Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-04 20:57
Prowadzący kiosk nie powie Ci prawdy bo nie wiem dlaczego ale boją sie powiedzieć nowemu jak wygląda rzeczywistość. U nas odchodząca ajentka, chyba po 3 miesiącach, nowemu słowem nie wspomniała bo jej kaeska zabroniła. Szczyt chamstwa, nikt już nie może nic jej zrobić a ona pani kaes sie wystraszyła. Słyszałam o przypadku że kaes nadawał nowej, na szczęście niedoszłej ajentce jak to odchodzący zarabiał w granicach 3tysięcy gdy ten ledwo 2 wyciągał i z tego jeszcze płacił kobiecie która mu pomagała. Kłamstwo byle tylko ściągnąć ajenta do kiosku i byle kaes miał spokój od centrali. Kioski czekają w kolejce na roztowarowanie bo nie ma chętnych. a zakłopotanej radzę otworzyć własny biznes nawet z prasą ale swój bez takiej współpracy. Możesz od nich brać gazety i na tym zakończ umowę z nimi, inaczej popłyniesz a szkoda zdrowia. Wejdź na profil Ruchu na fb, tam pousuwali niewygodne komentarze i osoby które pisały prawdę i dopominały sie o szacunek dla ajenta. Tego w tej firmie nie dostaniesz

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-10 11:38
Basa, rozumiem że jesteś na UAS, nawet nie jest ważne 4,5,6,7,8 czy 20, ważne ze UAS i dlatego bilety nadziela słynny APO AUTOMAT. Sprawdź co pisze na fakturze. Gdy jest realizacja tego co Ty zamówiłaś masz numer swojego PSD, APO AUTOMAT to z automatu nadzielone wg nie wiadomo jakiego przelicznika, bo gdyby tak było to powinno byc uwzględniona Twoja sprzedaż i to co masz w kiosku. Może Ci sie stany nie zgadzają i system (ten genialny) widzi coś czego Ty wcale nie masz w kiosku. W ub.r. pisałam w sprawie biletów do Warszawy. Dostałam taką odpowiedź:
"wszystkie zamówienia pod bilety
okresowe dla GOP planowane są na przełomie pierwszej i drugiej dekady
każdego miesiąca. Następnie plan zamówienia przesyłany jest do
Kierowników Sprzedaży w celu akceptacji
> i ewentualnych korekt, które zawsze są uwzględniane. Plan zawiera
potencjał sprzedażowy PSD, skorygowany o bieżącą wielkość zapasu w
punkcie – w tym miesiącu uwzględniony został także ubiegłoroczny
wzrost, który wystąpił na przełomie miesięcy: sierpnia i września
> 2012 roku."
W tym roku, od jakiegoś czasu, chyba 3 miesiecy, nadział biletów miał sie odbywać bez pośrednictwa KSa ale słyszałam ze niektórzy zbierają zamówienia na bilety miesięczne. Nie potrafisz załatwić ani dowiedzieć się niczego od KSa, pisz do Warszawy

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-04 21:04
dodaj do tego towar którego jak nie uda sie sprzedać w wyprzedaży to płacisz z własnej kieszeni, niedobór ponadnormatywny (tylko ile jest normą?) to też kara za brak dbałości o towar, paczka w ruchu jak nie daj Boże zapomnisz zarejestrować na kasie rano i bedzie telefon albo sms z ruchu to tez kara, 10zł. Ciekawe w jakiej sieci tyle kosztuje połączenie bo niektórzy za połączenie z Forcomem płaca więcej a dzwonić niestety trzeba bo przy takim partnerze, który prawidłowych kodów często nie jest w stanie przesłać na kasy to niestety. I oni śmią jeszcze czymś obciążać ajenta? Chciało sie apartamentów? to teraz niech płacą ale z własnej kieszeni. Zwyczajnie nie są w stanie prowadzić firmy i dlatego takie chwytanie sie wszystkiego

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-08 16:27
przed chwilą było na minusie chyba 48 a teraz zostało -3

