Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-14 22:10
No widzisz, a nam sie udaje. Jesteśmy na etapie tworzenia organizacji i już bliżej końca.
To ze Wam się nie udało nie znaczy ze nikomu się nie uda.
Na Śląsk przyjechały na spotkanie osoby z dolnośląskiego. Przecież nie na wycieczkę, prawda??
Teraz Twój Ruch :))

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-07-21 16:36
W związku z ostatnimi wydarzeniami miałam prawo podejrzewać że ktoś mógł prosić osobę która napisała ten komentarz o jego usunięcie tak jak mnie próbowano "wytłumaczyć"że moje wątpliwości co do podpisu pewnej osoby to już jest oskarżenie o jego podrobienie a nic takiego nie miało miejsca. Wyraziłam tylko wątpliwość co do tego czy osoba będąca na urlopie może coś podpisać. Ale zeby Firma nie czuła sie urażona , bo jednak komentarz istnieje, ubolewam że do tego doszło i serdecznie przepraszam.
Nikt tej pani nie kazał nic usuwać co nie zmienia faktu że ta osoba jest bardzo dobrze poinformowana co do sytuacji ajentów. Jeszcze raz składam ubolewania że doszło do takiego stanu
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Gr_s.]

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-12 23:04
Ty to nie wszyscy. Siedzieć i się użalać,narzekać na Ruch i cały świat to bardzo łatwo ale podpisać się własnym nazwiskiem to już nie. Tchórze tak postępują. Była możliwość wypowiadania się ale po co skorzystać. Łatwiej było pluć i negować wszystko anonimowo. Jesteś tchórz nad tchórze. IP kompa nie oszukasz, nawet pod jednym nickiem tchórzu wystąpić nie potrafisz.
I jeszcze jedno, naucz się wreszcie pisać poprawnie bo przez takich jak Ty wtórnych analfabetów traktują pozostałych jak upośledzonych

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-21 20:05
oni powtarzają te programy, trzeba zobaczyć kiedy powtórka. Co mówili?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-18 22:53
Nie wiem, chyba jedno bo słychać o tych samych osobach. Lotna brygada, kolejni darmozjadzi.Na to ruch kasę ma.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-07 21:36
ale nowy jak przejmował to razem z ludźmi w kioskach a wiec chyba powinna być jakaś ciągłość. Normalnie to tak wygląda, i Pan Bóg jeden wie jaka była umowa pomiędzy poprzednim a obecnym właścicielem.

A przy okazji, spytałam o podjazdy inkasa bo @ja1 mówiła ze powiedzieli jej że 50zł. Bzdura, nie jest to 50zł i nikt nic takiego nie mówił. A dogadać się można. Można byłoby założyć stowarzyszenie i jako organizacja, podpisać umowę. W każdym mieście, jeśli duże powstaje jedno a jak małe miasto to można z sąsiednim połączyć. Jako stowarzyszenie łatwiej byłoby rozmawiać. Tyko co z Warszawą?Oni pomocy nie potrzebują jak widać

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-07-22 19:37
ja1, albo Mario, Marysiu czy Maryśko jak wolisz, to że pleciesz co Ci ślina na język przyniesie to już wszyscy zdążyli się co do tego przekonać, ale to że piszesz, jak to Ola usilnie prosiła o wzięcie kiosków, to już całkiem inna para kaloszy. Tego sobie nie wymyśliłaś, bo genialna to Ty nie jesteś.

Do tego prezesa nie muszę się porównywać, i nigdy mi to do głowy nie przyszło. Zresztą ani do tego ani do poprzednich. Mam po prostu inną naturę i nie potrafiłabym tak postępować, bo jakoś trudno mi uwierzyć, że nie wie żaden z nich, co się dzieje w kioskach. A prezesem to jeszcze sama jestem tak więc żadna to dla mnie nowina.

