Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-22 20:37
poklikajcie jeszcze aż będzie -666 na zdrowie zarządu

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-15 00:39
masz 100% racji. Niedaleko jest kiosk w którym od kwietnia jedna siedzi cay czas ale ta druga osoba zmieniła sie już 4 razy

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-20 14:58
no może kaesom płacili taką kasę i dlatego chcą ją odzyskać, nie daj sie. Wyłudzenie jak nic

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-23 19:04
były dawane takie dokumenty do podpisu,przynajmniej na Śląsku, taka lista obecności ze szkolenia i na tej podstawie szkolący dostawał potem kasę, 150zł za osobę

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-29 22:10
http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-umow-warszawa,oferta,3592102?utm_source=ja_ulubieni_pracodawcy&utm_medium=email&utm_campaign=ja_ulubieni_pracodawcy_oferta_18797102

Może ktoś chętny na stanowisko ? jak myślicie, na czyje miejsce poszukują nowej osoby ?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-29 22:27
a może to kobieta, która podpisała moje wypowiedzenie będąc od 3 dni na urlopie, i jeszcze w tym samym dniu gołębiem pocztowym z Warszawy je dostarczono

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-10-02 16:26
Niedziele dlatego że jak wygrają przetarg na Śląską Kartę i bilety to taki jest wymóg KZK GOP i jak powiedział mi jeden pan, tym razem nie jest to wina Ruchu bo to jest warunkiem zapisanym w przetargu. Jakis debil nie ma pojęcia jak wygląda popołudnie w sobote a o niedzieli to szkoda gadać i wpisuje bzdety.A Ruch nie sprzeciwi się, nie napisze że to nierealne ze wględu na to że kioski są jednoosobowe. W którym kraju europejskim jest coś takiego że trzeba pracować w niedzielę? To tylko w tym popi...kraju trzeba pracować w niedzielę bo jakaś dupna damulka mleka zapomniała kupić albo biletu na tramwaj

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-10-03 20:29
alex1029 / 83.242.86.* / 2014-10-02 19:50 + - 0usuń
"A ja mam inne info na ten temat..."No to poczytaj:

14. Punkty sprzedaży Elektronicznych biletów okresowych muszą być czynne w dni robocze minimum od godziny 6.00 do 18.00. W soboty oraz w niedziele i święta 50% punktów musi być czynne przez co najmniej 6 godzin. Dopuszcza się zamknięcie punktów Wykonawcy w dni ustawowo wolne od pracy w danym roku. Wykonawca dostarcza do KZK GOP wykaz punktów sprzedaży zawierający godziny ich otwarcia w dni robocze oraz soboty, niedziele i święta w momencie rozpoczęcia świadczenia usług określonych w niniejszej umowie. W przypadku zmian godzin otwarcia punktów
15. Wykonawca informuje KZK GOP w formie pisemnej z wyprzedzeniem 14-dniowym o zamiarze czasowego/zupełnego zaprzestania sprzedaży w danym punkcie sprzedaży. KZK GOP w zależności od sytuacji podejmie decyzję, co do pozostawienia/demontażu/przeniesienia Terminala Opłat i Doładowań będącego na wyposażeniu punktu. Wykonawca ponosi koszty demontażu i zainstalowania urządzeń w innym punkcie sprzedaży.
c10 Załącznik nr 4 do SIWZ - Ogólne warunki umowy
ze strony http://bip.kzkgop.pl/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=2487

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-07-22 21:20
j23, jak będziecie w okolicy Zabrza to zapraszam :) Numeru nie zmieniam :)

