Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-09 19:18
mam jeszcze lepiej, poza tymi ołówkami mam 2 plastry które były podobno po 30gr a są teraz po 12,51 Piszę podobno bo plastrów w takich rozmiarach nie miałam, ani jak przejęłam kiosk ani potem w dostawie. Sprawdziłam w sprzedaży. Owszem,były ale 72x25 i na 19 a nie 56 na ileś tam. O bateriach już nawet nie wspomnę. Przejęte 4 pojedyncze, spisane pojedynczo na spisie a teraz nagle stały się 4 blistrami (po12) Patrzcie dobrze w te przeceny.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-09 19:21
Bardzo chętnie przejmę tą budkę i będę płacić podatek gruntowy od gruntu na którym stoi. Towar? żaden problem,wystarczy płacić na czas i masz zawsze termin 7,14 czy więcej dni. Czy ktoś mówi że za darmo coś chcemy? Bilety też KZK daje z odroczonym terminem wiec nie pieprz głupot. A napoje? Coca Cola przyjeżdża i tak do kiosku

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-11 22:30
Też nie rozumiem tej sytuacji.Z jednej strony larum że nas sprzedali a z drugiej że dają umowy. To jak w końcu jest? sprzedani czy z nowymi umowami w starym Ruchu? Wszystko idzie do góry,sami ceny popodnosili tak że ludzie pękają ze śmiechu a nam obciąć prowizję?Komu brakuje na nowe auto albo wycieczke w tropiki?
Teraz widać jak sprawdza się hasło"w jedności siła" w jedności której tutaj nigdy nie będzie i oni o tym doskonale wiedzą. A my dalej bedziemy tutaj pisać i topić smutki.........

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-12 21:54
celnicy mają naklejać akcyzy? chyba coś Wam sie pomieszało. Akcyzy sa klejone na papierosach a nawet już sprzedawane i żadnego celnika do tego nie było i nie ma. Już widzę celnika siedzącego i za friko klejącego akcyzę.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-14 16:48
A możesz podać tytuł artykułu? jakoś nie mogę trafić na niego

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-15 18:54
Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie jest zablokowana Coca Cola. Jest tak jak pisze @oław-końcówka 32. Zgłaszałam do Forcomu i mieli przesłać do Ruchu ale minęły 2 dni i nic.Jest jak było. Cały Ruch,maja to gdzieś i co sie dziwić ze to pada

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-15 20:07
Wystarczy że podasz tytuł artykułu

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-15 21:31
i to jest całe forum. Najpierw pisano o sprawach w sądzie, że już sie toczą sprawy i w ogóle jak to Ruch beknie za przekręty. Gdy padały konkretne pytania o te sprawy-cisza. Ani słowa. Teraz tak samo. Jest artykuł i nic nie można sie dowiedzieć. Wyślę na maila a dlaczego nie napisać tytułu artykułu który się ukazał. O ile w ogóle sie ukazał. Przecież podanie tytułu sprawi że artykuł przeczyta więcej osób a nie tylko te pojedyncze. Tak trudno zrozumieć że ludzie nie chcą podawać swoich danych?
Zaczynam się zastanawiać czy rzeczywiście jesteś kioskarzem czy moze chcesz ściągnąć dane osób na podstawie maila. Uczciwy kioskarz podałby link do strony lub tytuł artykułu. Nie chcesz to wsadź sobie ten artykuł......

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-17 19:51
miałam to samo w ub.tygodniu. Napoje wszelakie a papierosy wg ich przydziału. U mnie jednak można zamawiać. Są w kasie wszystkie marki i żadna nie jest zablokowana tylko co z tego skoro z tego co zamawiałam to może tylko 2-3 dostałam a reszta to bezużyteczne badziewie które znowu będzie leżeć i czekać po nowym roku na zmianę akcyzy.Jeśli w ogóle będzie coś po nowym roku

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-18 19:22
a ja słyszałam że prezesi,dyrektorzy i kto tam jeszcze, kręcą fajki. W Kolporterze kupują, i co jeszcze ludzie z Kolportera wymyślą

