Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-03 21:04
Boże ja1 czy Ty czytałaś o tym zakazie w umowie z Ruchem? To przeczytaj i nie pisz bzdur i nie mieszaj ludziom w głowie. Jeśli myślisz że ludzi etutaj to analfabeci to jesteś w błędzie bo czytać potrafimy i ze zrozumieniem też, przynajmniej ja na pewno. Otóż nie możesz założyć sobie kiosku i po to jest dodany zakaz konkurencji żeby ajenci nie otwierali kiosków bo tak właśnie dotąd było. Rezygnacja z kiosku i 5m dalej otwarty kiosk z taką samą działalnośćią. Zastanawiam się ile masz lat, 30 parę? Tworzysz historie chcąc wypaść na wszystko wiedzącą ale błąd. Zbyt mało informacji posiadasz i w dodatku niedokładne. Ani o umowach nie wiesz wszystkiego, ani o zakazie konkurencji ani o tym skąd biorę dane ale tworzysz historie. Może zacznij pisać powieści albo jakieś opowiadania.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-03 21:10
chcąc wejść na Sales rok temu tez sprawdzan czy jest sie ajentem Ruchu i jakoś Ci to nie przeszkadzało. Powtórzę Ci jeszcze raz, nikt nikogo nie zmusza do podawania czegokolwiek. Czy to jest jasne czy powinnam Ci napisać wielkimi literami bo zdaje sie masz problem z rozumieniem czytanego tekstu.
Życzenia jakoś fałszywie zabrzmiały........

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-05 22:10
Jesteś gorsza od innych. Podszywasz się pod swoje dziecko (czy aby nie jest to przestępstwo? "Zakładanie fałszywych profili, podszywanie się pod inną osobę – to coraz częstsze zagrożenia, jakie możemy spotkać w Internecie." Profil nie jest fałszywy ale nie jest Twój a dziecka!!!)
i podglądasz profile innych osób. Ja pod nikogo się nie podszywam i profili innych osób nie podglądam.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-10 23:23
tak, i akurat dziecku wyświetla się mój profil, i oboje przy jednym kompie siedzicie. Weź sie sama ogarnij. Paranoję to może Ty masz. No wiesz, można mieć 30 kilka i czuć sie jak staruszka a można 70 kilka i mieć wigor jak osiemnastka. Na osiemnastkę się nie czuję ale tak na trzydziestkę to i owszem. I zawsze lepiej czuc się i zachowywac jak młódka niż być takim nadętym "ja"

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-11-20 22:12
nie inicjał a całe imię trzeba napisac. Jak sie nazywa prezes to wiadomo a wiec będzie to:

imię.nazwisko@ruch.com.pl

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-11-10 22:06
Kasa na kontach była już w piątek.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-10-30 18:50
jak się poznamy to Ci opowiem a póki co, zostawiam to dla siebie i moich znajomych.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-11 10:54
Śmieci wytwarzane w kiosku są własnością Ruchu,jak tego jasno nie napiszecie zostaniecie z tym samochodu

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-11 10:59
Sami miało być

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-28 10:57
czasem wpłata jest księgowana na jakimś innym koncie. Tak było w moim przypadku. Ruch,sądząc po powstałych spółkach ma pewnie też kilka kont i możliwe że tak właśnie księgują nasze wpłaty.Powiedzcie im następnym razem żeby sprawdzili swoje konta ii poszukali wpłaty

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-28 11:00
Bardzo przykro ale tutaj czytać może każdy a nie o to nam chodziło gdy było zakładane konto na fb. Bardzo sprytnie, nic nie robiić ale korzystać owszem, wedle powiedzenia pokorne cielę dwie matki ssie. Nic z tego. Chcesz mieć wiedzę i pomoc musisz założyć konto, i tak właśnie niektórzy zrobili :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-28 12:10
a w jakim jeszcze innym miejscu??? możesz coś więcej??

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-10 10:07
Jestem :) przespałam 10godzin. W pracy padła mi komórka i przez 2 godziny byłam odcięta od świata,co miało też dobre strony.

Poproszę o numer i może żeby nie było problemu to godziny w których można zadzwonić :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-13 21:30
Tutaj gdzie każdy zdąży przeczytać zanim zdążysz pomyśleć. Poza tym tutaj nie wiesz kto jest ajentem a kto go tylko udaje. Pod listem owszem, możemy sie podpisać ale daruj żeby snuć plany w świetle można powiedzieć kamer

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-13 21:57
no to pokaż kto tutaj jest ajentem?Każdy może się za niego podać. Każdy anonimowy i z takimi anonimowymi osobami na pewno nikt nie będzie chciał rozmawiać. Tam przynajmniej organizujemy spotkania na żywo, znamy sie nie tylko z jednego miasta. Nawzajem sobie pomagamy. Potrafimy zrobić przerzuty nawet z odległych miejscowości. Wiemy kto jest kim a tutaj? Poczytaj wpisy

Najnowsze wpisy