Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-15 17:25
bo prasa jest wyliczana w cenach zakupu i tego nie sprawdzisz ani nie dojdziesz czy taka jest rzeczywiście wartość

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-05 12:03
dokładnie tak jak piszez @jaka praca taka płaca, strasznie dużo klientów bywa w tym kiosku, czyli jaki tam może być obrót? I ktoś tu pisał że nie jest źle. Gratuluję, 15zł za listy, toż to był majątek :D Teraz będzie ciut większy. Zastanów się co piszesz. No i potem oni mają ludzi w kioskach za tłumoków, mongołów.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-07 19:35
oni sa rąbnięci i to zdrowo. Z powodu 2 klientów na godzinę sterczeć w kiosku?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-17 20:06
po raz pierwszy :) to już coś :) W Zabrzu jak dotąd nikt nie dostał takiej umowy. Wiem że 6, o ile dobrze zrozumiałam, zostało rozwiezionych. Jest tam kwota gwarantowana, tzw. stała. no i trzeba wykonać plan sprzedażowy. Czyżby powrót do przeszłości? Wtedy też były modne plany, głównie pięcioletnie. Mimo wszystko uważam, że powinniśmy się zjednoczyć. Nie rozumiem tego strachu. Przecież nikt nie będzie sam. Będziemy razem. Jak długo można pozwolić sobie na takie pomiatanie?? Z drugiej strony jak widzę że osoby z którymi rozmawiam, najpierw sie decydują że tak, że przyjdą na spotkanie, że chcą coś zrobić a potem szukają byle pretekstu żeby się z tego wymigać to robi mi się niedobrze. I Wy chcecie żeby Was szanowano?? Jesteście śmieszni, boicie sie własnego cienia i najlepiej poujadać jak pieski na anonimowym forum, bo tyle tylko niektórzy potrafią. Chcecie płacić ich manka? proszę bardzo, chcecie kupować towar żeby wyrobić normę? proszę bardzo. Tylko nie dziwcie się potem ze KSi mają Was za zera

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-07 19:41
Czegoś nie rozumiem.Czy na tym forum nie ma nikogo z Warszawy? Pytałam czy pracują na umowy o pracę i czy oni też zostaną pozbawieni inkasa, no i cisza. Mam rozumieć że jednak w Warszawie sa umowy a inkaso będzie podjeżdżało po pieniądze? A czym stolica różni się od reszty kraju?
Nikt z warszafki nie ma odwagi napisać?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-23 11:40
do dużych prowizji???? chyba żart. Znajomi prowadzili kiosk kupę lat, właśnie zrezygnowali bo:
stawki prowizyjne od lat nie były zmieniane i mimo że ceny artykułów łącznie z papierosami szły w górę to prowizja jakoś nie bardzo. Bajki możesz opowiadać tym co dopiero wchodzą w tą Firmę która mnie, jak zawsze powtarzam, kojarzy się ze szczęśliwym okresem życia.
Ciekawe jak długo Ty w tym jesteś, w Ruchu oczywiście

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-16 23:11
To ich całe biuro bezpieczeństwa a raczej biuro bumelantów, w piątek znowu było w Zabrzu. Jeszcze nie wszystkie kioski zaliczyli.Tyle wyrzuconej kasy

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-16 23:51
no własnie usunięto wpisy grubego. Może jakaś kultura wypowiedzi tu powróci

