Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 19:21
jest zwiuązek ale dla pracowników a ajenci nimi nie są

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 19:29
jeszcze nie dostałam i na pewno nie zamierzam przyjść do pracy w dniu w którym pies z kulawą nogą nie zajrzy do kiosku bo jeśli juz to ludzie polecą do marketu. To trzeba mieć mózg przeżarty zeby wymyślic niedzielę handlową w kioskach. Ktoś w tej firmie chyba z małpą na mózg sie zamienił. Jakim to towarem chcr Ruch zaimponować klientom?? głupich kartek nie można dostać w kiosku, znaczków po 4,60 i można wymieniać bez kńca, ze o sztangach papierosów nawet nie wspomnę bo okres świąteczny to odwiedziny z Niemiec i nie tylko a wtedy nikt nie kupuje paczki czy dwóch ale pytają o całe sztangi ale to już za skomplikowane do zrozumienia dla niektórych dyrektorów w tej firmie. Oni uważają ze samo otwarcie kiosku to kasa bo inaczej tego wytłumaczyć się nie da. Otóż panowie dyrektorzy, żeby otworzyć kiosk w niedzielę to TRZEBA go ZATOWAROWAĆ w tio co chce kupic klient a ten po Wasze batoniki nie przyjdzie

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 19:40
możesz zaraz mieć " i w inne dni wskazane przez Ruch"

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 20:16
ja nie byłam i nie o dzisiejszą niedzielę chodzi ale o tą za tydzień 22.12. Niektórzy mają w aneksach czy umowach taki zapis odnośnie dni i godzin otwarcia " i w inne dni wskazane przez Ruch" co jest chyba nie do końca zgodne z prawem ale co tutaj jest zgodne z prawem, już niewiele zapisów

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 22:42
niestety tym osobom tak podobno to tłumaczą a jak wiadomo dużo krzyku a i tak pójdą do pracy i tak

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-20 19:40
Dobre pytanie. Takie firmy muszą złożyć sprawozdanie finansowe (tak myślę) do końca marca. Pytanie wg jakich danych? Remanenty nie są dotąd rozliczone,zaraz miną 2 lata a tu nic.Te co są to jakiś kosmos nieprzenikniony. Cuda,cudeńka.....

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-22 20:07
" Nigdzie nie udało mi się znaleźć informacji: "W jakim terminie RUCH jest obowiązany mnie rozliczyć?" co będzie (tak mniemam) skutkowało wypłatą ostatniej prowizji. "

No niestety, takiego zapisu nie ma nigdzie. Co prawda był zapis że remanent jest rozliczany niezwłocznie ale co dla Ruchu znaczy słowo "niezwłocznie" tego i najstarsi górale nie wiedzą i przypuszczam że rządzący też nie.
Normalnie niezwłocznie to jest rozsądny termin do 3 miesięcy, można przyjąć. Niestety tutaj niezwłocznie trwa w niektórych przypadkach już prawie 2 lata. Jest ustawa o rachunkowości i może Ministerstwo Finansów albo Izba Skarbowa będzie w stanie na to odpowiedzieć

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-26 18:18
od kogo dostałaś to pismo ??

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-26 18:19
Może ten miły nastrój pozostanie już na zawsze?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-29 11:06
Chyba na Twojej kasie bo na mojej do wczoraj, do momentu zamknięcia nie było nic,mimo, MIMO ŻE, wg aneksu obowiązują od 1.12.2013r. Bardzo dziwne że coś obowiązuje od początku miesiąca, a tu mamy koniec i nie wiemy NIC.Doładowania od 1.01.2014 i tak sie zastanawiam,nie jestem pewna, czy aby nie ma tutaj okresu wypowiedzenia stawki. Ale pewnie nie, bo jak wszystko, nie zgadzasz się, nie podpisujesz i zwyczajnie nie ma Cię.

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-10 20:19
śląskie ma :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-07-01 23:27
a po co Ci to? mówiłeś że nie podpisałeś umowy. Po co sie denerwować kwotami które mogaprzyprawić o palpitacje serca

Re: RUCH

Gr_s / 2013-04-28 22:03
beatka-ja / 82.115.78.* / 2013-04-28 21:41

grubym/ / 82.115.78.* / 2013-04-28 21:42

WIDZICIE to samo? jest jeszcze ta końcówka i wcale nie zdziwiłabym się gdyby była taka sama. Uważasz się za taką mądrą / za takiego mądrego?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-29 22:07
W kwietniu miałaś i już rozliczona???? to aż niemożliwe. Moja od listopada nie jest rozliczona, o tej z marca to nawet nie wspomnę

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-30 12:49
no to nie masz się czym martwić. Prasa nie jest rozliczana wg kasy a wg papierowej wersji bo są takie cuda że głowa mała. Miałam kiosk bez prasy i po 3 tygodniach cuda wianki. Jak tak ma wyglądać wszystko to pogratulować firmie informatyków. W tym stanie to nawet dziecko jest w stanie wygrać sprawę,szczególnie jak ma w ręku odpowiednie pisma

Najnowsze wpisy