Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-15 19:47
jeszcze raz napiszę, nie biadolę, wprost przeciwnie próbuję wyciągnąć drugi kiosk na powierzchnię :) biadolą tutaj inni bo do tego sie przyzwyczaili. Anonimowo można przecież pisać co ślina na język przyniesie. Powodzenia życzę :)

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-15 19:49
zauważyłam, niestety. Na fb jest o wiele lepiej. Tam sa przynajmniej konkrety i sprawdzone informacje. Jak ktoś coś napisze o tym co sie dzieje np. w Gdańsku to wiemy że tak jest a tutaj? byle zabłysnąć jak najgorszą informacją bo to jest news

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-20 20:34
dla Pani S. największym problemem nie jest brak biletów miesięcznych bo takowe posiada. Problemem było przekonanie warszawiaków że w kiosku zmienił się ajent i ten, a raczej ta która objęła ten kiosk nie uznaje powiedzenia "nie ma" bo w swoim pierwszym kiosku zawsze miała i bilety, i papierosy. Gdybyś potrafił czytać to wiedziałbyś że jako jedna z nielicznych nie narzekałam specjalnie na zaopatrzenie kiosku. Niestety drugi kiosk to była totalna klapa i dopiero zaczyna się rozwijać. Może Tobie nadział z Warszawy 4 biletów by wystarczył ale nie mnie. Nie wiem skąd jesteś ale tak się składa że na Śląsk bilety nadziela Warszawa i to ze poprzednik miał jakieś ochłapy to był jego problem, u mnie to nie przejdzie. mamy 2 kioski i jakoś ten pierwszy nie sprawia problemu, jest w nim wszystko,a w drugim zaczyna się poprawiać,ale nic samo nie przychodzi. O wszystko trzeba samemu zadbać a nie tylko siedzieć przed kompem i pisać anonimowo na money a najlepiej jeszcze obrażać innych. A co do robienia zamówienia to jest to strata czasu w sytuacji kiedy praktycznie cały towar jest nadzielany automatycznie. APO Automat "wie najlepiej" co kto potrzebuje, po co więc się męczyć

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-23 19:12
Być może opacznie zrozumiałam komentarz i dlatego taki a nie inny mój wpis, co patrząc na to co się tutaj wypisuje, nie powinno specjalnie dziwić. Tak się składa, że dla mnie podstawą w kiosku są bilety jednorazowe,miesięczne,wyroby tytoniowe, prasa, a potem cała reszta. Nie wyobrażam sobie braku biletów a już w tym drugim kiosku to absolutnie. Tam ich dawno w normalnych ilościach nie widziano. Tak, rozkręcam ten kiosk i zostaje to zauważone przez klientów no i jest to bardzo miłe (zaraz zaczną się zapewne ataki ale to problem atakujących, mnie to naprawdę lata) Siedzę w kiosku nie po to żeby sobie w nim siedzieć tylko po to że ma mi to przynieść korzyści, zyski krótko mówiąc, a że samo się nic nie zrobi, to trzeba samemu coś w tym kierunku zrobić. Gdybym tego nie potrafiła to na pewno nie siedziałabym w tym kiosku. Przestanie mi to odpowiadać - odejdę. Ślubu z Ruchem nie brałam ale w pustym kiosku siedzieć nie zamierzam.
Teraz bilety są nadzielane centralnie na podstawie sprzedaży i oczywiście KSi mają możliwość korekty w obie strony. Trzeba tylko chcieć, no i trzeba o swoje tez zawalczyć.
@ j 23 znowu nadaje - a można wiedzieć skąd jesteś? Na forach chyba nie ma Pani/Pan, prawda?