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-16 00:47
Dokładnie tak. Za pisanie na ich profilu PRAWDY, usunięto wszystkie moje komentarze i zablokowano komentowanie ich jakże mądrych wpisów. Są tak samo mądre jak te wszystkie wytyczne. Pan jakiś radca,próbował mnie straszyć sądami za pisanie o Ruchu a adwokat u którego byłam powiedział że pisac mogę wszystko pod warunkiem że będą to fakty a nie opowieści z księżyca. No to piszę a mam na czy sie opierać. Tym wszyskim powinny zainteresować się już dawno wszystkie kontrolujące firmy urzędy. A przy okazji proponuję sprawdzić czy nie musicie zapłacic podatku od podarowanych 30% za wpłatę reszty niedoboru. Ruch chcąc uzyskać jakiekolwiek kwoty z rozliczanych w chmurach inwentaryzacji, przedstawiał propozycje "darujemy 30% przy spłacie pozostałych 70"Nowe umowy na których można sie przejechac, praca może być i po kilkanaście godzin, bo przecież jest zapis w umowie. Nowy nie wie za jakie pieniądze będzie pracował, widzi tylko podstawę. Reszta przy okazji :)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-14 20:16
Nowoczesne standardy obsługi przy braku towarów które chce kupić klient. Ta nowoczesność polega na tym że odpowiada się "nie ma" bo klient chce tanie artykuły a Ruch oferuje z górnej półki. Głupich plastrów nie mogę dostac od pół roku, tak samo jak i frotek do włosów. No i jeszcze tk :D

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-22 14:07
Babsztyla poszukaj sobie w rodzinie a jeśli jesteś kobietą to spójrz w lustro i zobaczysz odbicie babsztyla. Będziesz pisze się przez "ę". PSD to 666,to chyba znak, szatana?
I najważniejsze,jak rozumieć zdanie o wizycie? Nie jest się anonimowym pisząc na forum a na komputerowego geniusza nie wyglądasz. Groźby są karalne więc weź to pod uwagę a już tym bardziej że możesz skrzywdzić całkiem inną osobę.Zanim następnym razem coś napiszesz to pomyśl. I już na koniec,tak na 95% domyślam się kim jesteś.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-15 19:58
Ruch ma ubezpieczoną gotówkę i chyba do wysokości 2tysięcy zł więc jeśi to jest prawda to kolejne wyłudzenie od ajenta kasy. Nie pierwsze i nie ostatnie zapewne. Wszystko co napisałaś to prawda tylko widzisz jest jeden problem. Jedni ajenci mają lepiej drudzy gorzej i nie zawsze ci co mają gorzej / lepiej , chcą sie do czegoś, nawet bardzo słusznego, przyłączyć. Dziwna sytuacja, wszyscy narzekają skomlą a jak chcesz im pomóc coś zmienić to chcowaja się w swoich skorupach...