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-18 20:58
Nie, nie mam wszystkiego co zamawiam, nie mam papierosów które chciałabym mieć, i to jest to czego mi teraz brakuje,chociaż jak popatrzeć to fajek mam od groma. Ale nie o to chodzi teraz. Chodzi o to, ze jak przelecieć po tym forum, to tyle już różnych historii zostało napisanych że szok. Przecież powinno już nie być ani jednej budki, wszystko powinien szlag trafić a jednak nie. To wszystko na złość wszystkim się jakoś kręci.Jakoś czyli marnie. Acha, zapomniałam. Nie mam też doładowań z Orange. I odpowiadając jeszcze na Twoje kolejne pytanie, sprzedaż mi nie wzrosła ale jest mniej więcej na tym samym poziomie, ze wskazaniem na lekki spadek,minimalny ale jednak spadek.
A wracając do tematu to, co to da roztrząsanie gdzie, kto co kupuje. Było już że jesteśmy sprzedani i opcje były różne.Teraz jest skąd biorą papierosy. Nie wiem skąd, gdzie biorą ale wiem ze na Śląsku od producenta. Mogą brać od diabła, jest mi to obojętne, byle będzie dostawa prasy rano a w południe towar
Nie ma się co czarować. Każdy stoi w budce bo nie ma innej opcji. Taka jest prawda i skąd Ruch weźmie towar dla nas to jest mi to obojętne.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-19 18:35
a skąd się to tutaj wzięło? bo w życiu nie uwierzę że prezes osobiście wrzucił to na forum. Pytanie dlaczego nie na nasze kasy?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-20 20:19
napisałam że podobno prezes itd kręcą papierosy. Też pracuję w kiosku, też mam problemy bo towar dostaję tak jak każdy, dostawa w tym tygodniu to 42 pozycje, w tym większość to fajki, do tego bilety i wody, tym razem te co zamówiłam.
Nie rozumiem jednak co ma być dowodem na kupowanie fajek w Kolporterze? czy to, że gdzie indziej są a u nas nie ma? U mnie obecnie brakuje Viceroy niebieski,czerwony, małe opakowanie, no i oczywiście menthol sslim. W całkiem obcym kiosku, na dworcu widziałam braki na półce z papierosami i tam na pewno Ruch nie dostarcza papierosów. Nie bronię Ruchu bo szlag mnie trafia patrząc na takie rządy, i uważam, że każdy kioskarz postawiony na stanowisku prezesa czy dyrektora, potrafiłby lepiej tym zarządzać niż ci którzy teraz rządzą. Czytam to, co tutaj się pisze i zastanawiam się ile z tego jest prawdy. Było o sprzedaży Ruchu, okazało sie że to nieprawda, ceny chociażby to co niżej też nie do końca tak jak niektórzy piszą. Narzekanie ze prowizje na konto nie wpływają, dziwne bo ze wszystkich osób które znam to żadna nie narzeka na terminowe wypłaty. Wiem że kierowcy mają płacone z opóźnieniem i to dużym.Ciekawe co jest powodem, bo na pewno nie błędy.Przecież wszyscy nie mogą sie mylić co miesiąc. Zawsze jest jednak jakieś wyjście. Można rozwiązać umowę i robić coś innego. Prawda jest jednak taka że nie każdy ma na tyle odwagi żeby to rzucić i zostać bez niczego. Minusem jest też to że nie ma i nie będzie jedności wśród kioskarzy i nie ma sie co czarować że jest inaczej. Gdyby była jedność, to dawno powstałby jakiś związek czy stowarzyszenie a tak, jest jak jest.
Na koniec pytanie. Dlaczego Ruch ma kupować w Kolporterze papierosy, które są tam na pewno droższe niż kupione u producenta?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-21 23:08
porozmawiajcie z przedstawicielami firm tytoniowych o tym gdzie Ruch kupuje papierosy. A swoją drogą to mieliśmy być juz Biedronką, Tesco i czym tam jeszcze? a jesteśmy nadal Ruchem i nic w tym względzie się nie zmieni. Przynajmniej przez kilka najbliższych lat. Dlatego uważam kupowanie papierosów w Kolporterze za wymysł szaleńca

Re: RUCH

Gr_s / 2012-07-21 23:12
a że musi starczyć na wypłaty prezesów i innych nic nie robiących a tylko obijających sie darmozjadów to wiemy.
Pamiętam jak w jednej firmie trwoniono pieniądze na paliwo do słuzbowych samochodów. Firma zainstalowała gps-y i skończyło się eldorado. W Ruchu jak dotąd kontroluje sie tylko i wyłącznie ludzi w kioskach. Może najwyższa pora zacząć kontrolować kogoś innego i tam szukać pieniędzy?

Najnowsze wpisy