Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-24 15:23
a ja też nie narzekam. Od "dziwnego rozpoczęcia znajomości" z p. Krzysztofem, a naprawdę było śmiesznie, nie mam nic do zarzucenia temu Panu więc po co naskakujesz na kogoś kto tylko napisał ze nie ma nic przeciwko niemu. Może dla równowagi to było. Ty twierdzisz ze jest zły, ale teraz wiadomo że chyba tak nie jest bo jest już 2 (mój) wpis że nie mamy nic przeciwko.Wiem, fajnie wygląda, że wszyscy po drugiej stronie kiosku są be ale czy rzeczywiście? Jesteś z Ruchu? chyba nie.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-23 21:49
ta kontrola z firmy tytoniowej? a niby co wpłynęło na negatywną ocenę? u mnie stoją te które mam w kiosku a w większości jest to stara akcyza. Gdybym miała trzymać je w sejfie to jak nic przeleżakują do następnego roku i co? będą miały naklejoną kolejną akcyzę? Jak sie nie podoba to niech je zabierają z kiosku. Teraz też ślą jak nienormalni a potem będzie że jest nadmiar papierosów na punkcie. Tak trudno zrozumieć że klient chce palić swoje papierosy a nie te które firmy narzucają. Co za ciemnota

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-19 19:36
Jak zwykle, znowu chcą oskubać ajenta. Nie wiem do kogo mogłabyś napisać. Pawda jest taka że tego zapisu w Twojej umowie być nie powinno. Pisałam jakis czas temu zeby uważać na podisywanie umów bo oni ciągle szukają sposobu na zarobienie kasy kosztem ajenta. To czystye złodziejstwo,jak można chcieć kasę od kogoś kto nie był szkolony przed rozpoczęciem? Znam osoby które były na starej umowie i dano im propozycję nie do odrzucenia, UAS 8 a w niej zapis o tym tysiącu dla naiwnych. Kto sie postawił że przecież szkolenia nie było bo ja tu juz pracuję nie od dzisiaj, temu ten zapis z umowy usunięto a kto był naiwny to ma umowę z zapisem haraczu. To jest wyłudzenie kasy. Chcesz odejść, napisz wypowiedzenie i zaznacz w nim że kwota 1000zł Ciebie nie dotyczy bo nie byłaś szkolona jako ze wcześniej w tym samym kiosku byłas pracownikiem i szkolenie nie było przeprowadzone przez Ruch a przez pracownika ajenta u którego pracowałaś. O ile dobrze pamiętam to osoba która prowadzi szkolenie ajentów, w tzw. kiosku szkoleniowym dostaje ok 150 zł i od dawna ten tysiąc wygląda na naciąganą kwotę. Gdyby robiono Ci trudności to spróbuj z prokuraturą, może da sie to podciągnąć pod próbę wyłudzenia, bo jak to inaczej wytłumaczyć? Paczki, listy, obciążanie przeterminowanymi towarami, ubezpieczenia a do tego jeszcze tysiąc za szkolenie którego nie było. Kiedy ktoś z tym zrobi porządek? Bezczelność zarządzających tą firmą nie zna granic. Nie daj się

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-08-25 12:15
musiałam sie zalogować żeby to napisać. Nikt nie został rozliczony?? Ty masz naprawdę jakieś problemy. Wyobraź sobie, ze są podane 3!! spisy i tak, pierwszy z wprowadzenia do kas z ub.r. drugi ten cząstkowy, ja akurat miałam cały, trzeci końcowy. I do tego noty na poszczególne remanenty. Do tego pisemko że ma sie 14 dni na złożenie reklamacji. Nie złożysz czykli zgadzasz się i masz zapłacić. Znam 3 osoby które mają wystawione różne kwoty, 5tys z groszami, tysiąc z groszami i ok.200zł. Więc to Ty siejesz tutaj propagandę, nie wiesz to nie oddzywaj sie albo sprawdź u źródła bo juz nie po raz pierwszy sie zdarza że chcesz zabłysnąć informacjami i gaśniesz. RTak więc nawiasem mówiąc nie masz wiedzy w tym temacie, chyba odsunięto Twoją osobę na boczny tor i info nie dociera. Miłej niedzieli :)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-06 19:31
Pewnie kolejne sprawy w sądzie. Coś cisza w tej sprawie. Może ktoś ma coś do powiedzenia? Przecież prawie były wygrane sprawy i co?? Ano jak widać nic

