Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-26 17:36
Kto dostał aneks do umowy z wydłużonym czasem pracy w dni robocze,soboty, niedziele i święta??

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-22 22:51
Nasz FB jest śmieszny? a skąd Ty możesz to wiedzieć? Masz nas wszystkich za tumanów? jesteś KSem? bo tylko, co prawda niektórzy, ale jednak za takich uważają agentów, więc? wniosek jakoś tak sam się nasuwa. To Ty nie możesz jednego zrozumieć tak jak Firma, że to ze podpisujemy umowę nie upoważnia "partnera biznesowego" do upodlania ludzi, do ich upokarzania. A dlaczego takie warunki nowej umowy czy tez raczej aneksu do umowy? ( a czy tak przypadkiem nie jest to zakamuflowana umowa o pracę?) Czy to przypadkieem nie ma służyć temu ze agenci nie podpiszą i z braku obsady w kioskach firma ogłosi upadłość? Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć że liczą na tych ludzi których im WORK szuka oszukując przy okazji chętnych do podjęcia współpracy. Jak można pisać że pracana cały etat jak jest to na pewno 1,5 etatu a nawet więcej niż półtora, jak można mówić że jest pomoc KSa jak on NIC nie może, jedno co może to przesłać @ do "odpowiedniej" osoby o ile będzie chciał to jeszcze zrobić, bo moje maile z listopada to do dzisiaj nie dotarły do osoby rozliczającej remanenty. Sama sobie to załatwiłam w tym roku.
Każda firma szuka najkorzystniejszych dla siebie rozwiązań cd Twojego wywodu. OWSZEM szuka, ale mało jest, a raczej już chyba nie ma , bo nawet Biedronka nabrała ludzkiego oblicza,nie ma firmy tak chcącej upokorzyć człowieka. Ale wiesz, nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka, czy każdy kij ma dwa końce, żeby nie powiedzieć jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, w tym wypadku Kuba to Firma.
Ruch wie że wszystko jest rozproszone po Polsce ale to już nie jest problemem.
"przyzwyczailiście się do Ruchu jaki był ale to w tej chwili jest inny Ruch nie firma państwowa jak kiedyś " co Ty bredzisz? jakie przyzwyczailiście się. Osób które pracowały w tamtych latach już prawie nie ma. Do tego doprowadziły rządy tej firmy, nowi nie znają warunków pracy jakie były kiedyś. I jeszcze coś odnośnie warunków. Kiedy siedziba była jeszcze w Zabrzu to ówczesny dyrektor powiedział na spotkaniu z agentami do pracowników żeby szanowali kioskarzy bo to oni pracują na ich wypłaty. Oczywiście z samej pracy kioskarzy nie było na wypłaty ale jednak i teraz jest to samo. Co Ty ja1 masz nas za idiotów? myślisz że nie wiemy jak to funkcjonuje? To sa tajemnice firmy i nie będę o tym pisac ale jest coś o czym wiedzą wszyscy.Zmiana siedziby z własności na wynajem? ile wynosi podatek gruntowy? a ile czynsz za wynajem w takim budynku? Jeszcze coś?
Ruch już nie jest na giełdzie, czyżbyś o tym nie wiedziała. Może napisz dlaczego.
Owszem spytam KSa a także powinnam spytać skąd Ty o tym wiesz skoro są to dane chronione. Kolejny prosty wniosek,jeśli masz te dane to znaczy że jestem kimś innym niż agent a jeśli jesteś agentem i masz te dane, to znaczy że ktoś popełnił przestępstwo udostępniając je Tobie.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-31 23:00
no i krzyżyk na drogę

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-22 22:25
był jeszcze mail że jeśli dane i tutaj było podane imię i nazwisko które wyświetlało sie z maila, są prawdziwe to mnie znajdziesz i przyjedziesz. W pewnym sensie było i jest prawdziwe ale jakie masz dojścia że mogłabyś mnie znaleźć? Ruch by Ci podał?
Jak dla mnie to śmierdzi to Twoje bycie agentem.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-22 22:22
i ostatni mail z 24.08. Chciałam Ci pomóc z tymi fajkami naprawde dużo bym ich zabrała ale skoro nie chcesz po mojemu to przykro mi..Ty zrobiłas 70 przerzutow od poczatku roku a ja robie srednio 10 na tydzien w kazdym punkcie a mam ich 4 i nie było przy tym KS to nie jest jakas skomplikowana procedura wiec nie rozumiem po co w to mieszasz kierownika niech Oni sie zajmuja swoimi sprawami ktore i tak niczemu nie słuza a Ty rob swoje to Twoja działalnosc i Twoje pieniadze ..ja pracuje w tej firmie jak jeszcze nie było kogos takiego jak KS byli tylko przedstawiciele zjawiali sie srednio raz na kwartał i to wystraczyło i wszystko sie kreciło dla mnie ta funkcja Ks jest zbyteczna powiedziałam to zreszta mojemu ze dla mnie On mógłby nie istniec jako funkcja oczywiscie a nie człowiek..zastanow sie jeszcze i daj mi znac pozdrawiam Ja 1