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-05 21:14
Bardzo długie......
@ja1,
późno odpisuję chociaż miałam zrobić to w trakcie pracy po telefonach od znajomych że na forum znowu zostałam przez Ciebie wywołana do tablicy.Wiadomości rozchodzą się lotem błyskawicy.
A teraz odnośnie Twoich wpisów, bo mnie też rozbawiłaś.
Nie wiem co z Ciebie za bizneswomen skoro nie wiesz, że mając działalność gospodarczą wcale nie muszę mieć założonego KONTA FIRMOWEGO, bo tak się to nazywa jak już Ci napisał @kioskarz, a Ty w dodatku piszesz że jestem zobowiązana do jego założenia.Proszę Cię, już któryś chyba raz, myśl zanim napiszesz.I Ty chciałaś mi w czymś pomóc? dobry żart. Może najpierw sama powinnaś się podszkolić bo ciągle się chwalisz jak to prowadzisz działalność ileś tam lat, tylko Ty się chyba, o ile byłoby to prawdą, że prowadzisz,zatrzymałaś ileś lat temu a świat w tym czasie poszedł do przodu.Nie wiem jak prowadzisz biznes, jak go szumnie nazywasz, skoro nie znasz tak podstawowych pojęć i zasad. Twierdzisz, że wolisz UAS, no tu, już chyba masz nas za idiotów.Panem u siebie jest się prowadząc swój własny interes a nie wykonując tą pracę dla kogoś i jeszcze będąc ocenianym przez TK co też jest chorym pomysłem, biorąc pod uwagę ze nasze wypłaty uzależnione są od sprzedaży i aż do znudzenia to powtarzam, to nam najbardziej zależy na klienci i na tym żeby był zadowolony i zaden TK tego nie zmieni a z powodu jego frustracji może tylko spieprzyć Ci opinię.
Mam wątpliwości jednak i teraz to one zamieniają się w pewnik (prawie) że z agentem to Ty masz niewiele wspólnego.
fragment z @ja1 "Prowadzac dzoałalnosc jestes zobowiązana załozyc konto gospodarcze bo gdzieś Ruch musi Ci te pieniadze przelewac wiec nie rozumiem jaki problem w tym by załozyc konto w banku ktory masz najblizej swojego punktu..wiesz jak to mowia złej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza..czepiasz sie nie wiedziec dlaczego chciałam do Ciebie przyjechac po fajki przy okazji podsunełabym Ci pare pomysłow..."
Ruch przelewa mi pieniądze na moje konto, które mam już od dawna, znam przypadki że są one przelewane na konto męża,matki. Tak wiec Twoja wiedza jest mizerna w tym temacie.
Ja nie oczekuję. ani nie chcę żadnej pomocy bo doskonale daję sobie radę i jest tu kilka osób co nawet mogłyby to potwierdzić. A to ze tutaj napisałam o fajkach to nie znaczy ze szukam pomocy, no może jeśli weźmie się pod uwagę ze chciałam pozbyć się starej akcyzy. Ale ja coś przynajmniej zrobiłam a inni mimo że mają równie duże ilości to ie mają chyba odwagi o tym tutaj napisać. Ty co najwyżej wpadłabyś na to żeby miedzy swoimi kioskami poprzerzucać. Chyba nie powiesz, nie doradzisz mi ze powinnam z tymi fajkami jeździć od kiosku do kiosku po całym województwie. W ten właśnie sposób,pisząc tutaj, pozbyłam sie dużej ilości fajek i przy pomocy KSa który ode mnie te fajki zabierał i przewoził w inne miejsca. Gdybyś czytała uważnie to co wcześniej pisałam to wiedziałabyś że jakoś nie nie narzekałam na KSa ani na pracę (i tu chyba jestem wyjątkiem)a wprost przeciwnie, bo jak pisałam,odpowiada mi taka praca, więc nie pieprz o podgryzaniu ręki która mnie karmi. Chyba coś pomyliłaś, może Ciebie karmi ale to my zapieprzamy na kioskach i to z pracy naszych rąk żyje reszta Ruchu i być może Ty, bo jak pisałam na ajenta kiosku nie pasujesz a to Twoje chwalenie się, jak to prowadzisz biznes wywołuje u wielu śmiech. Biznes to mogłabyś powiedzieć gdybyś miała swój zakład, nie wiem,fryzjerski, kosmetyczny, warzywniak,czy kwiaciarnię czy naprawę samochodów ale jak Ty prowadzenie kiosku Ruchu nazywasz prowadzeniem biznesu to chyba prawdziwego biznesu na oczy nie widziałaś. Jaki to własny biznes skoro nawet naklejki nie możesz powiesić w innym niz wskazanym przez Ruch miejscu? jaki to biznes skoro kiosk masz otwarty w godzinach ustalonych przez Ruch,jaki to biznes gdy musisz nie w oparciu o zdrowy rozsądek a różne wytyczne prowadzić kiosk? Ja nie narzekam, nie biadolę i nie lamentuję, pokazuję tylko bzdurne pomysły tych którzy rządzą ta Firmą. Ale ja też nie mówię, że prowadzę własny biznes. Mam tylko działalność gospodarczą żeby móc pracować w kiosku, a do biznesu (własnego) to daleka droga,własna działalność a własny biznes to jednak duża różnica w tym przypadku, chociaż normalnie to powinno być to samo.Własny biznes to ma dziewczyna ze sklepiku obok. Ona decyduje co ma mieć na pólkach, i jest to towar który sprzeda a nie towar, który będzie leżał bo tak wymyślił gdzieś, ktoś, że to musi być w kiosku.Dokąd sama nie będziesz decydowała, bo nawet zamawiając towar możesz go mieć obcięty, dotąd to nie będzie całkowicie Twój biznes. Nie biadolę i nie narzekam na pracę w kiosku bo mimo wszystko ja lubię i lubię ludzi, swoich klientów.Poszukaj moich wpisów,tam pisze że nie mam problemu z klientami, i nawet ktoś mi zarzucił że ciągle jestem zadowolona. Pracuję w kiosku bo tak mi wygodnie, wcześniej pracowałam w biurze. Chciałam uciec od pracy z papierkami no i trafiłam :D Nie narzekam bo zawsze miałam to szczęście że miałam p

