Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-15 17:33
Nad skomentuj masz + i - a obok tego albo 0 albo jakaś tam liczba. Jeśli więcej jest minusów to jest np. -15 Przy moim wpisie że "prowadzący kiosk nie powie..." w tym momenci jest 30. Gdy najedziesz na tą liczbę myszką to zobaczysz ze oddanych głosów było 2118, z czego za jest 1074 a przeciw 1044. Komuś się nbardzo nudzi i w dni robocze, jak zauważyłam klika w ten minus tak żebyu obok pokazała sie cyfra z minusem. Wiem, że niektórzy dla równowagi :) klikają w + i stad potem takie ilości oddanych głosów. To jest śmieszne ale i żałosne jednocześnie. Widać jak bardzo kogoś prawda boli.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-25 13:57
Po pierwsze,nikt tutaj nie wymienia nazwisk i gdybyś miał trochę,odrobinę kultury to wiedziałbyś o tym. To ze piszesz anonimowo nic nie znaczy,anonimowym nie jesteś. Widać ze znasz realia ruchowskie,to daje do myślenia. I jeśli o to chodzi to powiem krótko,jeśli jesteś ajentem to jestes zwykłym chamem,właśnie za podanie nazwiska,które nawet nie wiesz czy ma coś wspólnego z kimś wymienionym przez Ciebie. Czy przypadkiem nie jesteś tym usuniętym wczoraj z naszego profilu? Wydaje mi się ze tak. A dla wyjaśnienia,zdjęcie jest wymagane właśnie dlatego zeby ktoś taki jak Ty nie mógł wejść na ten profil. Człowiek uczy się na bledach i my też żeśmy się nauczyli. A pani nie ma zdjęcia profilowego bo ma zdjęcie w grupie. Po tym co zrobiłeś jesteś po prostu kapusiem,jestem i tym czymś komu nie powinno się podawac ręki. Chyba niedokładnie czytałeś posty i dlatego nie znasz historii ze zdjęciami na profilu. Na koniec,tak się składa ze ja ta umowę jeśli będę miała dostać to podpisze bo jestem w takiej a nie innej sytuacji i rozumiem tych którzy będą zmuszeni ją podpisać. Nawoływać do tego zeby nie podpisywać nikt z nas nie będzie bo jest to nierealne ale co Ty mozesz o tym wiedzieć,Ciebie los innych nie interesuje,Ty jak Judasz za 30 srebrników jestes w stanie sprzedać innych Agentów.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-09 11:41
ciekawa jestem kiedy dojdzie do jakiegoś napadu na ajenta Ruchu, skoro był napad na inkasenta to nie łudźcie się że nas to nie spotka. Ruch umywa rączki bo co mu tam ajent. Macie ubezpieczenie na przenoszenie pieniędzy?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-09-09 22:21
ech tam, chyba nie ma tak źle, niektórzy mają po kilka kiosków i nie narzekają. Szukają nawet przez tablicę ludzi do pracy. Może trzeba zacisnąć zęby i pracować?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-08-22 20:51
Masz problem ? Zapraszamy wszystkich ajentów i współpracujących na nasze forum. Warunkiem jest rejestracja. Jest nas coraz wiecej.
Jeśli sami sobie nie pomożemy to nikt nam nie pomoże:


http://www.ra.pun.pl/message_list.php

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-28 15:19
zastanów się co piszesz. Nikt Ciebie nie zmusza do zapisywania się gdziekolwiek. Patrząc na poziom dyskusji na tym forum, to nie dziwi sposób w jaki traktują agentów ksi i inni z Ruchu. Bandą nierobó owszem, możesz nazywać tych których nie znasz a do innych to szanowna pani jeśli nie znasz to nie ubliżaj. Jeśli ktoś chce poświecić swój prywatny czas i robić to bezpłatnie to już chociażby dlatego należy mu się szacunek. Nikt nie powiedział że będzie brane wynagrodzenie. Ale też nikt nie powiedział, że osoby które się tym zajmą, będą dokładały swoje pieniądze żeby móc bronić interesów np. "@ beatka -ja "
Poczytaj trochę o działaniach stowarzyszeń a potem zabieraj głos. Pisać tutaj i obrażać innych anonimowo jakoś potrafisz ale już coś konkretnego zrobić to podkulić ogon i schować się do mysiej dziury, czekając aż inni rozwiążą problem. Chamstwa nie tolerujemy więc tego typu osoby nie są mile widziane. Nikt z założycieli stowarzyszenia nie jest pracownikiem Ruchu, wszyscy to ajenci kiosków lub osoby pracujące w kioskach. Stowarzyszenie ma siedzibę, czy też będzie mieć po rejestracji, we Wrocławiu. Jeszcze jakieś pytania??

