Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-24 23:11
Na takie warunki też bym się nie zgodziła. Widzisz i to jest nasza wina bo nie potrafimy się zjednoczyć i wspólnie się sprzeciwić. Co zwolnią wszystkich?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-24 23:37
Też bym nie podpisała. To jest chore. No i to jest dowód na to co oni mogą zrobić a co my. Gdyby wszyscy sie zjednoczyli i wszyscy sprzeciwili to co, wszystkich zwolnią?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-05 17:20
jesteœ ze Œlšska??

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-28 21:59
kto niby po 14 godzin robi??chyba kogoś z kimś mylisz. I za 2zł to może sama pracujesz. Od lizania dupy sama może jesteś bo w myśl powiedzenia, każdy sadzi wg siebie. Kobieto, weź się ogarnij bo wstyd przynosisz innym. A co to takiego bis? bo normalnie to związane jest z powtórką np.jakiegoś utworu

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-03 18:27

pod
warunkiem.....bez psa,one zasługują na dobrą
opiekę

dokładnie tak,bez psa

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-11-21 21:02
Po 4 miesiącach? a jak oni weszli na ten spis? dlaczego gdy się dowiedziałaś nie interweniowałaś? dlaczego nie napisałaś żadnego pisma?
Ludzie, zacznijcie używać mózgu.Nie wiem, może do prokuratury to zgłoś ale na pewno odżałuj na DOBREGO adwokata. Co do zapłaty to można sie z nimi ugadać ze po wygranej sprawie

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-11-21 21:37
To koniecznie musisz na nie odpowiedzieć, nie możesz dopuścić do przegapienia terminu. Jeśli jest niedobór to masz czas na złożenie reklamacji. Jak oddałaś im klucze to masz punkt obrony, oni je wzięli,oni tłumaczyli że towar i wszystko co w kiosku to ich własność, nie było Ciebie przy remanencie itd,itd....
Pisz reklamację i jeśli wiesz ze nie ma Twojej winy w powstaniu niedoboru, jeśli on jest, to nie zgadzasz sie na żadne spłaty. Nie ponosisz odpowiedzialności za to, na co nie miałaś wpływu. Coś w tym stylu

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-01 20:30
Błąd, mam starą umowę podpisaną w tym roku i jest w nij właśnie zakaz konkurencji. Swoją drogą nie wiem czy nie można byłoby go obalić w sądzie. Jakim prawem ktoś ma mi zabronić, pozbawiać środków do życia? Działalność miałam założoną wcześniej niż podpisaną umowę z Ruchem. Ruch uważa sie za państwo w państwie, za pępek świata prawie a tak nie jest.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-01 20:33
Nie są takie same. W dwóch kioskach mam dwie różne, w jednej nie ma zakazu a w drugiej jest wiec nie opowiadaj bzdur. I obie sa to stare umowy na normalnych stawkach prowizyjnych

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-01 20:36
Ważne ze ci którzy podpisali tą umowę dostali kasę a co Wy zrobiliście to już sprawa Waszych decyzji i podejścia do tematu

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-01 20:37
Ciekawa jestem kto będzie taki odważny z obecnych agentów i pójdzie do programu,pokaże swoją twarz

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-01 20:39
bo za mało osób się upomina o swoje prawa

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-02 21:41
ciekawość to pierwszy stopień do piekła. O to samo mogę zapytać Ciebie, skąd wiesz i wiedziałaś tyle rzeczy na mój temat. Tylko niemów ze w Andrzejki z lania wosku wyszły Ci te dane. My mamy wszędzie znajomych. Zazdrościsz nam? zajmij sie lepiej pracą a od nas trzymaj się z daleka bo nie pasujesz do grupy ajentów

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-03 20:20
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła w Twoim przypadku, a na miejscu każdej osoby na tym forum, nie podałabym Ci nawet swoich inicjałów.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-03 20:26
Ja1 czy Ty naprawdę jesteś tak ograniczona? jeśli ktoś chce wejść do grupy to wiadomo że jakoś sie nazywa i pod jakimś nazwiskiem figuruje na Fb. Przecież nie musi odpowiadać na pytania, prawda? nikt nikogo do tego nie zmusza. W którym momencioe nastąpiło naruszenie danych osobowych? To nie my piszemy do różnych osób, to te OSOBY piszą do nas a to jest różnica. Wgląd w dane osobowe, kpisz czy o drogę pytasz?? Dane udostępniają same te osoby, wiec skończ z tymi zaczepkami. Może napisz do firmy żeby usunęli z drzwi nazwiska ajentówm,co ?

Najnowsze wpisy