Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 19:51
Ty chyba mówisz o oficjalnym profilu Ruchu jako firmy a my mamy swój profil jako Ajenci

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 20:08
No właśnie, wg nas jest on bezprawny ale już przepisy mówią różnie. Wystarczy pogrzebać w internecie. Szczerze to nawet przeoczyłam ten zapis, to była druga umowa i interesowało mnie czy stawki zgadzają sie z tymi które mi podano wcześniej. Wyszło teraz i to własnie dzięki osobom na fb :)
Nie moge zrozumieć jak oni sobie to wyobrażają. Mam swoją działalność i co? mam ją zamknąć na rok, a niby dlaczego? teraz nie potrafią dotrzymać warunków umowy, pozbawiają nas zarobku i jeszcze potem może mam stanąć pod kościołem?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 15:03
Ja 1 no widzisz jaka Ty jestes jednak niedoinformowana. Wyobraź sobie że"w nagrodę" za pisanie na Sales o moich hurtowych dostawach wszystkiego tylko nie tego co zamawiam,miałam spis towaru,tyle ze bez prasy i nikt nie pytał czy chcę czy nie. Zamilknij lepiej bo chcesz uchodzić za wszystkowiedzącą a nic z tego,jak widać nie wychodzi. Po prostu,znowu chciałaś zabłysnąć i znowu gaśniesz jak przysłowiowy pet.
Co do mojego pisania to niestety z powodu "szybkości" tepsy czy Orange,muszę czekać na podłączenie internetu w nowym miejscu internetu albo zapłacić karę za zerwanie umowy. Wszystkim wymądrzajacym się tutaj odnośnie Sales,proponuję pisanie tam,o tym jak faktycznie wygląda sytuacja w kioskach. Tylko ze łatwo pisze się anonimowo tutaj ale już pod własnym nazwiskiem to strach,prawda? Niestety,o ile na Money wejdę z telefonu bez problemu to na Sales juz nie. Wiem co tam piszą bo kolega mi przekazuje. Szlag mnie trafia ze nie mogę tam napisac chociaż ja akurat mam bilety i mam jeszcze papierosy ale jest wiele innych głupich "pomysłów" góry który wołają o pomstę do nieba

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 19:13
a ja właśnie to mam w umowie z marca. Na starej umowie na pierwszy kiosk tego nie ma, natomiast teraz juz tak. Więc nie pieprz jak nie wiesz. Znajdź kogoś kto podpisał umowę teraz i zobaczysz. A wszystko niby prawnie dozwolone

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-02 15:09
Remanent miałam 27 listopada a wynik to -240zl z tym ze mam podwójnie zaksięgowany tytoń 6 szt. po 42zl Sprawdzajcie mmki,z jednej mmki tytoń zaksiegowal się 2 razy na szczęście ten tytoń, dostałam tylko raz w tamtym roku i to z przerzutu wiec proste do sprawdzenia.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-07 17:00
a chociażby po to, żeby napisać otwarcie pod własnym imieniem co o tym myślę. Nie sztuka pisać tutaj i sie wymądrzać

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-07 17:48
Mam przelew :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-07 17:51
A Tobie pomaga że tutaj piszesz? Co Ci to daje?
A to, że tam pisałam to zrobili mi za to cały remanent.
Nie chowam się za nickiem, mówię to co myślę pod własnym imieniem. Taka jest między nami różnica

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-07 20:27
śląskie

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-10 19:55
Opowiadasz bzdury, w ub.roku dostałam cały karton papierosów ze starą akcyzą. Na własną rękę szukałam kiosków gdzie mogłabym to przerzucić. Były tam papierosy o które u mnie nikt ani razu nie zapytał, np.Marsy. Myślisz że ktoś sobie ot tak dla przyjemności magazynuje zamiast sprzedawać i zarabiać? Zastanów się co piszesz.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-11 00:04
ja1 a Ty dalej nie umiesz czytać. Czy napisałam że coś mi zalega? Napisałam ze szukałam. Ty naprawdę masz problemy. Gdzie biadolę??? Puknij się w to coś co u normalnych ludzi znajduje się w głowie, trudno inaczej napisać gdy ma się do czynienia z kimś takim jak Ty. Chcesz ciągle uchodzić za niezastąpione źródło informacji a masz mizerne pojęcie o tym co się dzieje (nie tak dawno twierdziłaś, że tylko papierosy i bilety były spisywane i że nikt nie miał inwentaryzacji)
Dla Twojej wiadomości, żebyś sobie to zapamiętała na dłużej niż tylko przez jeden dzień- nie mam papierosów ze starą akcyzą, tą o której pisałam wyżej a tych z akcyzą 2012 mam niewiele. Zrozumiałaś? I jeszcze jedno, nie to, że nie chciałam Ci ich przerzucić, tylko to Ty nie chciałaś podać nr swojego psd, który był mi potrzebny do zrobienia mm. Kręcisz jak zawsze, miesiące mijają a Ty nic się nie zmieniasz. Jesteś bardzo podobna do jednej z osób na sales. Tak samo czasem bredzisz

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-11 00:09
a od bajek to Ty tutaj jesteś, założenie stowarzyszenia, czyli niemożliwe do zrealizowania przez Agentów to jedna z Twoich bajeczek. To najprostsza rzecz jaką można zrobić, problemy są potem. Stowarzyszenie musi się z czegoś utrzymywać, to jeden z problemów. Niestety nie mam teraz czasu żeby o tym teraz pisać. Ale na pewno nie jest do tego potrzebny prawnik, to do wiadomości tych którzy myślą o założeniu stowarzyszenia. Prawnik to wyrzucone pieniądze w tym przypadku

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-11 22:15
pytałam o premie za fajki i padły tam nie tylko takie pytania ale góra uważa że nie musi odpowiadać. Partnerami byliśmy tylko w wypowiedzi Berendy dla tv

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-12 21:56
Robisz wz wpisując wszystkie papierosy a następnie, klikasz zachowaj i wyskakuje okienko z pytaniem czy zaksięgować dokument, klikasz "NIE"
WZ zostaje zapisana ale nie wysłana. Zaksięguje ją KS Do czasu dokąd jest na kasie możesz np dodać jakieś fajki bo np gdzieś znajdziesz zawieruszone paczki, możesz także zmienić ilość bo np. znalazł się klient na papierosy

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-12 21:59
Musisz je zwrócić bo będziesz miała kłopoty po 28 lutym. Jak ks zamilkł to się pisze maila. Zawsze masz dowód

Najnowsze wpisy