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-14 00:02
A może to właśnie błąd? Nie podpisanie umowy.
dlaczego nie wejdziesz na fb? Obawiasz się czegoś?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-05 17:29
Czegoś nie rozumiem, macie problemy z klientami ze nie potrafią zrozumieć? no to mam szczęście, bo to mnie klienci współczują że nie zarobię i daremnie stoję w kiosku. Na pewno znajdzie się jakiś nawiedzony który wyskoczy z "buzią" ale jak dotąd wszystko jest ok, o ile można tak nazwać tą chorą sytuację.
Ciekawa jestem kiedy zaczęli te negocjacje w sprawie umowy? 2 dni przed końcem poprzedniej?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-05 17:37
Byle szybko, w poniedziałek programy tv że o innych nie wspomnę

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-08 19:30
Jutro, 9 czerwca o godz.15:00, w Zabrzu w Platanie, w Coffee Magic, na Placu Teatralnym jest spotkanie Ajentów z dolnośląskiego i śląskiego. Jeśli ktoś z Ajentów lub osób pracujących w kiosku jest chętny to zapraszamy

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2014-08-03 10:51
@asi123, miałam Ci odpisać ale doszłam do wniosku że szkoda czasu. Jesteś bardzo naiwną osobą. Pracujesz sama czy zatrudniasz pracownika a jeśli zatrudniasz to na jakiej umowie? siedzisz sama? no to posiedź tak kilka lat bez wolnego i z wydłuzonym czasem pracy jak 31.05. bo komuś taki genialny pomysł znowu może wpadnie do głowy. No i nie zapomnij nadstawić drugiego policzka żeby Cię w niego trzasnęli kolejną obniżka stawki prowizyjnej bo przecież chyba od października wg zapisu w KA robi się weryfikacje

Re: RUCH

Gr_s / 2013-01-06 16:46
Na poziomie jest pisanie poezji że jest ok, masz oparcie w KS, to nic że z prowizją na dno, itp. No jest po prostu ekstra i nie rozumiem o co chodzi,przecież nawet jak nie macie towaru to uśmiechem załatwicie wszystko. TO czytają wszyscy i potem właśnie jest jak jest, no bo jak ajenci piszą ze wszystko gra to znaczy że nie trzeba nic zmieniać. Mam bilety,mam jeszcze papierosy,mam chusteczki i słodycze, nie mam powodu do narzekania. Miałam też szybko na kasie fakturę. To wszystko nie znaczy że jest idealnie. No ale jak dalej chcecie tutaj, anonimowo użalać się nad brakami to proszę bardzo, tylko że tym sposobem niczego nie osiągnięcie. Organizowanie zebrań?? Spotkanie? 4? 5 osób? to wszystko. Kioski są rozrzucone po kraju. Bardzo często nie znamy się pracując w tym samym mieście, w jaki więc sposób ktoś chce to zmienić?Wszystko pięknie wygląda gdy pisze sie anonimowo, jaki to wstrętny Ruch, jak to nas gnębią ale napisanie tego samego i podpisanie się imieniem i nazwiskiem? o nie,tego juz nikt nie chce zrobić albo mało kto.
Piszesz że awantura na sales? No jak ktoś Ci napluje w twarz zawsze możesz powiedzieć z e deszcz pada, jak ktoś Ci przyśle smsa i będzie tam odpier**** ode mnie i mojego ks, możesz mu podziękować i przeprosić za to że napisałeś/aś o premii jaką poetka powinna dostać od swojego ksa za peany.
Ośmieszaniem jest pisanie jak to sielsko anielsko jest w kioskach i jak w zastępstwie jednego artykułu można klienta nakłonić do kupna innego. Skoro tak, to DLACZEGO narzekacie że nie ma towaru? nie ma vicków, sprzedaj wrc klientowi albo coś co masz, może gumę do żucia. To jest dla mnie żałosne. Pisanie takich tekstów.

Re: Kierownikom, dyrektorom i innym rządzącym pod rozwagę

Gr_s / 2012-08-10 19:52
Uważaj na ludzi
gdy pniesz się do góry,
bo możesz ich spotkać
spadając w dół.........

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-28 10:31
W Zabrzu kilkanaście minut temu wizyta biura bezpieczeństwa Ruchu. Byli u córki. Te pieniądze z paliwa i ich pensji daliby na towar

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-27 21:57
Narzekam? znajdź taki mój wpis. Nie podoba mi sie kilka rzeczy, m.in. latanie z pieniędzmi i narzucanie nam kiedy i jak mamy wystawiać faktury a to juz można nazwać przegięciem. Pokaż mi drugą firmę, która mówi kiedy i jaką fakturę ma jej wystawić partner biznesowy- posługując się terminologią Pani Rzecznik. Przepraszam bardzo, ale to ja wykonuję usługę dla Ruchu i to ja wystawiam fakturę na podstawie danych zapisanych w kasie. Rozumiem ze Ruch chce odwlec moment zapłaty ale to nie Ruch będzie miał problemy jak nie zapłacę w terminie składek do ZUSu, poza tym są jeszcze inne terminowe zobowiązania. My nie siedzimy na walizkach z pieniędzmi. Może porównamy wypłaty ajenta i któregoś z dyrektorów że o Prezesie nie wspomnę. My chcemy mieć swoje pieniądze w terminie!!!!! I tylko tyle albo może aż tyle????

Najnowsze wpisy