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-20 20:34
dla Pani S. największym problemem nie jest brak biletów miesięcznych bo takowe posiada. Problemem było przekonanie warszawiaków że w kiosku zmienił się ajent i ten, a raczej ta która objęła ten kiosk nie uznaje powiedzenia "nie ma" bo w swoim pierwszym kiosku zawsze miała i bilety, i papierosy. Gdybyś potrafił czytać to wiedziałbyś że jako jedna z nielicznych nie narzekałam specjalnie na zaopatrzenie kiosku. Niestety drugi kiosk to była totalna klapa i dopiero zaczyna się rozwijać. Może Tobie nadział z Warszawy 4 biletów by wystarczył ale nie mnie. Nie wiem skąd jesteś ale tak się składa że na Śląsk bilety nadziela Warszawa i to ze poprzednik miał jakieś ochłapy to był jego problem, u mnie to nie przejdzie. mamy 2 kioski i jakoś ten pierwszy nie sprawia problemu, jest w nim wszystko,a w drugim zaczyna się poprawiać,ale nic samo nie przychodzi. O wszystko trzeba samemu zadbać a nie tylko siedzieć przed kompem i pisać anonimowo na money a najlepiej jeszcze obrażać innych. A co do robienia zamówienia to jest to strata czasu w sytuacji kiedy praktycznie cały towar jest nadzielany automatycznie. APO Automat "wie najlepiej" co kto potrzebuje, po co więc się męczyć

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-18 08:41
Ja1, skąd Ty wiesz czy moje punkty są objęte nową umową czy nie. Jak zapewne wiesz mamy profil na fb i tam są osoby z całej Polski i stad wiemy co jest w umowach. Kwoty stale są różne w zależności od miejscowości. No i najciekawsze,widać nie wiesz wszystkiego ale na Śląsku te umowy też zostały juz dane. A o tym co w nich jest każdy moze przeczytać w księdze agenta, jest na pulpicie. Folder księga agenta i w niej wersja z dnia 13 maja 2013 strony 116-117.Oczywiście ze cieszylabym się z braku nowej umowy ale niestety tego szczęścia mieć nie będę. Nie wiem skąd Ty masz te wszystkie informacje ale widać ze odbiegają od rzeczywistości. Te umowy,jeśli wejdą w życie,a podobno od 1.07. u nas,to tak jak wcześniej napisałam,są poniżające dla pracujących w kioskach ludzi. To wstyd i hanba dla rządzących Ruchem. Tylko ze wstydem u niektórych to jak w powiedzeniu o pluciu w oczy. A na koniec,moze warto przypomnieć sobie treść listu Prezesa,jest jeszcze na pulpicie. Kiedy ta poprawa,kiedy satysfakcja o której raczył Pan Prezes pisać

