Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-09 19:30
a jeszcze szwenda się po kioskach?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-09 19:38
bardzo chętnie odsłuchałabym te nagrania. TK to zwyczajny leser a ten kto go wynajmuje to kompletny idiota. Prostej rzeczy nie są możni w stanie zrozumieć. To kioskarzowi, TYLKO i WYŁĄCZNIE KIOSKARZOWI ( dużymi literami żeby łatwiej było niektórym przeczytać)zależy na kliencie. Jak sprzedawca będzie chamski to klient pójdzie gdzie indziej. Chociaż tez niekoniecznie (brak podobnego punktu sprzedaży w pobliżu, np.) Może najwyższa pora zrozumieć, że to my, was utrzymujemy.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-09 19:42
to niech sobie Rostowski klei klejem. Kleiłam tym czym powiedziano a jak się nie podoba to niech biorą i sami kleją. Powinni się cieszyć że sprzedali akcyzę i zarobili kasę.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-10 19:50
masz wyjątkowo durnego KSa, no ale wg powiedzenia, syty głodnego nie zrozumie.Jak ma dupę pełną pieniędzy to co go tam jakaś kobieta z kiosku obchodzi. Palant. Dla niego i jemu podobnych dedykacja na górze strony

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-10 19:57
Może ktoś szuka pracy w charakterze TK? Proszę bardzo:
http://www.infopraca.pl/praca/tajemniczy-klient-katowice-i-okolice-wrzesien/katowice/7621243?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-12 16:12
a co ma z tym komuna wspólnego? za komuny tez trzeba było pracować. Smarkaty jesteś a sie wymądrzać byś chciał. A poza tym w komunie, tak czy siak ale jednak pracujący człowiek się liczył a teraz mają cie za śmiecia. Partnerstwo?? dobry żart. Coraz częściej dochodzę do przekonania że te umowy mają znamiona umowy o pracę. Wytyczne,planogramy,zlecane przez Ruch i kontrolowane przez KS, zresztą nie tylko przez nich. Do tego TK i premie. Nawet jak nie są wypłacane. Premie (ale to trzeba sprawdzić) wypłaca się tylko pracownikom.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-12 16:14
Najlepiej podać im nr telefonu do Warszawy do sekretariatu, tylko ze ten durny naród jest mądry jak może sobie pojeździć po kioskarzu, ale jak już zadzwonić do Warszawy, to nie,nie.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-21 05:02
@ja1,sprawdź wysłane bo była już sytuacja że maile trafiały do bnowak" On sam nie wie dlaczego. Poczekam :)
Miłego dnia wszystkim

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-07 17:40
chyba upał w kiosku daje o sobie znać bo piszę jak ciamajda. Bez tego "że" miało być :))

Re: RUCH

Gr_s / 2012-04-29 20:07
coś długo chodzą te słuchy i nic z tego nie wynika bo póki co jakoś to działa. Kasa na konta wpływa więc nie jest znowu tak tragicznie, co nie znaczy że mogłoby być lepiej

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-15 22:50
taka sytuacja. Nevada blue w cenie 9,60 sztuk 12, Nevada blue w cenie 9,80 -10 (minus) a to znaczy że miałam 12 paczek papierosów, 2 ze starą akcyzą po 9,60 (tak myślę) leży w pudle dostałam 10 paczek i stan wyniósł 12. Sprzedałam 10. Przy pierwszej sprzedawanej paczce zmieniałam cenę i rezultat taki że papierosy zapisywały sie z minusem. Jak wpiszę Nevada blue to pokazują mi się te po 9,80 -10 i te po 9,60 12. A oznacza to że miałam 12 paczek, sprzedałam 10 i muszę mieć na kiosku 2, i mam, w pudle. To samo jest z innymi papierosami. I przypomnę że jestem po spisie. Podobnie mam z prasą. Genialne prawda? To jest dobra rada,sprawdzajcie stany i piszcie maile,to jest dowód.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-16 22:04
Na południu Polski nie ma jeszcze

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-17 21:00
można napisać że do osoby nie a co do sposobu

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-18 20:04
Miałam wczoraj dostawę i dostałam marlboro. Też śląskie.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-18 21:18
jeden to Kapler, tak?ciekawe ile będzie potem chciał odszkodowania. Jeden z moich klientów powiedział że jak zwolnią sprzątaczkę to ma kłopot ze znalezieniem pracy ale wszelkiej maści nieudacznicy (to było po tym jak Kapler wyleciał z narodowego) którzy się nie sprawdzili momentalnie znajdują zatrudnienie. No i miał rację. Aż wstyd się przyznać że ktoś taki jest w tej firmie.
A właściciel? właściciel daleko i oczy mu mydlą, jak się spamięta to może nie mieć co zbierać

Najnowsze wpisy