Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-02 20:00
że co ?? nasz dyr.M.Ż tak powiedział? rozmawiałaś z nim? Wierzyć mi sie nie chce żeby coś takiego wyszło od dyrektora. Ciekawe bo w fabryce papierosy schodzą i sa wysyłane do naszych magazynów. Kto łże?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-03 21:07
czy Wy piszecie jeszcze gdzieś ze nie macie towaru czy tylko tutaj? bo jak tylko tutaj to możecie pisać do u..... śmierci. Wasze skargi powinny trafić na Wronią bo nawet jak przypuszczamy, że czytają wpisy na forum, to dowodu na to nie ma, a jak zarzucić ich mailami, to zrobić coś będą musieli. Dzisiaj usłyszałam "świetną" wiadomość na temat wyrobów tytoniowych. Na magazynie w Mysłowicach z wyrobów tytoniowych jest tylko tabaka. Bardzo jestem ciekawa towaru w tym tygodniu.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-04 19:34
Tak przeważnie to kupuje sie za pieniądze :)) no i można też na kredyt, który potem będziemy spłacać :( bo zedrą z nas na pewno :(

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-05 16:52
dziwne, na górze strony akurat reklamy z biedronki......

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-05 19:27
a ja dzisiaj dostałam z nadziału 20paczek L&M blue i 20 paczek Marlboro Gold FTB no i te pomadki które nie mają ceny. Oprócz tego dostałam z tego co zamówiłam (oczywiście to nie całe moje zamówienie, nawet nie połowa) Route blue i orginal, Route blue 29pap. Red&White blue, LD blue i org. krótkie i 100, Nevada blue Spike 30 red,brillant, no i woda,. Zamawiałam zabawki zwierzątka i nic z nich nie dostałam. Papierosów miałam zamówionych 30 dostałam 11

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-06 18:11
tylko się cieszyć :)) przynajmniej przelewy idą :))

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-24 11:59
Towar bierze się z hurtownia na fakturę z odroczonym terminem płatności i tutaj jest różnie,tzn. różne są te terminy. 7,14 i chyba 21 a być może i wiecej dni. Ruch sam tak bierze,przynajmniej brał

Re: Rozliczenie inwentaryzacji

Gr_s / 2012-06-24 11:44
Market > Spisy > Inwentaryzacje..i masz dokument-data rozpoczęcia,zakończenia,w opisie Twoje nazwisko,typ:zwykła i status-rozliczona.
Teraz klikasz "pokaż" i widzisz pierwszą stronę spisu,żeby przejść dalej klikasz do góry w "Nawigacja" i wybierasz "Przejdź do obszaru/strony.." Zobaczysz małe okienko: a w nim Obszar nr (1-1) i tutaj nie zmieniasz nic,zostawiasz na 1, a niżej masz:
Strona nr: (1-246) [ przynajmniej u mnie tak jest ale przypuszczam ze u wszystkich będzie to samo]
Wybierasz sobie teraz strony. Znajduje sie tu chyba wszystko czym Ruch handluje lub miał zamiar handlować.Bilety np. z całego kraju.
Przyjemnej lektury :))

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-23 19:07
Jaki nowy prezes? ten co był to jest, Heydel odszedł już jakiś czas temu a Szymański i tak był wtedy w zarządzie więc gdzie tu coś nowego?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-06 20:12
może nareszcie się ruszy :)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-07 17:56
Jasne, a świstak siedzi, itd... Portugalczykom czyli wracamy do etapu o Biedronce. A ja słyszałam że kosmici są zainteresowani i zaczęli wstępne rozmowy. Powodzenia w wymyślaniu kolejnych historii z pogranicza sf

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-07 20:08
moja jeszcze jest ok :)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-08 20:39
gdzie tyle kosztuje cola bo u mnie butelka 0,5l 3,19 a chusteczki mola 0,59 i te z Euro 0,50
Jak już piszesz te rewelacje to napisz gdzie tyle kosztuje

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-08 20:40
acha, Polsilver jednorazowe te żółte - 1,99

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-10 00:15
przestań pieprzyć głupoty, to już staje się wkurzające. Też pracuję w kiosku i jakoś nikt nie każe mi siedzieć od 6 do 22. Godziny otwarcia to 6-18 i sobota 7-14.Centrum miasta i to nie małego bo 200tys. Opowiadacie momentami takie głupoty że człowiekowi ciśnienie się dźwiga,czasem bardziej niż z powodu tej paki rządzącej. Masz jakieś żale,napisz do prezesa. Tylko trzeba mieć na tyle odwagi w sobie że trzeba podać swoje dane. Tutaj każdy mądry bo anonimowo pisze.

Najnowsze wpisy