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-28 18:42
Mnie tam akurat Ruch nie opóźnia się z wypłatą. Dostawałam jak dotąd w terminie.Wysyłam priorytet polecony z potwierdzeniem odbioru.Prowizję mam praktycznie po 4 dniach. W czerwcu miałam 6. dzień przed Bożym Ciałem a raport wysyłałam w piątek wieczorem 1 czerwca.
Co do trzepania nas, jak twierdzi niejaki GOŚĆ504 to nie wiem jak kogo ale nie zauważyłam tego w stosunku do mnie ale też i się nie daję.Tylko ze nie na tym ma polegać współpraca. Zgadzam sie ze użalanie się tutaj nic nie da. Ilu z piszących napisało maila do Warszawy do prezesów?kierowników,dyrektorów? a przecież adres jest bardzo prosty,składa sie z imienia i nazwiska. Nie mam nic do ukrycia,nie robię przekrętów,nie sprzedaję papierosów młodym a to że dopominam się o towar,ze piszę konkretnie o co mi chodzi to jak dotąd nikt mnie nie wyrzucił.I swoje maile podpisuję imieniem i nazwiskiem a do tego podaję nr telefonu. Lubię jasne sytuacje, ślubu z Ruchem nie brałam, zawsze mogę odejść. Owszem nie podoba mi sie to co się dzieje,nie podoba mi sie robienie z kiosków marketów,i szlag mnie dzisiaj trafiał gdy dzieciakowi w wieku może 13-14 lat który chciał kupić rolkę papieru powiedziałam że niestety nie, że tylko całe 8. A doskonale pamiętam jak będąc dzieckiem leciałam do kiosku po rolkę papieru, igły czy piłki do ping ponga. Szkoda słów. Zgadzam sie że kioski są Ruchu,towar też,jeśli jest, bo niektórzy mają podobno namiastki towaru,ale pisanie " Wałki robicie na boku. gdyby tak nie było to niczego byście się nie bali." jest przegięciem. Nie życzę sobie zeby jakiś anonimowy osobnik rzucał oszczerstwa na wszystkich. Nie robię wałków i wypraszam sobie wrzucanie wszystkich do jednego worka. Następnym razem zastanów się co piszesz bo mimo pisania anonimowo też można byłoby Cię namierzyć. I na koniec- każdy sądzi według siebie

Re: RUCH

Gr_s / 2012-08-25 20:25
Czyżby samochody były objęte satelitarnym monitoringiem? bo tylko w ten sposób można się dowiedzieć co w danym momencie dzieje się z samochodem. Stoi po 15:00 czy może urządziliśmy sobie wypad na lody do sąsiedniego miasta, a może wypad nad jezioro.Dni są przecież takie ciepłe. Pracę pewnie każdy mógłby zmienić,kioskarz też, tylko kto by na Was, szanowny "cycu" robił, co?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-22 22:17
W Piekarach??? czyżby Piekary to nowy nabytek ja1? Widzę że Ci się firma rozrasta a ponieważ nienawidzę krętactwa to muszę coś przekopiować. Nie wiem jak inni ale ja pisząc tutaj pisze prawdę. Nie muszę podawać swojego imienia nazwiska. Podałam swoje dane gdy się rejestrowałam na money,niektórzy z piszących tutaj wiedza że jestem tym kim podaję że jestem, wprost chyba przeciwnie do Ciebie ja1 bo z treści Twoich wpisów wynika że albo jesteś tak ograniczona żeby nie powiedzieć debilna albo jesteś KSem.
A teraz do rzeczy, jakie Piekary? no chyba że j23 mylnie połączył Twoje zainteresowanie jakimś punktem o którym ktoś pisał że jest czy będzie do wzięcia, coś w tym stylu niedawno tutaj było. Tak sie składa że mam Twoje maile z ub.r. z okresu gdy MMki zatwierdzał już KS i oto Twoje @:
20.08.2012 Witaj..mam kilka punktow i na kazdym schodza inne fajki moze poprostu przyjade i zobacze co masz a co moze mi sie sprzedac..tylko nie wiem czy dobrze pamietam ale jestes gdzies z okolic Katowic? bo jesli daleko to nie bede jechac po kilka paczek bo mi sie nie oplaci..ja mam punkty w Bytomiu i Katowicach..a kto jest u Ciebie kierownikiem jesli moge spytac? pozdrawiam Ja 1 22.08. Witaj..no masz tych fajek troche ..jak sie takie cos uchowało u Ciebie..wezme ok 11 pozycji tj.ponad 100 fajek moze troche wiecej ale nie przez kierownika tylko sama moge przyjechac..wiec podaj mi adres i jutro moge sie zjawic..pozdrawiam Ja 1

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-22 22:42
Mówią też że powinnaś/powinieneś wrócić do podstwówki i poznać zasady pisowni. I jak mają traktować agentów poważnie, kiedy ci nie potrafią napisać poprawnie kilku zdań. Ot margarynowe pokolenie z ptasim móżdżkiem

Najnowsze wpisy