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-12 21:47
Jakoś nie widzę żeby ktoś się użalał nad sobą. Każdy pisze co go boli i co mu w pracy przeszkadza. I każdy musi z czegoś żyć. Ja mam to szczęście że pracuje wtedy kiedy mam ochotę.Nie pracowałam w Ruchu i też żyłam, nie wiem czy nawet nie lepiej. Ale nie o mnie chodzi ale znam ludzi w kioskach. Niektórzy pracują dziesiątki lat i jak się ich teraz traktuje,co? A gdzie oni mają szukać teraz pracy? Kto przyjmie kobietę po 50 do pracy? Skończ z tymi swoimi głupimi a jednocześnie podłymi odzywkami "jak się komuś nie podoba.." Bo to jest podłe. Owszem, jak się komuś nie podoba można odejść, tylko wbij sobie w to coś, co ma się na karku, że nie każdy ma gdzie odejść i na tym właśnie Ruch żeruje. Nie ma dnia żebym nie słyszała o ludzkiej tragedii ale co Ty możesz o tym wiedzieć siedząc w domu( ludzie na Ciebie pracują)i licząc ile zarobisz w danym miesiącu oraz sprawdzając kto był na forum i ile razy. Pamiętaj też o jednym, że zło czynione,wraca do człowieka, tak samo jak i dobro,uważaj na ludzi pnąc się w górę, bo możesz ich spotkać spadając w dół. Też Ci życzę spokojnej nocy.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-09 22:35
i żeby nie było, odeszłam bo nie godziłam się z takim traktowaniem a kiosk nie dawał tez godziwego utrzymania a raczej nawet namiastki utrzymania. Owszem, to było ryzyko i nie ma co ukrywać. Jakby nie było, marne bo marne ale jakieś pieniądze były. Tylko ze czasem chleb ze smalcem lepiej smakuje niż bułka z szynką w takich warunkach. Głupoty dłużej nie można było znosić, ja sie przynajmniej do tego nie nadaję a w tej firmie co wytyczna to wieksza głupota i za wszystko odpowiada ajent. Ile jkiosków zostało tej cudownej firmie? firmie którą zniszczyli "managerowie" Po mnie odeszły jeszcze 3 osobya w najbliższym czasie będą kolejne wypowiedzenia. Następnch jeleni złapią, bo po tym co słyszałam, jak to przedstawia się nowym osobom współpracę to trudno się dziwić. Cygaństwo w żywe oczy. Szczególnie jeśli chodzi o wynagrodzenie. Nie ma sie co dziwić że znajdują chętnych bo jak nowy słyszy że kończący ajent zarabiał 3 tysiące a odchodzi bo znalazł pracę w swoim zawodzie to co? nie będzie chętnego?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-08 16:25
chyba wszyscy w Ruchu siedzą i klikają w ten minusik. Możecie sobie klikać, za przeproszeniem, [...] Prawda właśnie tak wygląda a jak mało tego co wyżej napisałam to mogę podać dookładne adresy kiosków gdzie te fakty miały miejsce więc klikajcie sobie na zdrowie. Prawdy nie zaklikacie. I jak powiedział mecenas, wszystko można napisać i powiedzieć ale musi to odpowiadać stanowi faktycznemu,musi być prawdą. A takich faktów to ja mam jeszcze trochę w zanadrzu :)

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-27 22:59
Szanowni Forumowicze.
Miło mi zaprosić wszystkich chętnych do powstającego właśnie stowarzyszenia które min. skupiać będzie osoby pracujące na umowach agencji sprzedaży. Już teraz można wysyłać swoje zgłoszenia na adres:
spa@e-stowarzyszenie.pl
SPA znaczy Stowarzyszenie Pokrzywdzonych Agentów i jest nazwą tymczasową. Tyle razy była o tym mowa na tym forum aż wreszcie słowo staje się ciałem. Stowarzyszenie będzie zrzeszać nie tylko osoby będące agentami ale także pracujące w kioskach na innych zasadach. Czekamy na zgłoszenia :)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-22 22:45
te cyferki z IP są takie same jak u ukryta977 i sp 12. Jaka szkoda że nie ma wszystkich

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-09 11:49
Warszawscy kioskarze,uważacie się za coś lepszego? Pytałam kilka razy czy macie umowy o pracę, czy musicie również nosić pieniądze do banku bądź na pocztę. Moje pytanie nie wzięło się z powietrza. Jakiś czas temu był konkurs "Graj i Wygrywaj" Już w maju pracownicy sieci Ruch mogą walczyć o nagrody!...Dotyczyło to kiosków Ruchu? Dlatego pytałam o umowy i odnoszoną kasę.Tak trudno jest Wam odpowiedzieć?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-05 16:36
ja mam zablokowane dodawanie komentarzy bo prawda bardzo boli. Próbowano mi wmówić i tą samą plotkę puszczono w Warszawie o moich niby komentarzach godzących w dobre imię tej firmy. Zapomnieli ze sami sobie strzelili w stopę a moje komentarze jak dotąd opierały sie na prawdzie i faktach i dotąd, mimo obietnicy, nikt nie wskazał mi żadnego uchybiającego komentarza. Ale co pan z Katowic naopowiadał bajek w Warszawie to naopowiadał bo jak słyszałam, dyrektor w Warszawie nie ma czasu żeby p********* się zajmować. A ja dotąd nie wiem czy to magiel, czy poważna firma
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25

Najnowsze wpisy