Robię szum, tak uważasz? a i oczywiście, bo należy głośno krzyczeć tam, gdzie dzieje się krzywda, gdzie silniejszy wykorzystuje słabszego, tam gdzie próbuje się straszyć ludzi sądami tylko dlatego że upominają się o swoje.
Po co składałam wypowiedzenie? Raczej, dlaczego. Dlatego że jestem człowiekiem, który ma swój honor. Nie pozwolę żeby ktoś traktował mnie jak idiotę, który ma bez szemrania wykonywać najbardziej bzdurne wymysły osób, chyba z centrali, bo przecież nie z terenu. Która firma będzie reklamować konkurencję? No, która? a co innego dzieje się w kioskach? Katalogi i klientki idące do konkurencji, bo "wie pani kupiłam sobie krem, ten sam co pani ma ale u nich był tańszy, opłaca się pani reklamować inna firmę?" takie pytania słyszałam wystarczająco często. Mało tego, co mówi mi dyrektor, który raczył odwiedzić mnie w kiosku? " To nie był najlepszy pomysł, bo klientka zamiast kupić kosmetyk u nas pójdzie, do R.." dobre, oni potrzebowali na to 3 miesiące z hakiem, bo wtedy to usłyszałam, a my to wiedzieliśmy już przy pierwszym numerze.
Sobota 31 maja, wyjątkowe draństwo, od kiedy to zmiany godzin, coś, co jest zapisane w umowie zmienia się wytyczną? To dziwi kilku prawników, którzy widzieli umowę i wytyczną.
Od kiedy to na złożone wypowiedzenia daje się w odpowiedzi po 2 tygodniach swoje wypowiedzenia i w dodatku podpisane przez osobę, która od dwóch dni przebywa na urlopie a pismo datowane 11 lipca w tym samym dniu znajduje się na Śląsku w kiosku? Gołębiem pocztowym chyba dotarło albo pocztą lotniczą? Nawet wspólnej wersji państwo nie byli w stanie ustalić. Każdy co innego twierdził a już gadka radcy, jakoby pani je podpisująca pomyliła daty to już skandal. Ale to już końcówka mojej obecności w tej firmie. Fakt jest taki, że moje wypowiedzenia były odebrane 26 czerwca i zaczynały biec od 1 lipca, a 11 lipca jak zawsze w takiej sytuacji, bo na pewno nie wiesz, że rok temu ta sama osoba przywiozła wypowiedzenie z datą wsteczną gdzie były chyba 3 albo dwie daty. Nie, były dwie.
Pisane było niby któregoś czerwca, przypuśćmy 25, że „wypowiadam umowę z dniem 20!!” a dostarczone tej osobie było 30. Daty są z pamięci, ale chodzi o przedstawienie, w jaki sposób było napisane. W dodatku tak skołowała tą kobietę, że ta jej podpisała z datą wcześniejszą niż data wystawienia pisma. A wszystko, dlatego, że upomniała się o pieniądze za czas zamknięcia kiosku, który miał być przenoszony na drugą stronę ulicy i który został w końcu przeniesiony w grudniu a otwarty tydzień przed świętami wielkanocnymi. Teraz ta sama osoba przywozi mi wypowiedzenia, mimo, że moje już leciały. Daj mi spokój z głupimi pytaniami, dla mnie to nie jest poważna firma, która w ten sposób postępuje. Mało tego, słyszę że ktoś śledzi moje wpisy na forach internetowych i te ploty docierają do Warszawy, bo to że słyszę je od dyrektora na miejscu to rozumiem, nadmiar czasu ale to że powtarza mi je dyrektor z Warszawy to przepraszam, magiel czy firma z wieloletnią tradycją?
Nie podobały się moje pytania, moje dopominania się o szacunek i traktowanie ajentów jak LUDZI no to pokażemy ci, kto tu rządzi.
Płakać nie będę, z klientami się nie rozstaję, kontakt mam nadal i moi klienci wiedzą jak wygląda prawda, zawsze wiedzieli. Ty możesz nadal w tym tkwić, Twój problem, możesz się wysługiwać ludźmi na zapewne śmieciówkach, bo na porządną, prawdziwą umowę nie jest Cię stać i nie ma się co czarować, że jest inaczej. Na krzywdzie tych ludzi, wielu takich biznesmenów buduje swoje życie. Ja nie będę harowała na wczasy pod palmami i wolne soboty dyrektorstwa, jeśli mam harować to na swoje własne :) A za chwilę otwieram szampana żeby uczcić pewną dobrą nowinę. Bądź pewna, że kiedyś Cię o tym poinformuję.
Czego chcieć więcej ???????? SZACUNKU dla pracy, naszej pracy. Oto odpowiedź na Twoje durne pytanie, bo jak nie wiesz czego chcieć więcej to kim Ty jesteś? No kim?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-15 21:31
i to jest całe forum. Najpierw pisano o sprawach w sądzie, że już sie toczą sprawy i w ogóle jak to Ruch beknie za przekręty. Gdy padały konkretne pytania o te sprawy-cisza. Ani słowa. Teraz tak samo. Jest artykuł i nic nie można sie dowiedzieć. Wyślę na maila a dlaczego nie napisać tytułu artykułu który się ukazał. O ile w ogóle sie ukazał. Przecież podanie tytułu sprawi że artykuł przeczyta więcej osób a nie tylko te pojedyncze. Tak trudno zrozumieć że ludzie nie chcą podawać swoich danych?
Zaczynam się zastanawiać czy rzeczywiście jesteś kioskarzem czy moze chcesz ściągnąć dane osób na podstawie maila. Uczciwy kioskarz podałby link do strony lub tytuł artykułu. Nie chcesz to wsadź sobie ten artykuł......

