Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-27 12:03
Chciałabym poznać tego geniusza co to wymyślił. Kiosk z wejściem do środka i kasa moze na ladzie. To juz szczyt debilizmu rulon po 10gr i przystaw na to pieczątkę. Powinno taką pieczątkę przystawić na czole tego geniusza i wysłać w kosmos. Za co wy w tej Warszawie bierzecie pieniądze? Dedykuję wam piosenkę"Co by tu jeszcze spieprzyc" Banknoty w paczki po 100,moze przypomnijcie sobie ze to nie stacja Orlen ale kioski i sprzedaż detaliczna

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-27 12:15
Rozumiem że mówisz to na własnym przykładzie i z własnego doświadczenia

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-27 19:38
ktoś komu sie nie chce liczyć? przecież pieniądze idą do banku a nie do ruchu i nie pracownik ruchu je liczy. Poza tym w bankach nie są liczone ręcznie. Coś mi się wydaje że pieniądze będą trafiały do niezastąpionej poczty polskiej, i to chyba z nią się dogadano, a że na poczcie maszynek do liczenia chyba nie mają, to pewnie warunek był taki, aby pieniądze trafiały właśnie tak jak zostało w tym "mądrym" piśmie przedstawione. Zawsze robią tak żeby zadowolić innych, kosztem oczywiście kioskarzy. Chciałabym widzieć tego geniusza gdyby posadzić go w kiosku i kazać robić według wszystkich ich wymysłów. Widzę co by się działo.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-28 19:33
nie pierwszy i nie ostatni absurd w tej firmie.
Zostaw 300zł w kasie, wydrukuj raporty, policz pieniądze, posegreguj, oklej, opisz, ostempluj, zapakuj,oczywiście jest jeszcze bilon.... Szkoda że komuś brakło odwagi żeby się pod tym absurdem podpisać. Tego geniusza zaprośmy do kiosku na cały dzień od otwarcia po zamknięcie i najlepiej do kiosku z wejściem do środka. To jest chore. Już nie mają pomysłu jak ściągnąć pieniądze. Wiecznie im mało, niczym politykom. A co do tych wytycznych to nie wiem, chyba gdzieś napiszę. NIech mnie ktoś oświeci,jak można być takim idiotą? Pakuję kasę do banku tak żeby mieć czym wydawać i żeby zostało to ICH magiczne 300zł. Jak włożę 3x10zł bo tak akurat wychodzi to mam te 3 banknoty okleić? Widać Ruch jest bardzo bogaty skoro papier z rolek ma służyc do oklejania, do tego nowe blankiety na wpłaty, które to już z kolei? A na kioskach pełno poprzednich. To wszystko kosztuje,co za księgowy pozwala na takie marnotrawstwo papieru i pieniędzy? Ale szumnie nazywa się że szukają oszczędności.Ciekawa jestem czy prezes wie co wyrabiają podwładni

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-28 19:35
do @absurd_ruchowski
a dlaczego Ciebie interesuje co ja zrobię?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-29 19:24
dokładnie,nikt się pod tym nie podpisał. To nie wpis na forum, a i tutaj nie ma anonimowości. Są IP. W Ruchu dostajesz pisemko i nie wiadomo skąd,po co i dlaczego. Zawsze było tak, że pod pismem musiał być podpis, w przeciwnym wypadku, taki papierek jest tylko papierkiem i mógłby, no mniejsza. Są jakieś zasady Savoir-vivre. Ale nie,podpisać nie łaska ale karami straszyć to i owszem. Kultury chciałoby się krzyknąć,kultury więcej proszę

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-29 19:31
trzeba albo nie,a skąd ja mam wiedzieć czy to z Ruchu pochodzi a nie tak sobie dla jaj ktoś kartkę wrzuciła. Może powinno się kupić książkę i wysłać na Wronią?
"Biznesowy savoir - vivre. Wszystko, co szanujący się biznesmen o etykiecie wiedzieć powinien"
Na dole pisze: "Tajniki (zapomnianej)kultury biznesu. Złóżmy się i kupmy, co?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-29 19:32
a może nieodpowiednią prasę czytasz ?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-30 20:10
o Kaplerze zapomniałeś ?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-30 20:15
Mnie tam wsio rawno czy w pudle są papierosy z chusteczkami. Ważne żeby był ten towar który zamówiłam. Trwa dłużej, owszem ale bez przesady, nie zabiera to całego dnia

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-30 23:36
zamknęli go. Przynajmniej na 3 miesiące, ale to nic nie znaczy. Tego kwiatu pół światu(czyt.Polski)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-31 21:21
Czegoś nie rozumiem. Kobieto czy Ty myślisz?Mózgu sie używa. Czy reklamę na kiosku umieścił kioskarz? Nie i Ty dobrze o tym wiesz. Wiesz że reklama to dzieło rządzących Ruchem (piszę najprościej jak się da)bądź wiec tak uprzejma i skieruj swoje ataki, pytania, do właściwych osób. Chcesz złożyć skargę? Proszę bardzo:
Centrala RUCH S.A.
ul. Wronia 23, 00-958 Warszawa
Sekretariat Zarządu
tel.: 22 58 61 401
Tam kieruj swoje zażalenia. I jeszcze jedno. Jak trafiłaś na to forum?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-01 19:24
z Tobą jest wszystko ok :)) u mnie sprzedaż routów jest o 20p. większa niż otrzymane w dostawach. To jeszcze nic, lepsze cyrki będą przy spisach. SAP jest rewelacyjny inaczej

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-01 19:34
Mnie? w niczym. Skąd ten pomysł? Jestem tylko zdziwiona że tak szybko znalazłaś forum. Mnie jakoś nie przyszłoby do głowy pisać tego typu komentarze w takim miejscu. Prędzej napisałabym do Ruchu i to byłoby normalne. Nie mogę kupić gazety a oni mają taka dup... reklamę. Jak pojedziesz brudnym, upacianym autobusem to będziesz szukała forum czy napiszesz do firmy? Zrozumiałabym, gdybys wysłała choćby maila do Ruchu z zapytaniem dlaczego tak jest że brakuje prasy i dopiero wówczas pisała tutaj ale nie,typowy prosty klient. Najlepiej z atakiem na kioskarza.Jak w markecie, kto jest winny że cena inna przy kasie? kasjerka.Pomyśl najpierw zanim napiszesz kolejne bzdury. A co do siniaków, to raczej my jesteśmy nimi upstrzeni...

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-01 19:37
jakie taśmy? u nas przysłali te same kopert które były i nowe bloczki wpłat. Oszczędności jak diabli. I jak ma tu być dobrze

Najnowsze wpisy