Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-02 23:02
Mam sobie zamknąć kiosk na godzinę albo dłużej i maszerować z kasą do banku czy na pocztę? a przepraszam kto mi z to zapłaci? Firma która zbiera kasę to nie tylko zbiera z kiosków ale też i ze sklepów. Sama widziałam ich pod Rossmanem. Żółta flaga, ta firma jest naprawdę załosna. Sprzedali i roztrwonili cały majątek jaki dostali a teraz szukają oszczędności? A może ci nieudacznicy zmniejszyli by swoje pobory bo jak dotąd to nic nie zrobili pożytecznego a wprost przeciwnie. Jeśli to będzie faktem wtedy naprawdę ożna powiedzieć ze firmą zarządza debil, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie każe ludziom latać z kasę rzędu kilku jeśli nie kilkunastu tysięcy. Kara? o tak, to najlepiej im wychodzi.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-03 19:20
przestań bajki pleść. Znajomy miewa sny na jawie, może czas zmienić dilera.
Zanim napiszesz pomysl

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-03 19:21
Spytaj Szymańskiego

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-03 19:36
Ciekawe co na to urząd skarbowy. Dziennie wpłata na konto własne a potem przelew na Ruch. Na pierwszy rzut oka, pranie brudnych pieniędzy. Dlaczego pieniądze które nie są moja własnością bo nie są i tu się chyba zgadzamy,mam wpłacić na swoje konto? Towar jest Ruchu, ze sprzedaży tego towaru sa pieniądze a one też są Ruchu.
Wiesz co, ciągle mam wrażenie że jesteś jednym z KSów. Cos za dużo informacji posiadasz. Gdyby to był mój kiosk, i mój towar to owszem ale towar ani kiosk nie jest moją własnością. To jest chore i przeżarte tak jak mózgi tych co kombinują jak jeszcze upodlić ludzi w kioskach. Jak oni mogą spojrzeć w lustro, jak im przez gardło przechodzi kawa przy biurkach gdy wiedzą że to na ich posadki zapieprzają rzesze ludzi w kioskach. I nie broń ich @ja1 bo to jeszcze bardziej będzie potwierdzać, ze masz bliższe kontakty z Ruchem niż nam się wydaje.
Rada żeby się ubezpieczyć jest szczytem bezczelności tego kto to mówi. Jak się zarabia tysiące to można się ubezpieczać a jak się ma tysiąc lub mniej na czysto z kiosku to o jakim ubezpieczeniu mówić?
Ciekawa jestem gdzie będą szukali kasy gdy roztrwonią pieniądze uzyskane ze sprzedaży ostatniej posiadłości i nie będzie na czynsz że o towarze już nie wspomnę.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-03 19:41
no i właśnie, a kto powiedział że muszę mieć komputer,że muszę zakładać konto w drogim banku bo akurat on jest blisko.Ciekawe co by zrobili gdyby wszyscy zaprotestowali i powiedzieli że nie odnoszą pieniędzy. To pieniądze Ruchu i niech Ruch się o nie martwi a jak nie, to dziękujemy za współpracę.Widzicie ich miny? wszyscy mówią dziękuję, nie taka była umowa.
A może kierownicy powinni jeździć po kioskach i zbierać kasę. Mają służbowe samochody. Cóż za problem. Każdy w 1,5 godziny objedzie swój teren i Ruch, co najważniejsze, będzie miał swoją żywą gotówkę

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-29 19:32
a może nieodpowiednią prasę czytasz ?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-29 19:31
trzeba albo nie,a skąd ja mam wiedzieć czy to z Ruchu pochodzi a nie tak sobie dla jaj ktoś kartkę wrzuciła. Może powinno się kupić książkę i wysłać na Wronią?
"Biznesowy savoir - vivre. Wszystko, co szanujący się biznesmen o etykiecie wiedzieć powinien"
Na dole pisze: "Tajniki (zapomnianej)kultury biznesu. Złóżmy się i kupmy, co?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-29 19:24
dokładnie,nikt się pod tym nie podpisał. To nie wpis na forum, a i tutaj nie ma anonimowości. Są IP. W Ruchu dostajesz pisemko i nie wiadomo skąd,po co i dlaczego. Zawsze było tak, że pod pismem musiał być podpis, w przeciwnym wypadku, taki papierek jest tylko papierkiem i mógłby, no mniejsza. Są jakieś zasady Savoir-vivre. Ale nie,podpisać nie łaska ale karami straszyć to i owszem. Kultury chciałoby się krzyknąć,kultury więcej proszę

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-21 20:23
co za cuda, 2x ten sam wpis

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-21 20:25
tak,dostałam

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-21 21:22
Wykaz papierosów poszedł w mailu :)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-21 21:29
jak wszystko w tym kraju, zniszczyć, rozwalić, przeorać. To potrafią nie tylko w Ruchu

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-21 21:41
trudno żeby stara akcyza była w pełnych opakowaniach bo trzeba było przecież naklejać nową. Poza tym, czy w marketach albo innych punktach ktoś liczy papierosy? Wątpię. Ale tutaj praktycznie wszystko jest postawione na głowie bo rządzący mają wiedzę teoretyczną i zero praktyki dlatego jest jak jest i na pewno nie będzie lepiej. I nawet najlepszy system na świecie nie pomoże, dokąd za zarządzanie nie weźmie się ktoś, kto zaczynał w kiosku i piął się do góry poznając działalność firmy krok po kroku. To, że ktoś skończył studia to jeszcze nie wszystko.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-21 21:44
i jakie to proste, prawda? @BideGang jesteś jednym z tych o których piszę wyżej. Zero myślenia. Miałam rację, kiedy mówiłam, że pierwszy lepszy kioskarz potrafiłby lepiej zarządzać tą firmą niż mądrzy po studiach wszelkiej maści

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-22 21:55
Kto jest zainteresowany papierosami ze starą akcyzą - region śląski. Mam takie fajki na zbyciu:
Papierosy do zbycia:
Camel silver
Chesterfield classic red
Cristal Balance
Cristal silver
Viceroy S-line 40 red
Dwudziestki menthol
L&M red
L&M silver
LD red
Lucky Strike 20 red
Lucky strike mentha
Mars blue ks 20
Mars Menthol ks 20
Mocne jasne
Pall Mall Amber slim
Pall Mall green
She Delicius
Viceroy red s-line 24
Viceroy silver classic
Viceroy silver s-line 20
Viceroy S-line 40 white
Vogue lilas
Vogue perle bronze
Vogue perle menthe
West fusion white
West Ice sslim
Winston classic
Winston silver
RGD blue

Najnowsze wpisy