No nie dało się dłużej, to znaczy według moich założeń miałam być do końca sierpnia na jednym i końca września na drugim ale ta firma ma swój własny kodeks. Przeszli już samych siebie. Takiego szczytu arogancji nie spotkałam. A na pytanie innych ajentów dlaczego nie poczekano tych 3 miesięcy, KS nie potrafił odpopwiedzieć tylko głupi uśmieszek pod nosem. Współczuję tym co zostają, jak słyszę że będą kary bo muszą bo ich też naciskają, jak słyszę o kontrolach, zdjęciach w kioskach, wysyłaniu tych zdjęć sprzed kiosków żeby było wiadomo ze to z tego a nie innego kiosku i w tym właśnie momencie były zrobione i wysłane, to zastanawiam sie czy aby na pewno w kioskach pracujące osoby mają dziłalność gospodarczą, czy sa wolnymi odsobami czy to może jacys niewolnicy czy ubezwłasnowolnieni ludzie. No i wchodzące uas 8 a może i 9 czy 10 bo przecież wszystko jest możliwe

Dzięki j23 :)

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-07-22 19:39
Taaa, mamusia kierowała a bez mamusi sie nie dało?Chyba nie

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-29 23:35
do ja1 widzącej to czego nie ma i mającej problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Myślenie nie boli więc proszę wysil swoje półkule i spróbuj to przetrawić.
1.
Nie chciałabyś wiedzieć co ja bym Ci powiedziała, ale kultura nie pozwala mi na takie dosadne sformułowania.
2.
Z jakiego Fb to wypowiedź bo ja widzę że jest to moja wypowiedź z tego portalu, dotąd zresztą znajduje się na nim.
3.
To że napisałam że na kasach pojawiła sie Księga Agenta to, jak słusznie zauważył SOSNOWIEC WCALE nie znaczy ze na MOJEJ kasie.
4.
Żeby zaspokoić Twoją ciekawość to proszę bardzo, masz tutaj Ty chcąca uchodzić za wszystkowiedzącą, fragment:
" Księga Agenta wersja z dn. 18.11.2013r.
Wersja aktualna na dzień zawarcia umowy. Kolejne aktualizacje Księgi
Agenta dostępne będą na kasie POS w katalogu KSIĘGA AGENTA.
1. KORZYSTANIE Z KSIĘGI AGENTA
I. CEL
Prawidłowa realizacja Umowy Agencji Sprzedaży poprzez przestrzeganie zasad oraz wykonywanie instrukcji i
wytycznych, zgromadzonych w Księdze Agenta.

5. STANDARDY OBŁUGI KLIENTA
Oczami Klienta
Pracownicy każdej firmy prowadzącej działalność handlową muszą być świadomi i powinni pamiętać o tym, że wysoki poziom
świadczonych usług jest koniecznym warunkiem istnienia firmy, w której są zatrudnieni. ..."
I przestań wypisywać swoje bzdety bo mieszasz ludziom w głowach. Próbujesz zaklinać rzeczywistość szanowna Joanno? a może Mario?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-12 19:21
Czy dostaliście info że niedziela 22.12. jest tzw. niedzielą handlową i kioski mają być otwarte tak jak w soboty?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-12 20:18
Ruch już nawet jasnowidzem zostaje :D świetny żart. Oni uznają ze zostaje mi 500zł a tu masz ci los, 5 klientów z rachunkami albo doładowania do licznika czy też bilety miesięczne. BNo przeciez to jest nienormalne

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-12 20:55
Na kasach pojawiła sie Księga Agenta z 18.11. polecam zapoznanie sie z jej treścią. Nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać. Kogoś intyeresowało uas8, jest tam tez opisany ale zacznijcie od początku. Oczami klienta....no klient widzi to czego ta firma nie chce dostrzec, ze brakiem towaru w kioskach okazuje mu sie lekceważenie a oni chcą nas uczyć kultury. Chyba czas zacząc myślec o zmianie bo nie da sie pracować z intelektualnymi ślepcami

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 19:20
ochroniarz w markecie praca do upadłego. Niedawno opisywana w Fakty i Mity. Pracujesz po 300 i wiecej godzin za 5zł przy dobrych układach. Poczta niestety listonoszy nie potrzebuje bo będzie zwalniać. Już teraz daja odprawę jesli ktoś zdecyduje się odejść. Mam klienta i info od niego. Zastanawia sie co robić, poza tym muszą wykonać plan sprzedaży żeby dostać premię.

Najnowsze wpisy