Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-19 21:11
proponuję żeby wszyscy oddawali gotówkę tak jak kilku z nas. Z groszami, 4x0,10 do tego 6x0,01 itp zobaczymy co powiedza na to

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-21 20:41
fakt, nie dostałam tych fajek ale za to inne tak i bilety tez w tym wakacyjne

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-21 22:32
zamawiałam miesięczne i wakacyjne i te dostałam.Jednorazowe póki co jeszcze mam ale wiem, że znowu jest nieciekawie

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-23 19:07
Jaki nowy prezes? ten co był to jest, Heydel odszedł już jakiś czas temu a Szymański i tak był wtedy w zarządzie więc gdzie tu coś nowego?

Re: Rozliczenie inwentaryzacji

Gr_s / 2012-06-24 11:44
Market > Spisy > Inwentaryzacje..i masz dokument-data rozpoczęcia,zakończenia,w opisie Twoje nazwisko,typ:zwykła i status-rozliczona.
Teraz klikasz "pokaż" i widzisz pierwszą stronę spisu,żeby przejść dalej klikasz do góry w "Nawigacja" i wybierasz "Przejdź do obszaru/strony.." Zobaczysz małe okienko: a w nim Obszar nr (1-1) i tutaj nie zmieniasz nic,zostawiasz na 1, a niżej masz:
Strona nr: (1-246) [ przynajmniej u mnie tak jest ale przypuszczam ze u wszystkich będzie to samo]
Wybierasz sobie teraz strony. Znajduje sie tu chyba wszystko czym Ruch handluje lub miał zamiar handlować.Bilety np. z całego kraju.
Przyjemnej lektury :))

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-24 11:59
Towar bierze się z hurtownia na fakturę z odroczonym terminem płatności i tutaj jest różnie,tzn. różne są te terminy. 7,14 i chyba 21 a być może i wiecej dni. Ruch sam tak bierze,przynajmniej brał

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-26 20:51
jakie rozliczenie? macie spis towarów a rozliczenia to będą ale po najbliższej inwentaryzacji. Teraz możecie zobaczyć to co spisano w kasie. Niżej pisałam jak zobaczyć spisany towar :))

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-27 18:48
Mam jutro towar, z pzetki wynika ze faktycznie L&My nie dotrą, Marlboro też nie ale pozostałe tak. Konia z rzędem temu co zrozumie o co tu chodzi i co oni zamierzają

