Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-04 15:44
no i właśnie to jest powód żeby tam wejść i troche sprostować te opinie.
Zróbcie coś dla siebie i innych. Skoro nie ma reakcji po tym co tutaj jest pisane to może tam?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-04 15:46
a podobno w Warszawie nie ma problemu z fajkami

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-04 16:49
no dokładnie tak, dżordż

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-04 19:41
jak wejdziesz to powinieneś zobaczyć moderatorkę. Renata a niżej będzie do niej adres mailowy.Napisz. Od jutra już będzie bo miała wolne. Możesz tez zobaczyć chyba w prawym rogu zaloguj, kliknij w to. U mnie tak to działało.Ile razy zmieniałam wątek to mnie wyrzucało ale po kliknięciu zaloguj wracałam. Dokąd nie będziesz zarejestrowany nie będziesz mógł nic tam napisać. Warto żeby było nas tam więcej. Moze to coś zmieni

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-04 19:42
kliknij zaloguj
mnie się tak wtedy udawało wejść

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-04 22:08
fakt, próbowałam na drugiej przeglądarce i już sie nie dało. Trzeba podać dane do logowania. Szkoda. Kierownicy mają taką możliwość.Powinni podać namiary. Tylko że..........może ktoś z tych co tam jest poda adres mailowy do moderatorki

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-05 09:26
Bonanza???? U mnie oblicza wojny 3 to Tobruk pustynna twierdza

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-07 22:28
TK wróci w nowym wydaniu podobno.
To od moderatorki salespower
"Jeżeli macie znajomych Agentów, którzy nie mają dostępu do platformy a posiadają komputer i adres mailowy (są to jedyne warunki, które należy spełnić), niech zgłaszają się do swoich KSów z prośbą o udostępnienie platformy SalesPower. Oni będą wiedzieli co zrobić dalej."
Może jak nas będzie tam więcej to pokażemy jak wygląda rzeczywistość. Chociaż moja po ostatnich dostawach (papierosy) wygląda o niebo lepiej :)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-07 22:32
to cholernie duży zarobek. Ogrzewanie i oświetlenie dobije firmę i może otworza oczy. Ale fakt jest taki że warszawskie ceny biją w nas. Tutaj ludzie inaczej zarabiają, wbrew temu co głosi tuskolandowa propaganda

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-08 21:57
Dobrze napisałam, nie rozumiesz co czytasz. O posadce pisze j2323 a porównanie, bo chyba chodzi Ci o lato z radiem, napisane jest przez egzorcystę.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-08 22:00
Nie marudzić tylko pokazywać błędy. I dziwne ze wszędzie krytyka odnosi się do tego samego, więc coś w tym musi być.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-09 23:19
Ciekawe, mmki zatwierdzasz sobie sama? czyli jednak KS.Muszę spytać o tym na Sales, ciekawe co na to odpowiedzą kierownicy, Warszawa.
Ty naprawdę jesteś zdrowo stuknięta. Kiepskim ajentem jesteś sama, to Ty bez przerwy piejesz peany jaka to z Ciebie bizneswomen. Przy całej mojej miłości do ludzi to jakoś do Ciebie nie potrafię się przekonać a to znak że jesteś delikatnie mówiąc nieszczera. Do tego samochwała co to w kącie stała, w kącie jednego ze swoich niby 4 kiosków których jakoś nie ma w Katowicach, w Bytomiu to chyba tak....Mario. Masz moja droga bujną wyobraźnię. Nie rozpisuję się na temat swoich zasług, a Ty jak zwykle masz kłopot z rozumieniem czytanego tekstu. Napisałam tylko czym się poza pracą w kiosku zajmuję, (gdzie Ty nauki pobierałaś że nie rozumiesz co piszę)nie napisałam co zrobiłam i dla kogo,ani gdzie byłam i z kim rozmawiałam więc jakie to było niby rozpisywanie o zasługach. Nie dość że nie rozumiesz co czytasz to jeszcze piszesz sama nie wiedząc o czym. Jak Ty ten swój biznes prowadzisz? Taka jestt między nami różnica że ja nie kłamię, i gdyby nie to ze, spotkanie które organizuję będzie dla mieszkańców Zabrza to chętnie bym Ciebie na nie zaprosiła. Nie mam nic do ukrycia a o moich zasługach, jeśli chcesz je tak nazywać, mówią inni. Ja robię tylko to co lubię, kocham robić i umiem to robić. Ty choćbyś na głowie stanęła to nie dorównasz. I teraz możesz nazwać to chwaleniem. Tylko widzisz Mario, ja znam swoją wartość. I jeszcze jedno,zawsze i od zawsze, robiłam to co lubiłam. Miałam to szczęście że mogłam pracować zawsze tam gdzie chciałam. Oszczędź sobie swoich złośliwości bo to jeszcze bardziej pokazuje jakim jestem malutkim człowieczkiem. Mówić jak to jesteście zadowoleni, możesz, ale to są tylko Twoje słowa. Chodzenie na pocztę dezorganizuje tylko pracę i nie jest utrudnieniem tylko dla mnie bo również dla wielu innych pracujących w pojedynkę więc i tutaj wyszła z Ciebie złośliwość. Ty ją chyba wyssałaś z mlekiem matki. A poza tym to życzę Ci takiej radości jaką ja mam w sobie, będzie Ci łatwiej żyć

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-09 23:20
raczej cienko przędziesz

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-14 23:56
chętnie bym wzięła, vogue i lucky ale niestety, drugi koniec Polski jestem :(

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-15 21:24
W Zabrzu od niedawna są 3 kobiety (chyba dobrze myślę?) Dwie z nich na pewno były wczoraj w Zabrzu, no i teraz pytanie która z nich....chyba się domyślam :)

Najnowsze wpisy