Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 00:30
nie wiem o co chodzi, to fakt ale widzę że mimo iż są tu osoby ze Śląska, to nie widać nikogo kto miałby z nim "zatarg"
Władza prawie zawsze uderza, tylko że ja tego pana poznałam teraz a nie kiedyś tam. Może znowu mam szczęście?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-09 09:52
Ciekawy temat. Może warto jednak spróbować. Wiesz dokąd nie zobaczysz, nie sprawdzisz to nie wiesz. Było już coś w tv, jest to forum, które jednak ze względu na poziom kultury co niektórych trudno brać na poważnie, słownictwo i wyzwiska raczej z meliny niż z miejsc gdzie wymagana jest mimo wszystko kultura.Są też pojedyncze przypadki opisywane w prasie.No i może powstanie stowarzyszenie, więc jest już coś. Wszystkim, albo większości ajentów, chodzi o porządny handel, o zadowolenie klienta, o zysk.A co mamy? widzimy jak firma trwoni pieniądze na różne worki, które mają szukać ajentów,na paliwo dla różnych kontroli jakby juz zwykłe remanenty W TERMINIE i PORZĄDNIE rozliczane nie wystarczały. Cała lista kar pieniężnych a jkoś nie słychać io nie widać kar dla Ruchu z powodu braku towaru, braku przelewu w terminie. Można nakręcić film i napisać powieść o tym co się dzieje i jeszcze tajemnica jeśli chodzi o umowy, że o zakazie konkurencji bez prawa do wynagrodzenia nie wspomnę, jeśli chodzi o ajentów bo jak chodzi o pracowników centrali to jakoś nie widziałam zakazu konkurencji a przechodzą z Ruchu do innych firm. ITD...ITP...

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-30 21:15
ja1 Ty już skończ. Załóż swoje prywatne forum, ustal zasady i się wymądrzaj. Tutaj jak ktoś będzie chciał napisać że widział na ulicy bordową krowę to sobie napisze. Wolno mu. I można nie wiedzieć jak wygląda jakaś gazeta a jak Ci przeszkadza ze ktoś pyta to nie zaglądaj tutaj i po kłopocie. Nam oszczędzisz wątpliwej przyjemności czytania Twoich "mądrości"Ona nie pytała gdzie leży gazeta a jak wygląda i dlatego Twoje porównanie z przodkiem i górnikiem tak tutaj pasuje jak przysłowiowy wół do karety. I nie Ty będziesz nas pouczać na czym mamy się skupić bo guzik Ci do tego

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-22 22:34
2zł/godz.? za styczeń wyszło mi ok. 4,70
Mam zamiar wziąć drugi kiosk. Tak,tak, wiem, zaraz będzie że jestem stuknięta ale kto nie ryzykuje...ten nic nie ma. Zawsze można zrezygnować, jaki problem.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-22 20:36
Powaleni to mało powiedziane, ciekawe ile przy moich głównych komentarzach jest teraz minusów :P

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-29 15:52
i jak zawsze SOSNOWIEC ma rację, no i JAK ZAWSZE ja1 się myli.Nie tylko SOSNOWIEC dostał rozliczenie bo sama widziałam takich rozliczeń chyba z 10 i wszystkie do płacenia. Coś nie do końca te wiadomości sprawdzone. A jeśli rzeczywiście znowuż jest zmiana sposobu rozliczenia to tylko przypominam że niektórzy mają zakończoną współpracę w 2011, początku 2012 a tu już 2014 za plecami. NIKT nie zna drugiej takiej firmy która nie jest w stanie rozliczyć remanentów przez 2 lata a to staje się przeterminowane. Coś mi się wydaje, że jak wszyscy ruszą do sądów, to nie wiem co jeszcze trzeba będzie nam obniżyć żeby spłacić tych co odeszli, bo że będą mieć wygrane sprawy to pewne jak 2x2=4

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-09 17:28
co nazywasz "p" Jakoś nie zauważyłam żebym siedziała tutaj 24/dobę, może pomyliłeś/łaś mnie ze sobą. Siedzisz i z cichacza obserwujesz co kto pisze. Ty wolisz gdy są tu pisane p******* w stylu "kupuje nas biedronka" "przejmuje nas tesco" czy teraz że "towar będzie z żabki" Drażni Cię gdy ktoś zadaje konkretne pytania, jak to wyżej na temat sposobu zatrudnienia w Warszawie. Jesteś jednym z nich? Minusy przy Twoim poście mówią za siebie

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-05 11:56
ficia, przywrócili Ci możliwiość komentowania na profilu Ruchu na fb?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-06 20:59
Jeśli prawda jest przesadzaniem to rzeczywiście.Ale jakoś nie pamiętam. I owszem, jak Kuba Bogu... czyli jak firma ajentowi, tak ajent firmie. I nic dobrego o współpracy powiedzieć niestety nie mogę. Jedyne co było dobre to kontakt z klientem i kontakt ze zwykłymi pracownikami, a takich było kilka osób zaledwie. Reszta to obłuda i zakłamanie.