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-28 18:16
to u mnie jak sie zjawią będą mielli niespodziankę.Najpierw będą musieli wytłumaczyć jak to możliwe że nie zostały spisane wszystkie papierosy a jestem tego na 100% pewna bo były to papierosy ze stara akcyzą spisane dla urzędu celnego i spis miałam w takim momencie że nikt mi nie wmówi że coś gdzieś odłożyłam. Bedą musieli też wytłumaczyć stany papierosów które są w takich dziwnych ilościach zapisane że wątpliwe zeby doszli ile powinno ich być,no chyba ze spędzą u mnie cały dzień.Co do pieniędzy do banku to śmiać mi sie chce gdy je pakuję. Wkładam dokładnie całą różnicę między stanem kasy a tymi porąbanymi 300zł.Końcówki sa bardzo ciekawe,np.3grosze,1 grosz,itd. Przy okazji może wytłumaczą mi co mam powiedzieć klientowi gdy nie mam mu wydać bo przed chwilą wydawałam z 200zł a on ma również 200 w ręku.Tym bardziej teraz, gdy są bilety miesięczne.Może powiedzą co mam zrobić z czekoladkami do których mogłam włożyć palec bo się rozpływały. Co do kontroli papierosów to nie palę więc nie może mi ich brakować. A te zapisy w kasie z minusem po spisie to istne mistrzostwo świata.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-28 18:42
Mnie tam akurat Ruch nie opóźnia się z wypłatą. Dostawałam jak dotąd w terminie.Wysyłam priorytet polecony z potwierdzeniem odbioru.Prowizję mam praktycznie po 4 dniach. W czerwcu miałam 6. dzień przed Bożym Ciałem a raport wysyłałam w piątek wieczorem 1 czerwca.
Co do trzepania nas, jak twierdzi niejaki GOŚĆ504 to nie wiem jak kogo ale nie zauważyłam tego w stosunku do mnie ale też i się nie daję.Tylko ze nie na tym ma polegać współpraca. Zgadzam sie ze użalanie się tutaj nic nie da. Ilu z piszących napisało maila do Warszawy do prezesów?kierowników,dyrektorów? a przecież adres jest bardzo prosty,składa sie z imienia i nazwiska. Nie mam nic do ukrycia,nie robię przekrętów,nie sprzedaję papierosów młodym a to że dopominam się o towar,ze piszę konkretnie o co mi chodzi to jak dotąd nikt mnie nie wyrzucił.I swoje maile podpisuję imieniem i nazwiskiem a do tego podaję nr telefonu. Lubię jasne sytuacje, ślubu z Ruchem nie brałam, zawsze mogę odejść. Owszem nie podoba mi sie to co się dzieje,nie podoba mi sie robienie z kiosków marketów,i szlag mnie dzisiaj trafiał gdy dzieciakowi w wieku może 13-14 lat który chciał kupić rolkę papieru powiedziałam że niestety nie, że tylko całe 8. A doskonale pamiętam jak będąc dzieckiem leciałam do kiosku po rolkę papieru, igły czy piłki do ping ponga. Szkoda słów. Zgadzam sie że kioski są Ruchu,towar też,jeśli jest, bo niektórzy mają podobno namiastki towaru,ale pisanie " Wałki robicie na boku. gdyby tak nie było to niczego byście się nie bali." jest przegięciem. Nie życzę sobie zeby jakiś anonimowy osobnik rzucał oszczerstwa na wszystkich. Nie robię wałków i wypraszam sobie wrzucanie wszystkich do jednego worka. Następnym razem zastanów się co piszesz bo mimo pisania anonimowo też można byłoby Cię namierzyć. I na koniec- każdy sądzi według siebie

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-28 21:44
Tak, dostałam tydzień temu marlboro,lm niebieskie, forwardy, viceroye, routy,ld red&white krótkie,długie i szerokie-czerwone i niebieskie. To tak z pamięci,jutro mogę Ci podac wszystkie jakie dostałam.Ostatnia dostawa w tym tygodniu to fakt,nie dostałam lm i marlboro ale viceroye owszem i ld zielone i pinki. No i nie jestem młoda a z wysokości prowizji tez nie jestem zadowolona i uważam że powinna być podniesiona bo jak mówia ci co pracują już długie lata,prowizja jest praktycznie na tym samym poziomie.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-29 19:28
orange jeszcze miałam. Plusa nie mam od wczoraj ale wiem ze na pewno za 5 bo na to miałam klientów. Wydrukował mi się za to za 50zł. Zaczyna być nie wesoło. Wiem że jest tragicznie na kioskach.Wiadomości się rozchodzą. Są różne sposoby na przepływ informacji. Dzisiaj usłyszałam od jednej z takich krążących osób ze mam super bo szafa prawie pełna i nie mógł uwierzyć że mam bilety ale tak wyszło że mam. Jeszce mam

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-29 19:29
Bo......bo co?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-29 19:34
A jak się chcesz ratować kiedy każdy może tutaj wejść i przeczytać wszystko. To raz.
Dwa- jesteśmy rozrzuceni i chyba nie wierzysz w to że wszyscy sie zjednoczą i w jednym dniu zastrajkują. Niektórzy pomyślą tak,a jak inni będą handlować a ja nie to ja wylecę. I nie mówcie że tak nie będzie. Tutaj nawet na jednym terenie nie idzie się zebrać. Inni mają jakieś swoje związki,stowarzyszenia a my co? Pustka,zero,nic!A można było sie zjednoczyć w miastach,potem dogadać w województwie i dalej już Polska cała. Stowarzyszenie to dzisiaj chyba 15 osób żeby założyć. Znajdź te 15. Może i sie zgłoszą tylko ze jeszcze trzeba działać.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-06-29 19:37
Robak,pogięło Cię? dwoma KSami na raz jestem.Normalnie tak jak każdy stoję w budce i próbuję zarobić na życie. Ale papierosy dostałam faktycznie i nie tylko ja, wiec nie rozumiem co Ci nie pasuje.

Najnowsze wpisy