Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-04-29 22:55
oczywiście że z braku kasy,ostatni brak doładowań to też brak zapłaty przez Ruch. Limity bo niby za dużo towaru na kioskach i zamrożone pieniądze,tylko że jak się ma takie ceny to trudno znaleźć klienta który to kupi. Mydło Arko, przecież to jest dobre mydło i co? nie ma. Jest za to Dove i Palmolive. Może w Warszawie takie mydła kupują w kioskach ale u nas nie. Głupich chusteczek nie można dostać,kopiko zniknęła. Jaka szkoda że klient zamiast dzwonić do Ruchu i tam wyładować swoją złość to robi to często w kiosku.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-01 12:38
Kolporter i PKN Orlen podpisały umowę na sprzedaż doładowań do telefonów

http://www.portalspozywczy.pl/handel/teksty/,69261.html

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-01 20:29
to ciekawe ile mają tych dużych salonów? na centralnym i lotnisku?jak oni jeszcze duuuuużo muszą się nauczyć

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-02 19:17
zadzwoniłam do forcomu że nie mam marlboro w zamówieniu i może po godzinie papierosy w zamówieniu się pojawiły. Może wystarczyłoby czasem samemu zatroszczyć się o własny interes? To wszystko idzie makabrycznie ale jak tylko będzie się narzekać to na pewno nic z tego nie będzie. Co do gazet to u nas był na specyfikacji komunikat że pojawią sie najszybciej jak to będzie możliwe po 2 maja. Wiem, zaraz będzie że pisać można wszystko, owszem można ale jest to jakieś wytłumaczenie. Co do klientów to trzeba było dać im nr telefonu do Ruchu i niech dzwonią i pytają dlaczego nie ma gazet. A naklejek też nie miałam. Zadzwoniłam i powiedzieli ze tak przyszły. Uprzedzałam klientów zanim kupili gazetę i nie było żadnej awantury. Może właśnie dlatego że wiedzieli zanim kupili gazetę

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-02 20:00
Nigdzie nic nie pisze że sie dogadali więc chyba nic z tego

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-02 20:44
Nie jest ok ale naklejek nie było raz a poza tym moi klienci wiedzą że to co oni potrzebują to ja mam,a na pewno jeśli chodzi o gazety.
A naklejki miałam ściągnąć według Ciebie z drukarni? to jest dopiero śmiechu warte.Takim systemem nie trzeba długo ciągnąć bo naklejki w Fakcie się skończyły i mogą teraz dokupić resztę w paczkach i póki co ich nie brakuje, więc swoją ironię możesz zostawić dla innych

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-02 20:45
a co do konkurencji to własna bo kioski Ruchu są w pobliżu

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-05 17:33
Czy ktoś ma taką pozycje w raporcie księgowym sprzedaży: "nieznana grupa księgowa"?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-05 22:39
pierwszy raz zobaczyłam w raporcie za kwiecień a teraz sprawdzam codziennie i to jest.Forcom póki co, nie wie co to takiego, podobno papierosy ale to nie jest pewne na 100% No w każdym bądź razie do prowizji nie było wliczone

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-05 22:41
jestem za

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-06 16:53
Zgadzam się, prowizja

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-06 17:05
nie wiedziałam i nie tak napisałam.Czytać trzeba ze zrozumieniem.Napisałam że na pewno jakiś wyskoczy ( a nie że wyskoczył).A że tak będzie to nie trzeba być świętą, tacy są ludzie. Wystarczająco długo żyję na świecie i chyba nic nie jest w stanie mnie zdziwić.A po gazety mogą pójść do sklepu spożywczego kilkanaście metrów dalej. Co prawda nie mają ich w takiej ilości jak w kiosku ale to żaden problem.Zawsze mogą sobie domówić jak zwietrzą interes. Oczywiście że ze współczucia klientów nie mam prowizji ale zawsze jest to jakiś plus że moi klienci sa w przeważającej większości mili i są zaprzeczeniem tego o czym można przeczytać wyżej.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-06 18:44
pewnie niedługo się odezwie z nową teorią odnośnie gazet

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-09 21:27
dziwne, masz rozliczony spis? Też miałam w marcu ale nic jeszcze nie dostałam,no i co to za niedobór Ci potrącili? przecież musisz najpierw dostać rozliczenie. To ze robią różne numery to zgoda ale jakoś nie mogę uwierzyć że potrącają niedobór nie przedstawiając dokumentów. Az tak głupim nikt chyba nie jest. A duży ten niedobór,o ile to nie tajemnica

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-09 22:19
Na Twoim miejscu dzwoniłabym do CUKu, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Dzisiaj słyszałam całkiem coś innego o rozliczeniach, i dlatego dziwi mnie że już masz rozliczenie

Najnowsze wpisy