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-28 10:31
W Zabrzu kilkanaście minut temu wizyta biura bezpieczeństwa Ruchu. Byli u córki. Te pieniądze z paliwa i ich pensji daliby na towar

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-29 22:05
stan kasy z raportem czyli liczymy forsę. Bilety ale tylko miesięczne i wpłaty do banku czyli pokwitowania i wydruki z kasy. Musi przecież być że zostaje 300zł. Na innym kiosku sprawdzali tez bilety jednorazowe.
Paliwo, komórka i wypłaty.Wydają w cholerę na to pieniędzy a towaru konkretnego oczywiście brakuje albo ceny z kosmosu. Co to za gospodarka

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-29 22:07
W kwietniu miałaś i już rozliczona???? to aż niemożliwe. Moja od listopada nie jest rozliczona, o tej z marca to nawet nie wspomnę

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-30 12:49
no to nie masz się czym martwić. Prasa nie jest rozliczana wg kasy a wg papierowej wersji bo są takie cuda że głowa mała. Miałam kiosk bez prasy i po 3 tygodniach cuda wianki. Jak tak ma wyglądać wszystko to pogratulować firmie informatyków. W tym stanie to nawet dziecko jest w stanie wygrać sprawę,szczególnie jak ma w ręku odpowiednie pisma

Re: RUCH

Gr_s / 2013-05-30 23:23
też się nad tym zastanawiam. To jest całkowita porażka. System którego nikt nie jest w stanie ogarnąć. Wyrzuciłabym to całe towarzystwo wzajemnej adoracji na zbitą twarz

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-08 19:26
Wiesz co "isia", rozumiem że można być wściekłym na Ruch, ksa, na braki w towarach itd ale żeby nawzajem sie obrażać to trzeba być chyba kimś innym niż ajent. Nie macie szacunku dla samych siebie i chcecie żeby Was szanowano? Jak czytają te wpisy ksi i inni z Ruchu to naprawdę nie musza już nic więcej robić. Wasza wzajemna nienawiść wystarczy,nic nie wygracie, nic nie załatwicie, a oni mają ubaw że tak skutecznie zostaliście skłóceni. Każdy rozsądny głos tutaj spotyka sie ze stekiem wyzwisk i obelg. Niedługo właśnie zostaniecie tu sami i będziecie się paść tymi chamskimi odzywkami. Powodzenia

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-08 19:30
Jutro, 9 czerwca o godz.15:00, w Zabrzu w Platanie, w Coffee Magic, na Placu Teatralnym jest spotkanie Ajentów z dolnośląskiego i śląskiego. Jeśli ktoś z Ajentów lub osób pracujących w kiosku jest chętny to zapraszamy

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-08 19:30
śląskie też nie :(

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-09 09:52
Ciekawy temat. Może warto jednak spróbować. Wiesz dokąd nie zobaczysz, nie sprawdzisz to nie wiesz. Było już coś w tv, jest to forum, które jednak ze względu na poziom kultury co niektórych trudno brać na poważnie, słownictwo i wyzwiska raczej z meliny niż z miejsc gdzie wymagana jest mimo wszystko kultura.Są też pojedyncze przypadki opisywane w prasie.No i może powstanie stowarzyszenie, więc jest już coś. Wszystkim, albo większości ajentów, chodzi o porządny handel, o zadowolenie klienta, o zysk.A co mamy? widzimy jak firma trwoni pieniądze na różne worki, które mają szukać ajentów,na paliwo dla różnych kontroli jakby juz zwykłe remanenty W TERMINIE i PORZĄDNIE rozliczane nie wystarczały. Cała lista kar pieniężnych a jkoś nie słychać io nie widać kar dla Ruchu z powodu braku towaru, braku przelewu w terminie. Można nakręcić film i napisać powieść o tym co się dzieje i jeszcze tajemnica jeśli chodzi o umowy, że o zakazie konkurencji bez prawa do wynagrodzenia nie wspomnę, jeśli chodzi o ajentów bo jak chodzi o pracowników centrali to jakoś nie widziałam zakazu konkurencji a przechodzą z Ruchu do innych firm. ITD...ITP...

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-09 09:55
http://wyborcza.pl/1,76842,14046304,Kalifornia_chce_karac_Walmart_za_glodowe_pensje.html

Re: RUCH

Gr_s / 2013-06-10 20:19
śląskie ma :)

Najnowsze wpisy