tutaj jej fragmenty bo jak dotąd co chwilę ktoś pieprzy o nowych umowach a konkretów żadnych.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-24 23:00
jeśli to prawda to raczej bezmózgi

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-25 20:55
Prenumerata w Katowicach a raczej w Mysłowicach, jest na wylocie. Dzwoniłam chyba 22, wkurzyła mnie ta płachta do wypełnienia, no i dowiedziałam się, że od listopada wszystko będzie załatwiane przez Warszawę.Pani powiedziała, że takie jest podziękowanie po 33 latach pracy,że zawsze, odkąd pamięta było mówione że mają dbać o kioskarzy bo to dzięki nim mają utrzymanie, teraz nie ma nic.

Oni są naprawdę nienormalni. Taki duży okręg i w Warszawie prenumerata a, za przeproszeniem, pipidówki mają na miejscu. Kto tym rządzi,o ile w ogóle ktoś rządzi?

Najnowsze wpisy