Re: to kierowcy mieli zbierać kasę z kiosków

Gr_s / 2012-09-04 22:27
a ile to konto gospodarcze kosztuje,co? jak się ma kiosków jak ruski rakiet to można sobie otwierać rachunki gospodarcze.O ubezpieczeniu napisałam, bo skoro mamy z gotówką paradować po mieście i narażać własne zdrowie i życie to wiadomo że trzeba być ubezpieczonym a przynajmniej dobrze by było. No i będąc na Twoim miejscu to też mogłabym sie wymądrzać. Wsiąść w samochód, objechać swoje kioski i z utargiem podjechać do banku to i owszem,można.I nie pisz że mam sobie kupić samochód bo mnie on nie jest potrzebny i nie zarabiam w ruchu tyle ze mogłabym sobie na niego pozwolić.W takim czymś i owszem, krótko, ale proszę Cię nie nazywaj tego biznesem bo to bardziej wegetację przypomina.Ty wprost miodem ociekasz jak sie wypowiadasz na temat Ruchu, tak jak mówiłam wcześniej, aż za bardzo kojarzysz sie z tą firmą. Przecież nie ma problemu żeby byc na etacie i jednocześnie mieć kilka kiosków,prawda?To dlatego te peany na cześć wszystkiego co oni wymyślą. To jest towar i pieniądz ze sprzedaży towaru ich. I to oni powinni zadbać o swoją gotówkę bo są tak pazerni na tą kasę że jakby mogli to kazaliby nam oddawać wszystko co do grosza a rano wydawać klientom resztę swoimi własnymi pieniędzmi. Ja nie muszę zakładać konta gospodarczego i płacić za wszelkie przelewy. Ale oczywiście,Ty możesz sobie założyć jeszcze z 5 takich kont i wpłacać na każde z osobnego kiosku pieniądze.Co do płatności za inkaso to ciekawa sprawa,50zł powiadasz od 1 przyjazdu? 1250 od jednego punktu miesięcznie. To może niech Ruch da nam z tej kwoty kasę jak chce żebyśmy ich pieniądze taszczyli przez pół świata. Kończąc jeszcze 2 rzeczy. Nie tak dawno na kioskach były montowane jakieś czytniki czy coś takiego. Kierowcy mieli tam coś odbijać. Było to przygotowywane właśnie w związku z kasą. Otóż chciano aby pieniądze odbierali kierowcy, tylko że oni na to się nie zgodzili bo za grosze nie będą się narażać. Kioskarze za to będą latać z kasą bo nie potrafią się zjednoczyć mając takie kwiatki między sobą jak chociażby Ty. A w ogóle dziwię się, że masz kioski z Ruchu, z takim doświadczeniem-jak się chwalisz i z takimi znajomościami, jak też się chwaliłaś, dawno powinnaś mieć własny kiosk a nie być tu, gdzie jesteś.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-13 12:01
hahaha, dzisiaj chyba był kolejny :P z dopiskiem pilne/poufne

Temat na czasie,praca w niedzielę

Gr_s / 2013-12-20 19:51
Pracujecie w niedzielę? ja nie. Nie ma tego w umowie. Niedziele wplne więc nie widze powodu zeby robić z siebie idiotkę i otwierac kiosk gdy markety jeszcze "śpią" a pozostałe sklepy nie mają nawet zamiaru otworzyć swoich podwoi.
A jutro skrzynie pełne katalogu Rossmana. Otwórz kiosk w niedzielę i poślij klienta do konkurencji. Hasło roku

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-25 20:00
Wszyscy piszą o ciągłych brakach w dostawach. No to chyba teraz co niektórzy będą zdziwieni.
Moja pz zawiera bilety miesięczne w ilościach które zamawiałam, bilety jednorazowe no i papierosy. Oprócz 3 rodzajów LD i cameli niebieskich, pozostałe z zamówienia mam na pz. I tak Lucky Strike C&R,czerwone,niebiekie, 23, WRC oba, męskie bez f. brillanty, routy 100,slimy,Viceroye switch, 23+1 czerwone i niebieskie, 100 czerwone i niebieskie, classic czerwone i niebieskie,Menthol sslim i Blue sslim Sobieski niebieski,L&M Forwardy i Menthol,Marlboro Gold i Edge, Vogue Menthe Eclat, West Ice,Winston XS Blue,Marlboro Mint StreamMnt. Szczerze? to na czym mi zależało dostanę. W sumie 72 pozycje i nic czego nie zamawiałam. To jak to jest? Jest towar czy go nie ma. Gdzie jest prawda? Czytam, nie matego, tamtego. Może zamawiałam akurat to co maja w magazynach, nie wiem.Wiem, że to co dostanę,również ilości tego towaru mnie zadowala. Owszem, nie jest to wszystko, brakuje też biżuterii, bransoletki, kolczyki, baterii(pojedynczo pakowanych) Liona, balonów, płaszczy p-deszcz. Ale to idzie przeboleć

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-18 09:57
Napisałam do Ciebie na fb. Tak myślę ze to Ty do mnie pisałaś

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-25 22:53
Znasz piosenkę Lady Punk "Mniej niż zero" ? no to już chyba wszystko wiesz. Ty mnie chcesz mówić o kulturze?? no chyba żart. Przeczytaj co napisałeś. Chamskie zachowanie tylko tak można to określić. Wszyscy są tu anonimowi? niezupełnie, niektórzy mają odwagę i się rejestrują ale do tego trzeba być kimś a nie takim jak Ty kretem.
Na naszym profilu byłeś a nie słyszałeś od kogoś. Coraz bardziej pokazuje się jakim jesteś człowieczkiem. Wszedłeś i zobaczyłeś że zostałeś usunięty i stąd te teksty. Takich jak Ty powinno się publicznie piętnować. Masz odwagę wymieniać czyjeś nazwisko a sam ukrywasz się za nickiem? Zero, totalne zero

Najnowsze wpisy