Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-12 21:34
Coś Ci przeszkadza? Ty i ten Twój gość macie jakieś zwidy, proponuję lekarza. Załatwiłabym Ci ale niestety działam w innej dziedzinie a nie w psychiatrii. Jak już tak bardzo Ciebie, czy gościa interesuje to zobacz sobie godziny wpisów i będziesz wiedzieć czy ktokolwiek siedzi tutaj 24godz. A do roboty to sama się zabierz, bo mając podobno 4 punkty, to byłoby co robić ale Ty się uważasz za burżujkę, ludzie na kiosku na Ciebie robią. I wracając jeszcze do tych punktów to te w Katowicach chyba na kogoś innego są a nie na Ciebie, bo co do Bytomia to 2 nawet mogłyby byc.Mario? Tak masz na imię? I kolejna sprawa.Pisząc chyba,na 99% przedzieliłam to ... (kropkami) rozumiesz? I zapamiętaj sobie jedną rzecz, Ty na pewno nie będziesz mi mówić czy mam się roboty chwycić czy nie. Za cienka w uszach jesteś.Za kogo Ty się uważasz,co? "Bywalec forum" i to ma świadczyć że ktos siedzi 24h? No pogratulować inteligencji i wiedzy i w ogóle.Załóż sobie prywatne forum i tam możesz strofować do woli każdego, jeśli w ogóle ktoś chciałby tam zajrzeć, a tutaj, nie Ty ustalasz kto może wchodzić a kto nie. I nie ma znaczenia czy ktoś pracuje dla Ruchu czy już nie. Forum jest otwarte,ogólnodostępne. Może już pora żeby to do Ciebie dotarło.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-13 22:42
Jestem za :) Niedawno wróciłam do domu i zasmucę Cie ja1, idę spać. Masz dzień wolnego, nie będziesz musiała komentować przynajmniej moich wpisów.
Dobrej nocy Forumowicze :))

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-14 18:59
Ciekawe...sporą część? a resztę przepuści na premiach dla siebie?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-14 20:19
W mojej umowie jest ciekawy zapis, można powiedzieć ze nawet bardzo cwany. Ciekawe jaka kancelaria prawna te umowy tworzyła. S...ns? Wcale bym się nie zdziwiła

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-01 19:38
jakie potwierdzenia wpłat? Chyba Cię pogięło. To jest mój dowód wpłaty do banku czy teraz na pocztę
36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
na koniec starsze

Najnowsze wpisy