Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-01 22:07
chyba nie myślisz że przekopiuję Ci umowy. Mam dwie, w jednej jest a w drugij nie ma. Już kiedyś Ci pisałam, że chcesz uchodzić za wszystkowiedzącą ale tak nie jest. Znam masę osób, które nie mają tego zapisu. To są praktycznie wszystkie znane mi osoby z umowami do 2011r.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-26 21:42
niestety ale nie napiszę tutaj bo znowu ktoś może mieć problemy :(

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-26 21:41
jaki tysiąc za wyszkolenie? bez przesady. A gdzie niby to szkolenie? to się ucieszą agenci u których są szkolenia że aż tyle im wypłacą. Ręce opadają

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-26 21:39

grs / 79.141.167.* / 2013-06-26 14:48 + - -1usuń
No brawo, następny który powinien książki fantastyczne pisać. Na naszym rejonie był KS i to inaczej wygląda kolego.

bardzo znajomo wygląda Twój nick, tak jakoś może skojarzyć się z moim. Wymyśl moze coś własnego, co?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-23 11:55

rozpracowałas mnie gratuluje ale troszke Ci to zajęło..nie mam kiosków KS tez nie jestem ..to jest internet nigry nie wiesz kto jest po drugiej stronie ..

Oczywiście że nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie ale widzisz Ty się czegoś boisz bo podajesz fałszywe dane, ja jestem Twoim przeciwieństwem. Ty jesteś tchórzem bo tylko tchórz ukrywa się, pisząc anonimowo. Ale nie wierzę że nie masz nic wspólnego z Ruchem, o tym żre nie masz kiosku wiedziałam w ub.r. gdy pisałaś o mm. Wcale też nie zdziwiłabym się gdyby okazało się ze jesteś facetem

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-23 12:58
no tak, w nowych umowach jest zakaz konkurencji. Stare tego nie mają ale nie wiem czy przypadkiem w takim własnie wypadku firma nie zrobiłaby z tego użytku. Trzymanie dwóch srok za ogon? Oj nie ładnie

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-23 14:06
Kinga, rozliczyli Cię czy dalej czekasz?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-24 21:09
Chciałabym widzieć tą umowę. A to nie ma być umowa o pracę, czy może ja czegoś nie rozumiem. Może naszemu partnerowi biznesowemu coś się pomyliło? Są teraz w trakcie zmiany siedziby,może jakiś prawnik otworzy komuś oczy

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-24 21:11
j 23 znowu nadaje- podpisałeś? czy to tajemnica?
:D

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-24 21:12
jak nie chcesz oficjalnie tutaj odpowiedzieć to może na maila?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-24 21:30
Mam prośbę, mógłbyś podać maila albo napisać na mojego, chciałam o coś spytać :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-25 22:31
Dostałeś umowę i będziesz się jej przyglądał? to dlaczego na Śląsku mówią że przy KSie trzeba zdecydować.Nie ma mowy żeby dostać ją do domu

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-25 22:35
Pierwsze słyszę o takim zapisie, czyli Ruch również przez rok nie może rozwiązać umowy z Agentem?
A nie było to czasem o zakazie konkurencji, że przez rok nie możesz pracować dla innej firmy prowadząc taki sam biznes( Boże biznes, jak to szumnie brzmi a z biznesem ma tyle wspólnego co założenie działalności)lub prowadząc WŁASNY biznes o tym samym profilu?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-25 23:02
no niestety, odpada. Tutaj to już ktoś miał kłopoty, tzn. z powodu wpisu tutaj. Ale już chyba wiem co chciałam wiedzieć. Chodziło o umowę. Nie rozumiem tylko dlaczego w jednym regionie kraju umowę dostaje się do domu do dokładnego zapoznania się z jej warunkami a w drugim KSi każą podpisywać na miejscu. Coś się chyba komuś pomyliło. To że ogłoszenie Worka o zaciągu agentów jest opublikowane to nie znaczy że można ludzi traktować jak śmieci. Ciekawa jestem kiedy nowy narybek przejrzy na oczy. No i te bajki w tych ogłoszeniach. Przecież to nie jest prawda.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-26 18:22
Możesz odliczyć VAT od rachunku tel
VAT od zakupu środków czystości,VAT od art.biurowych. To kilka przykładów. Od biletu mies.

Najnowsze wpisy