Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-12 20:18
Ruch już nawet jasnowidzem zostaje :D świetny żart. Oni uznają ze zostaje mi 500zł a tu masz ci los, 5 klientów z rachunkami albo doładowania do licznika czy też bilety miesięczne. BNo przeciez to jest nienormalne

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-12 20:55
Na kasach pojawiła sie Księga Agenta z 18.11. polecam zapoznanie sie z jej treścią. Nie wiadomo czy sie śmiać czy płakać. Kogoś intyeresowało uas8, jest tam tez opisany ale zacznijcie od początku. Oczami klienta....no klient widzi to czego ta firma nie chce dostrzec, ze brakiem towaru w kioskach okazuje mu sie lekceważenie a oni chcą nas uczyć kultury. Chyba czas zacząc myślec o zmianie bo nie da sie pracować z intelektualnymi ślepcami

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 19:20
ochroniarz w markecie praca do upadłego. Niedawno opisywana w Fakty i Mity. Pracujesz po 300 i wiecej godzin za 5zł przy dobrych układach. Poczta niestety listonoszy nie potrzebuje bo będzie zwalniać. Już teraz daja odprawę jesli ktoś zdecyduje się odejść. Mam klienta i info od niego. Zastanawia sie co robić, poza tym muszą wykonać plan sprzedaży żeby dostać premię.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 19:21
jest zwiuązek ale dla pracowników a ajenci nimi nie są

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 19:29
jeszcze nie dostałam i na pewno nie zamierzam przyjść do pracy w dniu w którym pies z kulawą nogą nie zajrzy do kiosku bo jeśli juz to ludzie polecą do marketu. To trzeba mieć mózg przeżarty zeby wymyślic niedzielę handlową w kioskach. Ktoś w tej firmie chyba z małpą na mózg sie zamienił. Jakim to towarem chcr Ruch zaimponować klientom?? głupich kartek nie można dostać w kiosku, znaczków po 4,60 i można wymieniać bez kńca, ze o sztangach papierosów nawet nie wspomnę bo okres świąteczny to odwiedziny z Niemiec i nie tylko a wtedy nikt nie kupuje paczki czy dwóch ale pytają o całe sztangi ale to już za skomplikowane do zrozumienia dla niektórych dyrektorów w tej firmie. Oni uważają ze samo otwarcie kiosku to kasa bo inaczej tego wytłumaczyć się nie da. Otóż panowie dyrektorzy, żeby otworzyć kiosk w niedzielę to TRZEBA go ZATOWAROWAĆ w tio co chce kupic klient a ten po Wasze batoniki nie przyjdzie

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 19:33
nie wiem czy ta pani będzie zadowolona że wymieniasz ją z nazwiska na forum. I ktoś tu o ochronie danych osobowych mówił. A prowizje zostały zablokowane i z tego co słyszałam to te osoby muszą przesyłać skany wpłat do banku bo.....podobno nie robiły wpłat.

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 19:40
możesz zaraz mieć " i w inne dni wskazane przez Ruch"

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 20:16
ja nie byłam i nie o dzisiejszą niedzielę chodzi ale o tą za tydzień 22.12. Niektórzy mają w aneksach czy umowach taki zapis odnośnie dni i godzin otwarcia " i w inne dni wskazane przez Ruch" co jest chyba nie do końca zgodne z prawem ale co tutaj jest zgodne z prawem, już niewiele zapisów

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-15 22:42
niestety tym osobom tak podobno to tłumaczą a jak wiadomo dużo krzyku a i tak pójdą do pracy i tak

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-20 19:40
Dobre pytanie. Takie firmy muszą złożyć sprawozdanie finansowe (tak myślę) do końca marca. Pytanie wg jakich danych? Remanenty nie są dotąd rozliczone,zaraz miną 2 lata a tu nic.Te co są to jakiś kosmos nieprzenikniony. Cuda,cudeńka.....

Temat na czasie,praca w niedzielę

Gr_s / 2013-12-20 19:51
Pracujecie w niedzielę? ja nie. Nie ma tego w umowie. Niedziele wplne więc nie widze powodu zeby robić z siebie idiotkę i otwierac kiosk gdy markety jeszcze "śpią" a pozostałe sklepy nie mają nawet zamiaru otworzyć swoich podwoi.
A jutro skrzynie pełne katalogu Rossmana. Otwórz kiosk w niedzielę i poślij klienta do konkurencji. Hasło roku

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-20 20:07
i w dodatku o 70gr taniej. No chyba ze zmienili cenę ale jak nie, to jest po 3,79
To się nazywa współpraca z partnerem biznesowym. Niech mi ktoś pokaże idiotę który działa na szkodę własnej firmy, ja nie zamierzam i dlatego katalogu nadal nie będę rozdawała. W umowie jest że prowadze sprzedaż!! i od tego mam płaconą prowizję. A działanie na szkodę własnej firmy chyba tez podpada pod jakiś paragraf, a moze sie mylę?

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-22 08:50
Dobre, popieram. To samo w Sylwestra bo może ktoś zapomni kupić wcześniej biletu żeby dojechać na bal sylwestrowy :D

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-22 20:07
" Nigdzie nie udało mi się znaleźć informacji: "W jakim terminie RUCH jest obowiązany mnie rozliczyć?" co będzie (tak mniemam) skutkowało wypłatą ostatniej prowizji. "

No niestety, takiego zapisu nie ma nigdzie. Co prawda był zapis że remanent jest rozliczany niezwłocznie ale co dla Ruchu znaczy słowo "niezwłocznie" tego i najstarsi górale nie wiedzą i przypuszczam że rządzący też nie.
Normalnie niezwłocznie to jest rozsądny termin do 3 miesięcy, można przyjąć. Niestety tutaj niezwłocznie trwa w niektórych przypadkach już prawie 2 lata. Jest ustawa o rachunkowości i może Ministerstwo Finansów albo Izba Skarbowa będzie w stanie na to odpowiedzieć

Re: praca w RUCH

Gr_s / 2013-12-26 18:18
od kogo dostałaś to pismo ??

Najnowsze wpisy