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-13 23:07
isia, zapraszam :) wolisz pozostać anonimowa? to jak chcesz walczyć o poprawę warunków? czy list który będzie wysyłany też podpiszesz nickiem?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-29 21:55
A tutaj szukają nowych ajentów. Nie spodoba im się Twoja gęba? lecisz a w zamian mają nowego, bo będzie ich miał Work. Będą mieć grupę do której będą sięgać w razie potrzeby.
http://www.infopraca.pl/praca/twoj-ruch-twoj-biznes/dabrowa-gornicza-piekary-slaskie-ruda-slaska/8664822?utm_campaign=ofertas_push&utm_content=others&utm_medium=email&utm_source=push_pl&utm_term=system_created&job_ids=8662752%2C8617852%2C8583732%2C8665152%2C8662992%2C8580642%2C8620422%2C8581152%2C8624272%2C8664822%2C8665182%2C8583032%2C8666022%2C8665412%2C8581142%2C8665342%2C8662982%2C8580792%2C8662002%2C8664812%2C8621982%2C8620872%2C8665252%2C8666242

Re: RUCH

Gr_s / 2012-12-03 18:56
Podobno w jutrzejszych dostawach na Śląsku brak wszystkiego co potrzebne do prowadzenia handlu

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-05 12:35
Zapomniałam dodać ze też się na nie wybieram.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-26 21:24
są :) pytanie jak długo, ale są

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-27 19:58
Wrocław: Mennica Polska 20.09.2012

http://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=3643

A jak się to ma do Ruchu, który również narzucił:
-daty wystawienia faktur
-sposób ich wystawienia
a przecież to przedsiębiorca który wykonał usługę wystawia fakturę i może to zrobić na druku jaki mu odpowiada. A może się mylę?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-29 21:52
Ponawiam zaproszenie. W świetle tego co widać to tylko w jedności jest nasza siła.
Miło mi zaprosić wszystkich chętnych do powstającego właśnie stowarzyszenia które min. skupiać będzie osoby pracujące na umowach agencji sprzedaży. Już teraz można wysyłać swoje zgłoszenia na adres:
spa@e-stowarzyszenie.pl
SPA znaczy Stowarzyszenie Pokrzywdzonych Agentów i jest nazwą tymczasową. Tyle razy była o tym mowa na tym forum aż wreszcie słowo staje się ciałem. Stowarzyszenie będzie zrzeszać nie tylko osoby będące agentami ale także pracujące w kioskach na innych zasadach. Czekamy na zgłoszenia :)

Najnowsze wpisy