Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-10-21 21:31
Znawcy,wielcy menadżerowie a byki takie walą że szok. Jak świat światem farmaceuta, farmaceutyki, farmaceutyczny pisało się przez "U" ale nasi wielcy,biorący zapewne kupę kasy, piszą "farmacełtyki"
Czepiam się? Może, ale od niektórych osób wymagać należy poprawnej pisowni.
Ten pechowy wyraz pochodzi z komunikatu na kasie

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-29 19:34
A jak się chcesz ratować kiedy każdy może tutaj wejść i przeczytać wszystko. To raz.
Dwa- jesteśmy rozrzuceni i chyba nie wierzysz w to że wszyscy sie zjednoczą i w jednym dniu zastrajkują. Niektórzy pomyślą tak,a jak inni będą handlować a ja nie to ja wylecę. I nie mówcie że tak nie będzie. Tutaj nawet na jednym terenie nie idzie się zebrać. Inni mają jakieś swoje związki,stowarzyszenia a my co? Pustka,zero,nic!A można było sie zjednoczyć w miastach,potem dogadać w województwie i dalej już Polska cała. Stowarzyszenie to dzisiaj chyba 15 osób żeby założyć. Znajdź te 15. Może i sie zgłoszą tylko ze jeszcze trzeba działać.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-02-08 14:32
Odwracając, wiecie dlaczego kioskarze nie szanują KS? bo są ciemni (z wyjątkami)nie potrafią załatwić prostej sprawy, a jak mają coś zrobić na kasie to nie zawsze potrafią, jeszcze wpierają ciemnotę ze się nie da i że nie ma takich możliwości. A wg HD da sie tylko trzeba umieć. O zwrotach prasy to w ogóle szkoda gadać a o tym że są tchórzami to wiemy wszyscy. Ze strachu nie odezwią się słowem i największą głupotę centrali, łykają jak gęś kluski. KS to wyrzucone w wielu przypadkach pieniądze

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-26 23:16
Z każdego kiosku po parę setek to zawsze coś. Lepszy rydz niż nic, nie?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-09-23 22:55
Znalazłam coś takiego, może się przyda. Jest tutaj o wystawianiu e-faktur.
http://www.bmgm.eu/media/attachments/efaktury_bmgm.pdf
Może bo dopiero zaczynam to czytać. Nie mam ochoty zgadzać się na podpisywanie przez obce osoby moich dokumentów
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Gr_s.]

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-22 08:50
Dobre, popieram. To samo w Sylwestra bo może ktoś zapomni kupić wcześniej biletu żeby dojechać na bal sylwestrowy :D

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-20 20:07
i w dodatku o 70gr taniej. No chyba ze zmienili cenę ale jak nie, to jest po 3,79
To się nazywa współpraca z partnerem biznesowym. Niech mi ktoś pokaże idiotę który działa na szkodę własnej firmy, ja nie zamierzam i dlatego katalogu nadal nie będę rozdawała. W umowie jest że prowadze sprzedaż!! i od tego mam płaconą prowizję. A działanie na szkodę własnej firmy chyba tez podpada pod jakiś paragraf, a moze sie mylę?

do kioskary

Gr_s / 2012-05-29 19:46
macie w Warszawie umowy o pracę czy umowy agencyjne? bierzecie udział w konkursie? ale nie ten, wiosna w psd,chodzi o inny i jeśli jesteś z wawy to wiesz o czym piszę.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-11-19 22:33
Mam się bać? Zawsze mozna zrezygnować

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 19:33
nie wiem czy ta pani będzie zadowolona że wymieniasz ją z nazwiska na forum. I ktoś tu o ochronie danych osobowych mówił. A prowizje zostały zablokowane i z tego co słyszałam to te osoby muszą przesyłać skany wpłat do banku bo.....podobno nie robiły wpłat.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-21 20:12
z prostego powodu, nie ma chętnych. Już nie jeden raz była o tym mowa. Mało, my w Zabrzu nawet się zebraliśmy ale nie było tyle osób ile by mogło być. Każdy narzeka, biadoli, przeklina, ale jak przychodzi co do czego to podkula ogon i czeka. Tylko na co? że ktoś inny za niego coś zrobi? To nawet nie musi byc stowarzyszenie pokrzywdzonych, to moze być stowarzyszenie ajentów. Trzeba napisać statut, zebrać ludzi, wybrać władze i zarejestrować w Sądzie. Tylko tyle albo aż tyle

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-23 12:21

papuszkadobraduszka / 83.30.180.* / 2013-06-23 12:12 + - 0usuń
w tym wypadku po drugiej stronie jest idiota....

też tak myślę :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-16 17:14
Jak ja lubię TĄ "SOSNOWIEC" :D
Wszyscy będą płakać, przeklinać, a i tak umowy podpiszą i do grupy nie dołączą. No bo po co? Inni niech załatwią za mnie ten problem,tak? A niby dlaczego inni? Czy 20 osób może załatwić sprawę kilku setek ajentów?
Wszystko to piszące tutaj to panienki, "chciałabym i boję się" No to powodzenia. Nowe umowy uwłaczają ludzkiej godności ale niektórzy nie mają wyjścia i należy uszanować ich decyzje.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-11 22:30
Też nie rozumiem tej sytuacji.Z jednej strony larum że nas sprzedali a z drugiej że dają umowy. To jak w końcu jest? sprzedani czy z nowymi umowami w starym Ruchu? Wszystko idzie do góry,sami ceny popodnosili tak że ludzie pękają ze śmiechu a nam obciąć prowizję?Komu brakuje na nowe auto albo wycieczke w tropiki?
Teraz widać jak sprawdza się hasło"w jedności siła" w jedności której tutaj nigdy nie będzie i oni o tym doskonale wiedzą. A my dalej bedziemy tutaj pisać i topić smutki.........

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-28 20:00
TK, nietrafione zakupy a teraz to http://ruch.com.pl/nowy-nosnik-reklamowy-w-ruchu/
na to pieniądze są a później brak na podstawowe artykuły w kioskach że o podwyżce prowizji nie wspomnę.

Najnowsze wpisy