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-17 23:05
mówiłam ze zapraszam na fb a Ty się bronisz jakby miał ktoś Cię połknąć :) nie gryziemy, przynajmniej jeszcze nie :)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-19 18:35
a skąd się to tutaj wzięło? bo w życiu nie uwierzę że prezes osobiście wrzucił to na forum. Pytanie dlaczego nie na nasze kasy?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-20 16:23
Piszesz o minusach a oni Cię plusami zasypują :D

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-30 21:06
Czy o ten artykuł chodziło http://biznes.onet.pl/stratowani-przez-zabke,18490,5317147,1,prasa-detal

Kolega przysłał mi link. Bardzo ciekawy i pouczający artykuł.
"...Nowy ajent, który przejmuje sklep, zawsze pyta: dlaczego poprzednikowi nie wyszło? – Nie poradził sobie, ale ty będziesz lepszy – słyszy. Jednak od ajenta wiele nie zależy. To Żabka decyduje co, za ile i kiedy ma sprzedawać, wylicza marżę, przeprowadza inwentaryzację, nagradza albo karze...."
"..O co będzie pozew?
– O odszkodowanie za to – tłumaczy mecenas Szymon Topa z kancelarii Lecha Obary – „że Żabka narzuciła takie warunki współpracy, które wbrew obietnicom uniemożliwiały prowadzenie zyskownego biznesu”.

Prowadzenie zyskownego biznesu....

