Forum

Komentarze użytkownika "Gr_s"

Komentarze użytkownika: Gr_s

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-06 17:05
nie wiedziałam i nie tak napisałam.Czytać trzeba ze zrozumieniem.Napisałam że na pewno jakiś wyskoczy ( a nie że wyskoczył).A że tak będzie to nie trzeba być świętą, tacy są ludzie. Wystarczająco długo żyję na świecie i chyba nic nie jest w stanie mnie zdziwić.A po gazety mogą pójść do sklepu spożywczego kilkanaście metrów dalej. Co prawda nie mają ich w takiej ilości jak w kiosku ale to żaden problem.Zawsze mogą sobie domówić jak zwietrzą interes. Oczywiście że ze współczucia klientów nie mam prowizji ale zawsze jest to jakiś plus że moi klienci sa w przeważającej większości mili i są zaprzeczeniem tego o czym można przeczytać wyżej.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-06 18:44
pewnie niedługo się odezwie z nową teorią odnośnie gazet

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-09 21:27
dziwne, masz rozliczony spis? Też miałam w marcu ale nic jeszcze nie dostałam,no i co to za niedobór Ci potrącili? przecież musisz najpierw dostać rozliczenie. To ze robią różne numery to zgoda ale jakoś nie mogę uwierzyć że potrącają niedobór nie przedstawiając dokumentów. Az tak głupim nikt chyba nie jest. A duży ten niedobór,o ile to nie tajemnica

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-09 22:19
Na Twoim miejscu dzwoniłabym do CUKu, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Dzisiaj słyszałam całkiem coś innego o rozliczeniach, i dlatego dziwi mnie że już masz rozliczenie

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-11 19:29
może przerzut na Wronią do Warszawy? mają tam chyba kiosk.Odbiorca prezes, co Wy na to?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-13 17:05
Przestańcie siać propagandę. To już było, Kolporter nas kupował, Tesco i co tam jeszcze. Jak sprzedali "swoje posiadłości" to jest niby taki news? Przecież wiadomo było że chcą sprzedać bo co mieli z tym robić ale wątpię żeby reszta była sprzedana. Kioski na pewno zostaną. Co jakiś czas "sensacyjna" wiadomość sie tutaj pojawia i wszyscy się nią ekscytują. Skąd masz takie informacje? bo chyba nie od właściciela

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-13 17:10
To sie ciesz z takich kwot bo ja mam 17 tysięcy niedoboru a 90 tysięcy nadwyżki i taki bajzel w kasie że szok. Zmiana ceny papierosów spowodowała że zapisywały sie na minusie. Mam też gazety na minusie a przecież po spisie powinnam mieć już normalny stan. Jak patrzę na ten protokół z inwentaryzacji to normalnie można pęknąć ze śmiechu. Takich cudów jak żyję nie widziałam. Stan kiosku w granicach 50 kilku tysięcy a nadwyżka 90? i 17 tysiecy na minusie? To jest mistrzostwo świata. Może powinnam postudiować Świat jest matematyczny i wówczas zrozumiałabym tą ich matematykę?

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-13 17:14
Nie ma znaczenia w które klikniesz. Zczytywane są z kodów pomijają cenę.Pisałam już w tej sprawie tydzień temu bo u nas są takie zamówienia od tygodnia i dostałam taką odpowiedź a papierosy dostałam faktycznie w innych cenach niż zaznaczałam w zamówieniu.Zamawiałam tańsze a przyszły droższe więc odpowiedź była prawidłowa.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-13 22:59
u mnie podobnie wygląda sytuacja.Tyle że ja miałam spis w marcu. Wydrukowałam sobie wszystko co było spisane i mam to jako dowód na to co spisano. Są dziwne rzeczy w tym spisie to fakt

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-15 22:50
taka sytuacja. Nevada blue w cenie 9,60 sztuk 12, Nevada blue w cenie 9,80 -10 (minus) a to znaczy że miałam 12 paczek papierosów, 2 ze starą akcyzą po 9,60 (tak myślę) leży w pudle dostałam 10 paczek i stan wyniósł 12. Sprzedałam 10. Przy pierwszej sprzedawanej paczce zmieniałam cenę i rezultat taki że papierosy zapisywały sie z minusem. Jak wpiszę Nevada blue to pokazują mi się te po 9,80 -10 i te po 9,60 12. A oznacza to że miałam 12 paczek, sprzedałam 10 i muszę mieć na kiosku 2, i mam, w pudle. To samo jest z innymi papierosami. I przypomnę że jestem po spisie. Podobnie mam z prasą. Genialne prawda? To jest dobra rada,sprawdzajcie stany i piszcie maile,to jest dowód.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-16 22:04
Na południu Polski nie ma jeszcze

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-17 21:00
można napisać że do osoby nie a co do sposobu

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-18 20:04
Miałam wczoraj dostawę i dostałam marlboro. Też śląskie.

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-18 21:18
jeden to Kapler, tak?ciekawe ile będzie potem chciał odszkodowania. Jeden z moich klientów powiedział że jak zwolnią sprzątaczkę to ma kłopot ze znalezieniem pracy ale wszelkiej maści nieudacznicy (to było po tym jak Kapler wyleciał z narodowego) którzy się nie sprawdzili momentalnie znajdują zatrudnienie. No i miał rację. Aż wstyd się przyznać że ktoś taki jest w tej firmie.
A właściciel? właściciel daleko i oczy mu mydlą, jak się spamięta to może nie mieć co zbierać

Re: RUCH

Gr_s / 2012-05-20 12:41
tak się zastanawiam czy nie można byłoby wystąpić do sądu przeciwko tk o naruszenie dóbr osobistych. Ona/on podrywa naszą opinię. Ciekawe co wtedy zrobiłby ten Ruch. Tak, dane trzeba podać ale z tym można byłoby sobie poradzić,tak myślę. To jest chore, że ktoś w ten sposób kontroluje kogoś, komu nie płaci za godziny w pracy. Jak ruchowscy orlenowcy zatrudnią nas na umowę o pracę to mogą sprawdzać ale teraz to w naszym, i tylko naszym interesie leży żeby zadowolić klienta, a oni (Ruch) nam to utrudniają ograniczając dostawy, nie dając towaru który zamawiamy,a który powinien być w magazynie, bo jakby nie było, znajduje się w zamówieniu. W zamian za to dostajemy całą masę badziewia. Kiosk to nie sklep a tym bardziej nie magazyn. Jak zamawiam 10 rogali to chcę dostać 10 a nie karton,np. Mam wrażenie, że wszyscy nieudacznicy znaleźli się w jednym miejscu

Najnowsze wpisy