Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-15 18:54
Oni nie zarabiają? oni bardzo dobrze zarabiają i mają głęboko gdzieś czy my mamy towar. I jeszcze ten komunikat "zaktualizowaliśmy listę ola2..." Bardzo ciekawe, nie zauważyłam żadnej zmiany.
Państwo od zakupu, obudźcie sie bo przeleciało prawie 8 miesięcy tego roku i dziadostwo w kioskach jak było tak jest.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-15 18:58
Nie ma rozliczenia. A jak chcesz wiedzieć ile czego miałaś to możesz sobie w kasie znaleźć spis - tak rozumiem ich milczenie. No i poczta pantoflową idzie gdzie tego spisu szukać. Dobrze byłoby mieć w reku taki spis bo przecież to pozycja wyjściowa do następnego spisu. Miałaś 12 dezodorantów spisane, w dostawach przyszło 30, a sprzedałaś 15. Łatwo wyliczysz czy zgadza się z tym, co będzie na kolejnym spisie. Nie dasz sobie wcisnąć ze czegoś Ci brakuje, ale musisz mieć ten wyjściowy. Na to, że przyślą nam to co spisali, nie mamy co liczyć.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-15 23:12
No wiesz, właściwie, każdy prowadzący działalność może sobie pójść na urlop. Widziałeś na sklepach kartki "W dniach od....do... sklep nieczynny z powodu urlopu" To tylko w tej firmie traktowany jesteś jak niewolnik a nie jak człowiek mający własną działalność. Niestety

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-15 23:18
Pytałaś o rozliczenia to odpowiedziałam że ich nie ma. Nie będzie manka, superaty, przynajmniej jeszcze nie teraz. Za to przy kolejnym spisie już na pewno.
Ale wydaje mi się ze Twoje słowa to takie pisane z puszczonym oczkiem :)
A to o dezodorantach to taki przykład że warto postarać się o papierowy spis i mieć go w ręku bo w kasie wszystko może się zdarzyć.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-16 19:38
a i owszem,jeszcze mam i można je przerzucić do psd, które figuruje w spisie. Jeśli chcesz przyjechać to proszę bardzo. Napisz na maila i podaj mi 6-cyfrowy nr psd. Umówimy się. Nie wiem tylko czy będziesz chciała to co mam. Sa Cristal menthol, 40 white,orginal,gold. 20white i menthol, te stare z cyfrą 20 na opakowaniu. Sa też Vogue Perle Bronze i Perle Menthe,Pall Mall green i czerwone, Pall Mall blue sslim, Mocne jasne. To tak z pamięci. Widzisz tutaj coś dla siebie?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-16 19:41
nie widziałam :) mój jest z wejściem do środka i ma daszek nad drzwiami więc nie rozumiem dlaczego miałoby go nie być nad okienkiem. No chyba że w czasie deszczu kiosk ma pływać :)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-17 21:08
już o niej zapomniałam

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-17 21:11
może jeszcze nr telefonu i adres zamieszkania a kopia do zarządu? Kto chciał to do mnie napisał bez podawania adresu na forum. Może sama podaj adres :)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-18 23:04
i jak miło od razu się zrobiło :))

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-18 23:05
podany adres, możesz pisać :)

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-18 23:05
ok,napiszę maila

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-20 20:20
nie wszyscy, znam naprawdę w porządku. Nie można wszystkich wrzucać do jednego wora. To tak samo jak z ajentami. Wszyscy są bez skazy?
"Nikt nie ma obowiązku być wielkim człowiekiem. To już bardzo ładnie gdy się jest człowiekiem" Albert Camus.
Niektórzy potrafią być właśnie czowiekiem

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-20 20:24
no i co? jakoś nic nie słychać jak wyglądają teraz inwentaryzacje a trochę czasu minęło. Miałam rację. Hasło rzucone i ciszaaaaaaaaaa

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-20 20:26
np i co nasza @ja1. Wysłałam Ci maila i cisza. Nie odpisałaś a tak chciałaś papierosy. Kręcisz coś moja droga a ja już jedną partię papierosów wysłałam i to nawet ładny kawałek drogi pojechały..i nie tylko papierosy :))

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-20 20:28
@ja1 niżej jest wiadomość dla Ciebie :)

Najnowsze wpisy