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-08 21:53
ja1 wiesz co, weź Ty się odpieprz ode mnie. Już tak muszę Ci napisać. Jakie mam widzieć pozytywy choćby teraz, między początkiem października a początkiem listopada ponad 4 tys. na minus na biletach. Do tyłu na prasie,doładowaniach i pozostałych artykułach a wszystko dlatego ze nie ma biletów miesięcznych i klient idzie dalej. Jaki mam tu widzieć pozytyw,co? Jaki pozytyw w tym, że chesterfieldy niebieskie miałam ostatni raz w maju? że cameli niebieskich prawie zapomniałam.Sprzedaż papierosów w październiku najmniejsza od roku. Ty chcesz o czymś dyskutować? Nigdy albo prawie nigdy nie miałam problemów z towarem ale to, co ostatnio się działo to skandal,ginie zamówienie,nie mam biletów,nie mam papierosów i nie ma zamówienia.Mam skakać pod sufit kiosku? Ty się rąbnij w tą pustą głowę bo chyba sieczkę masz zamiast mózgu. Dopiero co niektórzy mi zarzucali że tylko ja jestem tutaj zadowolona i nie narzekam. Siedzisz na dupie nic nie robiąc, może poza jeżdżeniem między swoimi kioskami i patrzeniem czy wszyscy pracują i chcesz o czymś dyskutować? Nie narzekam a mówię co mi się nie podoba, rozumiesz to? potrafisz zrozumieć, czy mam Ci wielkimi literami napisać? Proszę bardzo, nie podoba mi się to, że muszę chodzić na pocztę i wątpię żeby komuś się to podobało. No może poza Tobą bo jak przypuszczam wsiadasz w samochód,objeżdżasz swoje kioski , zbierasz kasę i zawozisz do banku czy na pocztę. Inni muszą oderwać się od pracy, zamknąć kiosk i iść z kasą a potem wrócić. Jeszcze inni musieli podjechać autobusem i wrócić też autobusem. Do tego interesu,noszenia nie swoich pieniędzy, dokładali kupując bilet w 2 strony. A niby z jakiej racji, co? I od razu uprzedzę Twoją propozycję dla tej Pani. Już nie pracuje, zrezygnowała. Po 15 latach. Długo otwarte? no wiec wyobraź sobie że siedzisz w kiosku jak ta babka z wawy dla 5,20. Oświetlenie i ogrzanie kiosku więcej kosztuje. Kolejne zmarnotrawione pieniądze. No ale Ty jesteś bizneswomen pełną gębą i nie zauważasz ze koszty przewyższają zyski w tym przypadku. To jest rozsądne,tak?
Jakiego biznesu? ludzie biznesu którzy nie mają nic do powiedzenia? Dobrze się czujesz? A ja nie chcę odejść, bo lubię swoją pracę i gdybyś potrafiła czytać to wiedziałabyś o tym. Pokaż mi gdzie napisałam że tego nie lubię? Siedzę i chcę żeby to się zmieniło na lepsze i dlatego pokazuję palcami błędy. Tutaj praktycznie każdy jest anonimowy, dlatego nie chce się nikomu zapisywać na sales bo tam już nie jest się bezimiennym. A ja mam taką samą odwagę napisać tam, to samo co tutaj. I zapamiętaj sobie, chociaż wiem, że będziesz miała z tym problem.Jestem tutaj bo zawsze robię to co lubię robić. Oprócz pracy tutaj zajmuję się jeszcze fundacją jak byś chciała wiedzieć i nie motylkami a ludźmi chorymi, również z nowotworami. Porażka to z Tobą bo właśnie przez takich jak Ty jest tak, jak jest. Udawać że jest ok, pięknie, ładnie. Kłopoty przejściowe. Nic złego się nie dzieje. Nie zgłaszać problemów i góra zadowolona bo myśli że wszystko idzie dobrze. Tylko dlaczego jest tak źle skoro jest tak dobrze,co? Dlaczego klient nie może kupić miesięcznego?swoich papierosów? dlaczego nie może zapłacić kartą? Mniejsze sklepy mają możliwość płatności kartami, i nie mają sieci sklepów po całej Polsce tak jak Ruch.
A przy okazji, kto Ci teraz zatwierdza mmki?bo przecież ks nie był Ci do niczego potrzebny. I dlaczego, skoro jesteś taka genialna, chyba tylko w swoim jednak mniemaniu, to nie ma Ciebie na sales? Cóż to, kierownik nie docenił Twojej aktywności? podobno kierownicy mieli zgłosić aktywnych agentów więc chyba nie do końca jesteś takim geniuszem.Potrafisz tylko obrażać innych. I na koniec rada. Czytaj ze zrozumieniem, a jak czegoś nie rozumiesz to zapytaj. Wydaje mi się że piszę bardzo prostym, niewyszukanym językiem a mimo to jak widzę masz problem. Zgroza.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-17 22:50
a wyobraź sobie że pomyślałam. Ale jak ktoś pisze o 13:41 tpo pisze w godzinach pracy,nie uważasz? No i pisząc taką "sensację" można było napisać od razu więcej, prawda? Dobrze że powiedziałeś że ludzie nie siedzą cały dzień na forum bo sama na to bym nie wpadła. A może zauważyłeś ze mało jest tutaj konkretnych wiadomości? Sprawa pozwów, artykułu w gazecie pomorskiej, i chyba Ciebie wtedy pytałam o tytuł artykułu, teraz inwentaryzacje. Poczekać mogę....na inwentaryzację i wtedy napiszę na pewno jak wyglądała

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-10-03 20:42
Ruch nie jest Twoim jedynym źródłem utrzymania to znaczy ze zatrudniasz ludzi w kiosku? Za 4,50 na godzinę? bo znam takich. Co do UAS 8 to już dzisiaj wiem ze nie przyznasz sie nigdy do porażki na tej umowie. A co do mnie to ja nie biadolę :) 17.07. oddany ostatni kiosk a od 1.09. prowadzę własną działalność, dokładnie to samo ale spokojnie bez nerwów i bez wykorzystywania ludzi

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-17 21:06
i kolejna sensacja, rozpoczęli nowe inwentaryzacje i...............cisza. Pyta ktoś jak są robione i też cisza. Na tym forum rzuca się hasło i dalej nic, dlatego trudno uznać te informacje za wiarygodne

Re: RUCH

Gr_s / 2012-04-30 21:55
wartościowo? no to świetnie wygląda, szczególnie jak się popatrzy że ceny fajek są z kosmosu bo żadna paczka nie ma takiej ceny jaka jest podana w spisie

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-26 22:16
marsy? 40? perle menthe,perle bronze?cristal? marsy?ronson czerwone? 20? Zaraz będziesz mogła zobaczyć zdjęcia. Mam nadziejję ze mnie nie wywalą za wstawienie na widok publiczny szafy z papierosami

Najnowsze wpisy