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-22 22:21
kolejny mail tez z 22.08. No to niestety nie dobijemy targu..widzisz ja nie załatwiam takich spraw przez KS sama sobie umiem radzic i On mi do niczego nie jest potrzebny..gdybys podała adres przyjechałabym wybrałabym co potrzebyuje i wtedy zrobiłybysmy MM wiem jak to działa bez obaw..pozdrawiam Ja1

Może nie jest do niczego potrzebny i wiele rzeczy do dzisiaj załatwiam sobie sama,ale MM niestety cały czas od tamtego roku i nadal zatwierdza KS więc jak nie jest Ci potrzebny??
KIM TY JESTEŚ ja1????

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-22 22:19
jak sama i bez kierownika skoro tylko on miał prawo zatwierdzać MMki ?? to pierwsze co rzuca się w oczy

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-10-02 19:47
a wcześniej pracowałeś na starej umowie?
A może jesteś całkiem nowy? Gratuluje "odwagi" Tylko idiota przychodzi tutj do pracy

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-12 17:35
czyżby płacili za siedzenie i klikanie w minusik? żałosne ale na zdrowie

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-10 12:59
Pewnie na Harcerskiej :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-06 23:46
widzę że niektórzy są jednak na fb. Propozycje zostały przedstawione :) a zamówienie z jutrzejszą dostawą to już w ogóle porażka

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-07 17:38
branie pieniędzy za podpisanie umowy to korupcja, to sugerujesz? a więc powinnaś zgłosić to do prokuratury. Taki masz obowiązek.Nie można bezkarnie pleść co ślina na język przyniesie czy co uroi się w głowie. No chyba że cierpi się na chorobę psychiczną. Nie jestem młoda a wprost przeciwnie. Kiosk prowadzę od ub.roku i nikomu nie dawałam żadnych pieniędzy. Nie wyobrażam sobie, w którym momencie można dać kasę i niby komu? Może to Ty, zaczynając dawno temu,jeśli w ogóle pracujesz w kiosku,dawałaś komuś kasę za załatwienie pracy. W takim razie moja droga, popełniłaś przestępstwo. Popieram gorollkę - mamba.
I przestań pieprzyć że komuś za darmo coś się należy,też sądzisz wg siebie? bo póki co, to na kioskach nic za darmo nie ma. Chyba że miałaś na myśli stanie po 12-13 godzin w kiosku bez papierosów,biletów. Tak, to jest stanie za darmo, za to nie dostaje się pieniędzy. Nie ma sprzedaży=nie ma prowizji. Skąd Ty się urwałaś?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-22 21:29
a gdzie pisze ze Ruch ma interpretację z ministerstwa finansów? Ponieważ w swoim życiu zajmowałam sie różnymi sprawami to mogę Ci powiedzieć jedno, ministerstwa nie wydają interpretacji przepisów. Interpretacje wydają upoważnione Izby Skarbowe i tak dla mającego miejsce zamieszkania czy siedzibę w województwie mazowieckim interpretacje wydaje Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie (Biuro KIP w Płocku)a pozostałe mieszczą sie w Bielsku Białej,Lesznie,Toruniu i Piotrkowie Trybunalskim. I jakoś nie wierzę że ma interpretację z KIP. Oczywiście ze jest dobrowolne podpisanie,mam nadzieję że nie tak, jak dobrowolne chodzenie na pocztę.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-11 22:12
nieoficjalne dane o wysokości premii już są,teraz musi zatwierdzić warszawa i pójdą przelewy. Spytaj ks, oni mają dane (te nieoficjalne)

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-29 20:50
Na mojej kasie nie pojawiła się żadna księga agenta z uas8 to że o niej pisałam nie znaczy że była na mojej kasie więc weź się odpieprz że dosadniej Ci nie napiszę.O grupę postaraj się sama bo te brednie, które tutaj wypisujesz są już doskonałym wskazaniem do złożenia wniosku w ZUSie, bo przypuszczam ze składki odprowadzasz. Na Fb piszę ze nikt nie dostał rozliczenia??????? Ty miewasz koszmary nocne?? na to wygląda.Jak mogłabym napisać że nikt nie dostał,skoro widziałam je na własne oczy. Mało tego, trzymałam je w ręku. Ty masz chyba jakąś obsesję na moim punkcie. Wymyślasz historie byle tylko zaistnieć. Nie ważne co i jak byle o Tobie słyszeli. Zacznij kobieto tydzień od lekarza,bo to Tobie jest potrzebny dobry psychiatra,masz jakieś zwidy,omamy, czy diabli wiedzą co jeszcze.Słyszysz, że dzwonią tylko nie wiesz w którym kościele. Przykro mi, ale ja bez komentarza zostawić tego nie mogłam

Najnowsze wpisy